Mydlitto Hedvábné vlasy

Mydlitto Hedvábné vlasy

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vlasové sérum s hedvábím a vysokým obsahem chmele Celý popis
220 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
159 Kč
-27%

Skladem u partnera 5+ kusů

5.8.2021 - 6.8.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Mydlitto s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100048581068

Popis

Vlasové sérum HEDVÁBNÉ VLASY je sestavené a vylepšené vlasové sérum, které je obohacené o další bylinné poklady, které využívaly už naše babičky a vás zcela okouzlí svými účinky.

Vysoce koncetrované vlasové sérum je nepostradatelný doplněk pro vaše vlasy 

Čím je tak unikátné a báječné? Obsahuje chmelové pryskyřice,lipový květ, galgánový kořen, lopuchový kořen, kůru vrby, Lapacho a tekuté hedvábí.

Lípa se od pradávna používala na slabé, nepodajné vlasy. Zamezuje padání vlasů a díky extraktu jsou vlasy zdravé a krásné. Vždyť lípa je náš národní strom a odedávna byla ceněná pro své léčivé účinky.

Chmel se odjakživa používal na podporu růstu vlasů, na slabé vlasy a lepší prokrvení vlasové pokožky. Těch účinků bychom mohli jmenovat mnohem více, ale každý určitě zná blahodárné účinky chmele na vlasy a vlasovou pokožku

Galgánový kořen má podobné účinky jako zázvor a výrazně pomáhá proti vypadávání vlasů a lepší prokrvení vlasové pokožky.

Lopuchový kořen používaly naše babičky ve formě obkladů, odvarů pro posílení nemocných vlasových váčků, jako výrazná prevence proti padání vlasů. V dnešní době se této rostlině začíná věnovat velká pozornost a využívá se nejen na problém s padáním vlasů, ale i nadalší kožní neduhy.

Vrba se používá v kosmetice na problémy s lupy, ale také se využívá při dalších potížích

Lapacho - pochází z kůry stromu Lapacho. Domovinou je převážně Brazílie, Bolívie, Peru a Argentina. Účinkům kůry Lapacho se přičítají až téměř zázračné účinky. Doporučuje se používat jako prevence proti rakovině i ve formě čajů. 

Hedvábí obsahuje hedvábné proteiny. Dodává vysoký lesk, jemnost a dokonale vyhlazuje vlas. Uzavírá vlas, posiluje vlasová vlákna . Upravuje pružnost a elasticitu vlasu. 

Vlasové sérum je obohacené o Panthenol a látku Biosaccharice Gum-1. Jedná se o přírodní látku, která má vyhlazující účinky a výrazné hydratační účinky. Studie píší, že během tří hodin se zvýší hydratace až o 79 % 

Vlasové sérum obohacené o Biosaccharide Gum-1, Panthenol a Glycerin zajišťuje přirozenou hydrataci vlasové pokožky, vlasů a vyvažují přítomnost alkoholu v séru

Tonikum neobsahuje jiné konzervanty, barviva ani parfemaci.

Stačí po umytí rozprašovačem nastříkat sérum od kořínků a rozčesat. Díky balení vám sérum vystačí velmi dlouho, neboť se dávkuje malé a přesné množství hedvábného séra. NESPLACHUJE SE!

Vlasy budou nádherně pružné a dobře se budou tvarovat do požadovaného účesu. Může posloužit i jako kondicionér po umytí vlasů

Sérum není mastné, neobsahuje silikony a celkově vlas nezatěžuje. 

Složení: Voda, alkohol, glycerin, panthenol, biosaccharide gum-1, tekuté hedvábí, chmel, lípa, galgán, lopuch, vrba,lapacho.

Balení 60 ml rozprašovač s etiketou a složením.