Nike Superfly 6 Academy Sg
2 390 Kč

2 039 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Kopačka na měkký povrch Nike Superfly 6 Academy Sg poskytuje výjimečný kontakt s míčem a nekompromisní trakci, která podporuje zrychlení a bleskové změny směru na vlhkých površích. Syntetický svršek poskytuje pohodlí a vysokou podporu. Díky límci Dynamic Fit se budeš cítit, jako bys měl na noze ponožku.


Adidas Copa 19.3 Fg-15%
1 799 Kč

1 529 Kč
+ doprava zdarma

Akce

V kopačkách Adidas Copa 19.3 Fg** bude každý váš manévr dokonale vybroušený. Měkký kožený svršek těchto kopaček pro pevný povrch zajistí dokonalé pohodlí a prošívání vám pomůže zlepšit kontrolu nad míčem. Měkká podešev odpruží namáhaná místa nohy. Strečový límec zpevní nohu a umožní vám plně se soustředit na hru.


Adidas Kaiser 5 Team Tf
2 499 Kč

2 129 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pánské turfy Adidas Kaiser 5 Team vynikají gumovou podešví, která je navržena speciálně pro zápasy na tvrdém a umělém povrchu. Svršek z měkké lícové usně doplňuje vložka z EVA a lehká mezipodešev, která poskytuje odpružení a zpevnění zároveň.


Adidas X 18.3 Sg
2 149 Kč

1 829 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vystřelte s novými kopačkami Adidas X 18.3 SG, které jsou určené pro měkký povrch a skórujte. Rychlost, tempo, moment překvapení Vám již nebudou cizí. Mají přiléhavý svršek ze síťoviny a perfektně se přizpůsobí Vaší noze. Zaručí Vám minimalistický vzhled a umožní dokonale ovládat míč při zápase nebo na tréninku. Tento model je velice lehký a pohodlně se nosí.


Nike Hypervenom Phantomx 3 Academy
1 990 Kč

1 699 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Panské turfy na umělou trávu Nike Hypervenom Phantomx 3 Academy obepíná nohu podobně jako ponožka. Bota poskytuje tlumení a pohodlí na umělém povrchu, má rozšířenou kopací plochu a citlivě reaguje na kontakt s míčem.


Nike Legend 7 Academy Mg
1 699 Kč

1 449 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Kopačka na pevný povrch Nike Legend 7 Academy Mg má kombinovaný svršek z telecí a syntetické kůže. Je vybavena měkkou svrchní vrstvou telecí kůže s vnitřním prošíváním, která zajišťuje tlumení při dotyku s míčem. Bota dobře sedne a skvěle se v ní ovládá míč na hřištích s krátce střiženým trávníkem. Vytvarovaná vnitřní stélka snižuje tlak kolíků a nabízí maximální komfort při hře.


Nike Legend 7 Academy Sg
1 790 Kč

1 529 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pánská kopačka Nike Legend 7 Academy Sg zajišťuje stabilitu a trakci na měkkém a rozmáčeném povrchu. Kombinace syntetické kůže na patě a telecí kůže na špičce poskytuje velice vysoký komfort při nošení. Kopačky se také chlubí lehoučkou svrchní vrstvou stélky a nízkoprofilovým tlumením.


Nike Lunar Legendx 7 Pro Tf
2 390 Kč

2 039 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Kopačky na umělý povrch Nike Lunar Legendx 7 Pro Tf** se chlubí lehoučkou pěnovou tlumicí vrstvou a konstrukcí z prvotřídní kůže. Zaručují perfektní pružnost a skvěle padnou, takže s nimi ovládnete každý umělý povrch.


Nike Neymar Vapor 12 Academy Tf
2 099 Kč

1 789 Kč
+ doprava zdarma

Akce

V kopačce na umělý povrch Nike Neymar Vapor 12 Academy Tf s texturovaným svrškem si dopřejete výjimečný kontakt s míčem. Gumová podrážka vás zase podrží při zrychlování a rychlých změnách směru.


Nike Phantom 3 Academy Fg
1 990 Kč

1 699 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Kopačka na pevný povrch Nike Phantom 3 Academy Fg je navržená pro útočné střelce. Můžete s ní bleskově střílet a rychle měnit směr na hřištích s krátce střiženým trávníkem. Agresivní všesměrová struktura svršku zlepšuje dotyk, zatímco kolíky ve tvaru písmene „V“ a šestiúhelníku zajišťují cílenou trakci pro maximální obratnost v terénu.


Nike Premier Ii Sg-Pro Ac-15%
2 999 Kč

2 549 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Kopačka na měkký povrch Nike Premier Ii Sg-Pro Ac je vybavena odolným koženým svršek a inovativní vrstvou, která brání hromadění bláta. Díky tomu ti zaručí výjimečný kontakt s míčem a agresivní trakci i na mokrém a blátivém hřišti.


Nike Superfly 6 Academy Mg
2 390 Kč

2 039 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Kopačky na různý povrch poskytují vyjímečný kontakt s míčem a mají velmi pohodlný, pevný střih. Díky tomu to střihu je podpořeno zrychlení a náhlé změny směru na různém povrchu. Kopačky disponují technologii Dynamic FIT, která obepne Vaši nohu a eliminuje mezeru mezi nohou a botou, díky čemuž dosáhnete skvělého pohodlí a především maximálního výkonu.


Nike Vapor 12 Academy Mg
1 990 Kč

1 699 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pánská kopačka Nike Vapor 12 Academy Mg má ukotvený jazyk a syntetický svršek, který obepne nohu pro efektivnější stabilizaci. Noha bude v pohodlí ihned po nazutí. Dvoudílný systém mezipodešve poskytuje výbornou trakci při každém kroku na hřišti.


Nike Vapor 12 Academy Sg-Pro
1 899 Kč

1 619 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Obutí pro dynamickou a agresivní hru? Našli jste! Kopačka na měkký povrch Nike Vapor 12 Academy Sg-Pro poskytuje výjimečný kontakt s míčem a nekompromisní trakci, která podporuje zrychlení a bleskové změny směru na vlhkých površích.


Nike Vaporx 12 Academy Tf
1 990 Kč

1 699 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Kopačka na umělý povrch Nike Vaporx 12 Academy Tf jsou vyrobená kompletně ze systetické kůže bezpěčně obepíná nohu pro dokonalé ovládání míče.


Puma Future 19.2 Netfit Fg/Ag
3 399 Kč

3 199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Kopačky PUMA FUTURE 19.2 NETFIT byly vytvořeny pomocí pokročilé technologie PUMA NETFIT 3.0. Jejich předností je maximální přizpůsobení vašim potřebám a Vašemu chodidlu. Pletený svršek s technologií šněrování NETFIT fixuje vaše chodidlo, avšak bez omezení dynamiky. Lehká podešev podpoří okamžitou a výbušnou rychlost i díky výjimečné trakci.


Puma One 19.2 Fg/Ag
3 099 Kč

2 999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pánské lisovky Puma ONE 19.2 FG/AG jsou modelem určeným pro tvrdé povrchy, umělou trávu a pro všechny hráče, kteří chtějí být na hřišti rychlí a přesní ve střelbě. Přilnavý materiál kolem kotníku zaručí pohodlné umístění vaší nohy v botě za každé situace.