Piatnik Podložka na puzzle (1000 d)
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Podložka na 1000 dílků puzzle, je možné puzlle rozložit a skládat na podložce. Podložka na puzzle je ideální pro úsporu místa a bezpečné uchování nedokončeného i hotového obrázku. Podložka zajistí bezpečné uchování nebo transport vašeho puzzle.


Ravensburger Lepidlo puzzlat permanent
199 Kč

164 Kč

Tekuté lepidlo s houbičkou je skvělý pomocník při tvoření obrazů ze složeného puzzle. Jakmile skončíte se skládáním, můžete jednoduše potřít složené puzzle tímto lepidlem a vytvořit tak obraz k dekoraci.


ADC Blackfire Charm U - Herní set škola
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní set v podobě školy obsahuje překrásné přívěsky, které si můžeš dle nálady a fantazie umisťovat na náramek, nebo si hrát na opravdovou školu, malé kamarády posadit do lavic a začít s vyučováním!


ADC Blackfire Charm U - Náramek s 8 přívěsky
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Úžasný náramek s nápaditými přívěsky je tu. V tomto balení najdeš náramek, přívěsky, batůžek, plakát a samolepky. Přívěsky si můžeš nasadit na náramek, nebo je směňovat s kamarádkami!


ADC Blackfire Charm U - Základní sada
249 Kč

125 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Úžasný náramek s nápaditými přívěsky je tu. V tomto balení najdeš náramek, přívěsky a samolepky. S přívěsky si můžeš hrát, nasadit je na náramek, nebo je směňovat s kamarádkami!


Albi Kvído - Smajlíci na šnůrce
449 Kč

359 Kč

Interaktivní hra, která učí děti barvy, tvary, emoce  a podporuje rozvoj jemné motoriky,  prostorovou orientaci a komunikaci.


Aquabeads Souprava korálků Frozen
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vyrobte si celou řadu mozaiek na motivy pohádky Frozen s touto sadou korálků a šablon. Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Vytvořte si svůj obrázek podle šablony a jednoduše postříkejte vodou z rozprašovače.


Aquabeads Souprava korálků se dvěma podložkami
699 Kč

629 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vyráběj ornamenty s kamarádkou díky této sadě s dvěma podložkami! Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Podle šablony jednoduše uspořádejte korálky, postříkejte vodou z rozprašovače a krásná mistrovská díla jsou hotova!


Aquabeads Souprava šperkové korálky
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Došly vám korálky ve vaší šperkové sadě Aquabeads? Doplňte si je pomocí této sady! Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Vytvořte si svůj obrázek podle šablony a jednoduše postříkejte vodou z rozprašovače.


Aquabeads Souprava šperky
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vyrobte si celou řadu mozaikových šperků s touto sadou korálků a šablon. Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Vytvořte si svůj obrázek podle šablony a jednoduše postříkejte vodou z rozprašovače.


Aquabeads Souprava život v moři
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vyrobte si celou řadu mořských zvířátek s touto sadou korálků a šablon. Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Vytvořte si svůj obrázek podle šablony a jednoduše postříkejte vodou z rozprašovače.


Aquabeads Základní sada Frozen
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vyrobte si celou řadu figurek z pohádky Frozen s touto sadou korálků a šablon. Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Vytvořte si svůj obrázek podle šablony a jednoduše postříkejte vodou z rozprašovače.


Hape Šněrovací poník
275 Kč

199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šněrovací poník zabaví děti na dlouhé hodiny a pomůže s rozvojem jejich jemné motoriky. Šněrovací hříva a ocas umožňují dětem změnit barvu poníka a docílit tak jiného vzhledu. Pomocí této hračky se děti mohou naučit znát barvy, počítat a další dovednosti.


LENA Dřevěné perly v Maxi Dóze
259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásné dřevěné perly a šňůrky ve spoustě různých barvách. Velkém balení, které nadchne všechny, kteří rádi navlékají a vyrábí. Skvělá činnost pro rozvoj vnímání a smyslů.


MaDe Souprava korálků, 24cm
579 Kč

519 Kč

Souprava korálků je úžasná zábava pro děti od 3 let. Změňte barvy korálků díky rotační nádobě, do které stačí přidat pouze horkou vodu a duhové korálky jsou na světě. Vytvořte si originální náhrdelník, nebo náramek.


Teddies Zažehlovací korálky 10.000ks v boxu
419 Kč
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velká sada různobarevných zažehlovacích korálků. Sada obsahuje 10.000 korálků. Korálky jsou uloženy v praktickém boxu s uchem. Stačí pouze poskládat korálky na podložku, přežehlit žehličkou a vznikne vám netradiční kompaktní obraz.


Teddies Zažehlovací korálky Ledové království 4000ks
489 Kč

429 Kč

Roztomilá sada různobarevných zažehlovacích korálků v oblíbené licenci Frozen. Sada obsahuje 4000 korálků. Korálky spolu s předlohou jsou uloženy v praktickém boxu. Stačí pouze poskládat korálky na podložku, přežehlit žehličkou a vznikne vám netradiční kompaktní obraz.


Woody Navlékací korálky - Srdce
349 Kč

299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato sada obsahuje v krásné krabičce v podobě srdíčka dřevěné korálky různých tvarů i barev. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání. Srdíčko lze použít rovněž jako rámeček na fotku.


Woody Navlékací korálky - Žabka
349 Kč

299 Kč

Tato sada obsahuje ve veselé krabičce v podobě žabičky dřevěné korálky různých tvarů i barev. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání. Žabičku lze použít rovněž jako rámeček na fotku.


Wooky Just bead it
549 Kč

449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Buď kreativní! S pomocí této sady na navlékání korálků. Skvělá vychytávka jak navléci rychle korálky na vlasec a potom si ozdobit náramek čí náhrdelník. V balení nalezneš vše, co budeš k výrobě potřebovat. Hotovými výrobky pak můžeš obdarovat své blízké.


Aquabeads Kufřík malé výtvarnice - rozbaleno-18%
999 Kč

817 Kč

Rozbaleno

S tímto kufříkem si můžete hrát a vytvářet mozaiky i na cestách! Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Podle šablony jednoduše uspořádejte korálky, postříkejte vodou z rozprašovače a krásná mistrovská díla jsou hotova!


Aquabeads Souprava korálků pro začátečníky
499 Kč

Začátečnická sada korálků Aquabeads Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Podle šablony jednoduše uspořádejte korálky na pracovní destičce, postříkejte vodou z rozprašovače a krásná mistrovská díla jsou hotova!


B.toys Spojovací korále a tvary Pop Arty 300 ks
549 Kč

Především malé parádnice potěší originální korále Pop Arty, na jejichž navlékání nepotřebujete žádné šňůrky. Balení 300 ks různobarevných spojovacích korálků a tvarů obsahuje i 7 prstýnků a 5 náramků.


Woody Dřevěná krabička "Navlékací perle" 200
369 Kč

319 Kč

Sada dřevěných korálků a navlékacích provázků, vhodná pro tvorbu náramků, či náhrdelníků. Korálky jsou různě barevné a v mnoha tvarech. K sadě patří i praktická krabička, aby bylo možné korálky po hraní sklidit do jednoho místa.


Woody Navlékací korálky - Malé srdíčko tyrkysové
149 Kč

139 Kč

Tato sada obsahuje dřevěné korálky různých tvarů a barev v praktické dřevěné krabičce v podobě tyrkysového srdíčka. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání.


Aquabeads Kufřík malé výtvarnice
999 Kč

879 Kč

S tímto kufříkem si můžete hrát a vytvářet mozaiky i na cestách! Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Podle šablony jednoduše uspořádejte korálky, postříkejte vodou z rozprašovače a krásná mistrovská díla jsou hotova!


Aquabeads Souprava korálky
199 Kč

Došly vám korálky ve vaší sadě Aquabeads? Doplňte si je pomocí této sady! Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Vytvořte si svůj obrázek podle šablony a jednoduše postříkejte vodou z rozprašovače.


Aquabeads Velká souprava korálků
799 Kč

699 Kč

Vyráběj ornamenty ve velkém díky této megasoupravě korálků Aquabeads! Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Podle šablony jednoduše uspořádejte korálky, postříkejte vodou z rozprašovače a krásná mistrovská díla jsou hotova!


Hape Navlékací korále z geometrických tvarů
487 Kč

359 Kč

Tato hračka se postará o zábavu dětí na dlouhé hodiny. Záleží jen na malém staviteli, pro co se rozhodne – může postavit věž, vlak housenku nebo cokoli jiného. Jednotlivé dílky jsou vybaveny otvory, tdíky čemu je lze navlékat na šňůrku, nebo si s nimi mohou děti hrát jako s jinou stavebnicí.


SES Korálky BOX 7000 ks
339 Kč

Skvělý box pro všechny děti, které mají rády zažehlovací korálky. V tomto praktickém boxu naleznou 7 tisíc korálků a to už je pořádné množství na vytváření dárků nebo originálním předmětů.


SES Zažehlovací korálky zvířátka 3D
439 Kč

399 Kč

Zažehlovací korálky vám přináší ještě více zábavy! Díky této unikátní sadě SES si můžete vytvořit roztomilá 3D zvířata, a vystavit si je ve svém pokojíčku. Postupujte podle návodů a vytvořte si slona, psa, opici, delfína, koně, lišku, želvu, tučňáka a papouška a další. Kreativní hračka podněcující tvořivost a rozvíjející motorické dovednosti.


Woody Korálky v tubě - oranžová
149 Kč

139 Kč

Tato sada obsahuje v praktické uzavíratelné tubě dřevěné korálky různých tvarů v oranžové, růžové, žluté či červené barvě. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání.


Woody Korálky v tubě - růžová
149 Kč

139 Kč

Tato sada obsahuje v praktické uzavíratelné tubě dřevěné korálky různých tvarů v odstínech růžové a fialové barvy. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání.


Woody Korálky v tubě - tyrkys
149 Kč

Tato sada obsahuje v praktické uzavíratelné tubě dřevěné korálky různých tvarů v odstínech tyrkysové a modré barvy. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání.