Počet nalezených produktů: 38

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

ADC Blackfire Charm U - Herní set škola
399 Kč
+ doprava zdarma

Luxusní set v podobě školy obsahuje překrásné přívěsky, které si můžeš dle nálady a fantazie umisťovat na náramek, nebo si hrát na opravdovou školu, malé kamarády posadit do lavic a začít s vyučováním!


ADC Blackfire Charm U - Náramek s 8 přívěsky
249 Kč
+ doprava zdarma

Úžasný náramek s nápaditými přívěsky je tu. V tomto balení najdeš náramek, přívěsky, batůžek, plakát a samolepky. Přívěsky si můžeš nasadit na náramek, nebo je směňovat s kamarádkami!


ADC Blackfire Charm U - Sada 4 přívěsků
249 Kč

125 Kč
+ doprava zdarma

Dokup si nápadité přívěsky pro svůj Charm U náramek. V tomto balení najdeš čtyři přívěsky, batůžek a samolepky. Tyto přívěsky si můžeš nasadit na náramek, nebo je směňovat s kamarádkami!


ADC Blackfire Charm U - Základní sada
249 Kč

125 Kč
+ doprava zdarma

Úžasný náramek s nápaditými přívěsky je tu. V tomto balení najdeš náramek, přívěsky a samolepky. S přívěsky si můžeš hrát, nasadit je na náramek, nebo je směňovat s kamarádkami!


Albi Kvído - Smajlíci na šnůrce
449 Kč
439 Kč
+ doprava zdarma

Interaktivní hra, která učí děti barvy, tvary, emoce  a podporuje rozvoj jemné motoriky,  prostorovou orientaci a komunikaci.


Hape Šněrovací poník
275 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Šněrovací poník zabaví děti na dlouhé hodiny a pomůže s rozvojem jejich jemné motoriky. Šněrovací hříva a ocas umožňují dětem změnit barvu poníka a docílit tak jiného vzhledu. Pomocí této hračky se děti mohou naučit znát barvy, počítat a další dovednosti.


Johntoy Navlékaní dřevěných korálků
399 Kč

339 Kč
+ doprava zdarma

Sada dřevěných korálků a navlékacích provázků, vhodná pro tvorbu náramků, či náhrdelníků. Korálky jsou různě barevné a v mnoha tvarech. K sadě patří i praktický sáček, aby bylo možné korálky po hraní sklidit do jednoho místa.


MaDe Souprava korálků, 24cm
579 Kč

519 Kč
+ doprava zdarma

Souprava korálků je úžasná zábava pro děti od 3 let. Změňte barvy korálků díky rotační nádobě, do které stačí přidat pouze horkou vodu a duhové korálky jsou na světě. Vytvořte si originální náhrdelník, nebo náramek.


Teddies Zažehlovací korálky Ledové království 4000ks
489 Kč

429 Kč
+ doprava zdarma

Roztomilá sada různobarevných zažehlovacích korálků v oblíbené licenci Frozen. Sada obsahuje 4000 korálků. Korálky spolu s předlohou jsou uloženy v praktickém boxu. Stačí pouze poskládat korálky na podložku, přežehlit žehličkou a vznikne vám netradiční kompaktní obraz.


Woody Dřevěná krabička "Navlékací perle" 200
369 Kč

319 Kč
+ doprava zdarma

Sada dřevěných korálků a navlékacích provázků, vhodná pro tvorbu náramků, či náhrdelníků. Korálky jsou různě barevné a v mnoha tvarech. K sadě patří i praktická krabička, aby bylo možné korálky po hraní sklidit do jednoho místa.


Woody Navlékací korálky - Srdce
399 Kč
+ doprava zdarma

Tato sada obsahuje v krásné krabičce v podobě srdíčka dřevěné korálky různých tvarů i barev. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání. Srdíčko lze použít rovněž jako rámeček na fotku.


Woody Navlékací korálky - Žabka
349 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Tato sada obsahuje ve veselé krabičce v podobě žabičky dřevěné korálky různých tvarů i barev. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání. Žabičku lze použít rovněž jako rámeček na fotku.


Aquabeads Souprava korálků pro začátečníky
499 Kč
+ doprava zdarma

Začátečnická sada korálků Aquabeads Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Podle šablony jednoduše uspořádejte korálky na pracovní destičce, postříkejte vodou z rozprašovače a krásná mistrovská díla jsou hotova!


Aquabeads Souprava korálků se dvěma podložkami
699 Kč

629 Kč
+ doprava zdarma

Vyráběj ornamenty s kamarádkou díky této sadě s dvěma podložkami! Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Podle šablony jednoduše uspořádejte korálky, postříkejte vodou z rozprašovače a krásná mistrovská díla jsou hotova!


Aquabeads Souprava šperkové korálky
199 Kč
+ doprava zdarma

Došly vám korálky ve vaší šperkové sadě Aquabeads? Doplňte si je pomocí této sady! Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Vytvořte si svůj obrázek podle šablony a jednoduše postříkejte vodou z rozprašovače.


Aquabeads Souprava šperky
199 Kč
+ doprava zdarma

Vyrobte si celou řadu mozaikových šperků s touto sadou korálků a šablon. Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Vytvořte si svůj obrázek podle šablony a jednoduše postříkejte vodou z rozprašovače.


Aquabeads Souprava život v moři
199 Kč
+ doprava zdarma

Vyrobte si celou řadu mořských zvířátek s touto sadou korálků a šablon. Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Vytvořte si svůj obrázek podle šablony a jednoduše postříkejte vodou z rozprašovače.


Aquabeads Základní sada Frozen
799 Kč
+ doprava zdarma

Vyrobte si celou řadu figurek z pohádky Frozen s touto sadou korálků a šablon. Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Vytvořte si svůj obrázek podle šablony a jednoduše postříkejte vodou z rozprašovače.


B.toys Spojovací korále a tvary Pop Arty 300 ks
549 Kč
+ doprava zdarma

Především malé parádnice potěší originální korále Pop Arty, na jejichž navlékání nepotřebujete žádné šňůrky. Balení 300 ks různobarevných spojovacích korálků a tvarů obsahuje i 7 prstýnků a 5 náramků.


LENA Dřevěné perly v Maxi Dóze
259 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Krásné dřevěné perly a šňůrky ve spoustě různých barvách. Velkém balení, které nadchne všechny, kteří rádi navlékají a vyrábí. Skvělá činnost pro rozvoj vnímání a smyslů.


Teddies Zažehlovací korálky 10.000ks v boxu
419 Kč
399 Kč
+ doprava zdarma

Velká sada různobarevných zažehlovacích korálků. Sada obsahuje 10.000 korálků. Korálky jsou uloženy v praktickém boxu s uchem. Stačí pouze poskládat korálky na podložku, přežehlit žehličkou a vznikne vám netradiční kompaktní obraz.


Woody Korálky v tubě - oranžová
149 Kč

139 Kč
+ doprava zdarma

Tato sada obsahuje v praktické uzavíratelné tubě dřevěné korálky různých tvarů v oranžové, růžové, žluté či červené barvě. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání.


Woody Korálky v tubě - růžová
149 Kč
+ doprava zdarma

Tato sada obsahuje v praktické uzavíratelné tubě dřevěné korálky různých tvarů v odstínech růžové a fialové barvy. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání.


Woody Korálky v tubě - tyrkys
149 Kč
+ doprava zdarma

Tato sada obsahuje v praktické uzavíratelné tubě dřevěné korálky různých tvarů v odstínech tyrkysové a modré barvy. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání.


Woody Navlékací korálky - Malé srdíčko růžové
149 Kč
+ doprava zdarma

Tato sada obsahuje dřevěné korálky různých tvarů a barev v praktické dřevěné krabičce v podobě růžového srdíčka. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání.


Woody Navlékací korálky - Malé srdíčko tyrkysové
149 Kč

139 Kč
+ doprava zdarma

Tato sada obsahuje dřevěné korálky různých tvarů a barev v praktické dřevěné krabičce v podobě tyrkysového srdíčka. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání.


Wooky Just bead it
549 Kč

449 Kč
+ doprava zdarma

Buď kreativní! S pomocí této sady na navlékání korálků. Skvělá vychytávka jak navléci rychle korálky na vlasec a potom si ozdobit náramek čí náhrdelník. V balení nalezneš vše, co budeš k výrobě potřebovat. Hotovými výrobky pak můžeš obdarovat své blízké.


Aquabeads Kufřík malé výtvarnice
999 Kč

879 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

S tímto kufříkem si můžete hrát a vytvářet mozaiky i na cestách! Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Podle šablony jednoduše uspořádejte korálky, postříkejte vodou z rozprašovače a krásná mistrovská díla jsou hotova!


Aquabeads Souprava korálků Frozen
399 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Vyrobte si celou řadu mozaiek na motivy pohádky Frozen s touto sadou korálků a šablon. Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Vytvořte si svůj obrázek podle šablony a jednoduše postříkejte vodou z rozprašovače.


Aquabeads Souprava korálky
199 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Došly vám korálky ve vaší sadě Aquabeads? Doplňte si je pomocí této sady! Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Vytvořte si svůj obrázek podle šablony a jednoduše postříkejte vodou z rozprašovače.


Aquabeads Velká souprava korálků
799 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Vyráběj ornamenty ve velkém díky této megasoupravě korálků Aquabeads! Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Podle šablony jednoduše uspořádejte korálky, postříkejte vodou z rozprašovače a krásná mistrovská díla jsou hotova!


B.toys Navlékací korále a tvary Pop Arty
789 Kč

579 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Sada navlékacích korálků v praktické průhledné nádobě potěší každou malou parádnici. Vytvářejte slušivé barevné doplňky podle vaší fantazie. Vhodné pro děti od 4 let.


B.toys Spojovací korále a tvary Beauty Pops 150 ks
399 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Především malé parádnice potěší originální korále Beauty Pops, na jejichž navlékání nepotřebujete žádné šňůrky. Balení 150 ks různobarevných spojovacích korálků a tvarů obsahuje i několik prstýnků a náramků.


B.toys Spojovací korále a tvary Beauty Pops 275 ks
589 Kč
569 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Především malé parádnice potěší originální korále Beauty Pops, na jejichž navlékání nepotřebujete žádné šňůrky. Balení 275 ks různobarevných spojovacích korálků a tvarů obsahuje i několik prstýnků a náramků.


Hape Navlékací korále z geometrických tvarů
487 Kč

359 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Tato hračka se postará o zábavu dětí na dlouhé hodiny. Záleží jen na malém staviteli, pro co se rozhodne – může postavit věž, vlak housenku nebo cokoli jiného. Jednotlivé dílky jsou vybaveny otvory, tdíky čemu je lze navlékat na šňůrku, nebo si s nimi mohou děti hrát jako s jinou stavebnicí.


SES Korálky BOX 7000 ks

SES Korálky BOX 7000 ks

Hodnocení: 3,5
339 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Skvělý box pro všechny děti, které mají rády zažehlovací korálky. V tomto praktickém boxu naleznou 7 tisíc korálků a to už je pořádné množství na vytváření dárků nebo originálním předmětů.


SES Zažehlovací korálky zvířátka 3D
439 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Zažehlovací korálky vám přináší ještě více zábavy! Díky této unikátní sadě SES si můžete vytvořit roztomilá 3D zvířata, a vystavit si je ve svém pokojíčku. Postupujte podle návodů a vytvořte si slona, psa, opici, delfína, koně, lišku, želvu, tučňáka a papouška a další. Kreativní hračka podněcující tvořivost a rozvíjející motorické dovednosti.