Korálky pro děti jsou skvělým zdrojem zábavy, navíc zlepšují haptické schopnosti dítěte. Děti mohou navlékat již od 2 let velké dřevěné korále, pro starší jsou vhodné menší korálky a sady korálků, ze kterých mohou vytvořit dárky pro kamarády a rodinu.

Zobrazit více

Dřevěné korálky pro děti

Dřevěné korálky pro děti jsou příjemné na dotek, k dostání korálky nejrůznějších tvarů a průměrů. Korálky by měly být ošetřeny zdravotně nezávadnou barvou.

Plastové korálky pro děti

Plastové korálky jsou vyrobeny z nezávadného plastu. K dostání jsou v mnoha barevných i tvarových provedeních, jejich výhodou je také dlouhá životnost.

Korálky s komponenty

Často jsou k dostání velké sady korálků, které obsahují komponenty v podobě šňůrek, zapínání a dalších potřeb pro navlékání korálků. Hodí se pro děti, které navlékání baví. Se sadou jsou děti schopny vytvořit dárky pro kamarády i rodinu.

Info:

Pro všechny tvořivé děti máme bohatou nabídku kreativních a výtvarných hraček, se kterými mohou rozvíjet svůj talent. Kreativní pomůcky slouží k výrobě ozdob a dekorací do interiéru i exteriéru.

Korálky s písmeny

Na korálcích jsou vyryta písmena, z kterých lze skládat jména a další slova. Korálky jsou k dostání v černobílém i barevném provedení, běžně jsou vyrobeny z plastu, popř. ze dřeva.

Svítící korálky

Povrch klasických i zažehlovacích korálků ve tmě svítí. Fosforové korálky mohou být kulaté i ploché o průměrech nejčastěji 6–10 mm. Korálky je třeba předem nasvítit na denním světle, vydrží pak svítit až několik hodin ve tmě.

Výběr korálků pro děti dle věku

Věk dítěte Průměr korálků
3–5 let korálky o průměru 10 mm a větší
od 5 let korálky s průměrem 0,5 mm i méně
*Údaje jsou pouze orientační.

Doporučený věk dítěte je vždy uveden na obalu výrobku a je třeba se jím řídit! U malých dětí hrozí vdechnutí příliš drobných předmětů.

TIP!

Oblíbenou kratochvílí jsou také puzzle pro děti, při skládání trénují motoriku i logické myšlení.

-18%
Woody Navlékací korálky - Srdce
16x

Woody Navlékací korálky - Srdce

369 Kč
299 Kč

Tato sada obsahuje v krásné krabičce v podobě srdíčka dřevěné korálky různých tvarů i barev. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání. Srdíčko lze použít rovněž jako rámeček na fotku.

Od prodejce MALL
-19%
Hama korálky Zažehlovací korálky 10.000ks v boxu
37x

Hama korálky Zažehlovací korálky 10.000ks v boxu

419 Kč
339 Kč

Velká sada různobarevných zažehlovacích korálků. Sada obsahuje 10.000 korálků. Korálky jsou uloženy v praktickém boxu s uchem. Stačí pouze poskládat korálky na podložku, přežehlit žehličkou a vznikne vám netradiční kompaktní obraz.

Od prodejce MALL
-15%
Woody Korálky ABC v krabičce
12x

Woody Korálky ABC v krabičce

459 Kč
389 Kč

Sada různých dřevěných korálků a navlékacích provázků, vhodná pro tvorbu náramků, či náhrdelníků. barevné korálky různých tvarů, korálky s motivem ABC, květin, srdíček, zvířátek a šňůrky k navlékání se zapínáním. Vše umístěno v praktické dřevěné krabičce se zasouvacím víkem z plexiskla.

Od prodejce MALL
B.toys Spojovací korále a tvary Pop Arty 500 ks
25x

B.toys Spojovací korále a tvary Pop Arty 500 ks

789 Kč
759 Kč
Doprava zdarma

Sada spojovacích korálků v praktické průhledné nádobě potěší každou malou parádnici. Vytvářejte slušivé barevné doplňky podle vaší fantazie. Vhodné pro děti od 4 let.

Od prodejce MALL
Simba A&F Dárková sada korálků, 10000 ks, vč. příslušenství
12x

Simba A&F Dárková sada korálků, 10000 ks, vč. příslušenství

399 Kč
379 Kč

Sada korálků různých tvarů a barev je prakticky zabalena v dárkovém balení. Obsahuje navlékací šňůrku i spojky pro snadné tvoření krásných náhrdelníků či náramků. V balení najdete 10 000 korálků, což zajistí neomezené tvoření.

Od prodejce MALL
Viga Dřevěná sada velkých korálků
1x

Viga Dřevěná sada velkých korálků

759 Kč
649 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Velká sada dřevěných korálků. Balení obsahuje korálky různých barev a tvarů, tyčky a provázky na navlékání a vzory, dle kterých dítko musí korálky navlékat.

Od prodejce MALL
-17%
Hama korálky Dárková sada Šperkovnice Midi
4x

Hama korálky Dárková sada Šperkovnice Midi

449 Kč
369 Kč

Tato krásná barevná sada šperkovnice je určena pro všechny malé i velké parádnice. Je v praktickém úložném boxu. Můžeš si vytvořit krásný šperk nebo módní doplněk. Obsahuje cca 2400 dílků.

Od prodejce MALL
-15%
SES Zažehlovací korálky - jednorožci a princezny, 2100 ks
6x

SES Zažehlovací korálky - jednorožci a princezny, 2100 ks

379 Kč
322 Kč

S těmito zažehlovacími korálky je snadné vytvořit princezny a jednorožce. Použijte příklady vyobrazené na krabici nebo si vytvořte svá vlastní díla. Můžete se s nimi bavit po celé hodiny a výsledek bude vždy pestrý.

Od prodejce MALL
Viga Navlékání dřevěných korálků
16x

Viga Navlékání dřevěných korálků

309 Kč

Plastová dóza obsahuje velké dřevěné korálky a barevné tkaničky na které lze korálky navlékat. Hračka má pestré nezávadné barevné provedení.

Od prodejce MALL

Navlékací korálky pro děti

Navlékací korálky nabízíme již pro děti od 2 let. Výhodné jsou sady korálků, které obsahují až 10 tisíc kusů plastových či malých dřevěných korálků.

Velké navlékací korále pro nejmenší

Velké navlékací korále ze dřeva nebo plastu jsou vhodné a bezpečné pro děti již od 2 let věku.

Velké dřevěné korále

Velké dřevěné korále o průměru cca 20–40 mm jsou často určeny pro děti od 3 let. Výhodou velkých korálů je snadné navlékání.

Skleněné navlékací korálky

Skleněné navlékací korále mají lákavý vzhled. K dostání v mnoha tvarech i barvách. Skleněné navlékací korálky nejsou však vhodné pro nejmenší děti, protože jsou křehké.

Zažehlovací korálky

Ze zažehlovacích korálek lze skládat nejrůznější obrazce na speciální podložku, po zažehlení žehličkou vytvoří korálky kompaktní tvar.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Navlékací korálky pro děti.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Navlékací korálky pro děti výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Navlékací korálky pro děti akce.