Woody Navlékací korálky - Srdce
349 Kč 299 Kč

Tato sada obsahuje v krásné krabičce v podobě srdíčka dřevěné korálky různých tvarů i barev. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání. Srdíčko lze použít rovněž jako rámeček na fotku.

Woody Dřevěná krabička "Navlékací perle" 200
369 Kč 319 Kč

Sada dřevěných korálků a navlékacích provázků, vhodná pro tvorbu náramků, či náhrdelníků. Korálky jsou různě barevné a v mnoha tvarech. K sadě patří i praktická krabička, aby bylo možné korálky po hraní sklidit do jednoho místa.

Woody Navlékací korálky - Žabka
349 Kč 299 Kč

Tato sada obsahuje ve veselé krabičce v podobě žabičky dřevěné korálky různých tvarů i barev. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání. Žabičku lze použít rovněž jako rámeček na fotku.

Hape Šněrovací poník
275 Kč 239 Kč

Šněrovací poník zabaví děti na dlouhé hodiny a pomůže s rozvojem jejich jemné motoriky. Šněrovací hříva a ocas umožňují dětem změnit barvu poníka a docílit tak jiného vzhledu. Pomocí této hračky se děti mohou naučit znát barvy, počítat a další dovednosti.

Aquabeads velká souprava korálku - expert
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Vyráběj ornamenty ve velkém díky této megasoupravě korálků Aquabeads. Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Podle šablony jednoduše uspořádejte korálky, postříkejte vodou z rozprašovače a krásná mistrovská díla jsou hotova.

B.toys Spojovací korále a tvary Pop Arty
789 Kč 579 Kč

Sada spojovacích korálků v praktické průhledné nádobě potěší každou malou parádnici. Vytvářejte slušivé barevné doplňky podle vaší fantazie. Vhodné pro děti od 4 let.

B.toys Spojovací korále a tvary Pop Arty 300 ks
549 Kč 503 Kč

Především malé parádnice potěší originální korále Pop Arty, na jejichž navlékání nepotřebujete žádné šňůrky. Balení 300 ks různobarevných spojovacích korálků a tvarů obsahuje i 7 prstýnků a 5 náramků.

Teddies Zažehlovací korálky 10.000ks v boxu
419 Kč 399 Kč

Velká sada různobarevných zažehlovacích korálků. Sada obsahuje 10.000 korálků. Korálky jsou uloženy v praktickém boxu s uchem. Stačí pouze poskládat korálky na podložku, přežehlit žehličkou a vznikne vám netradiční kompaktní obraz.

B.toys Spojovací korále a tvary Beauty Pops 150 ks
399 Kč

Především malé parádnice potěší originální korále Beauty Pops, na jejichž navlékání nepotřebujete žádné šňůrky. Balení 150 ks různobarevných spojovacích korálků a tvarů obsahuje i několik prstýnků a náramků.

Aquabeads Velká souprava korálků
799 Kč 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vyráběj ornamenty ve velkém díky této megasoupravě korálků Aquabeads! Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Podle šablony jednoduše uspořádejte korálky, postříkejte vodou z rozprašovače a krásná mistrovská díla jsou hotova!

Woody Navlékací korálky - Malé srdíčko fialové
149 Kč 129 Kč

Tato sada obsahuje dřevěné korálky různých tvarů a barev v praktické dřevěné krabičce v podobě fialového srdíčka. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání.

Woody Korálky v tubě - růžová
149 Kč 129 Kč

Tato sada obsahuje v praktické uzavíratelné tubě dřevěné korálky různých tvarů v odstínech růžové a fialové barvy. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání.

Woody Korálky v tubě - tyrkys
149 Kč 129 Kč

Tato sada obsahuje v praktické uzavíratelné tubě dřevěné korálky různých tvarů v odstínech tyrkysové a modré barvy. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání.

Viga Navlékání dřevěných korálků
309 Kč 259 Kč

Novinka

Plastová dóza obsahuje velké dřevěné korálky a barevné tkaničky na které lze korálky navlékat. Hračka má pestré nezávadné barevné provedení.

Aquabeads Souprava šperky
199 Kč

Vyrobte si celou řadu mozaikových šperků s touto sadou korálků a šablon. Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Vytvořte si svůj obrázek podle šablony a jednoduše postříkejte vodou z rozprašovače.

Hape Navlékací korále z geometrických tvarů
487 Kč 359 Kč

Tato hračka se postará o zábavu dětí na dlouhé hodiny. Záleží jen na malém staviteli, pro co se rozhodne – může postavit věž, vlak housenku nebo cokoli jiného. Jednotlivé dílky jsou vybaveny otvory, tdíky čemu je lze navlékat na šňůrku, nebo si s nimi mohou děti hrát jako s jinou stavebnicí.

Viga Dřevěná sada korálků
349 Kč 289 Kč

Novinka

Dřevěná sada korálků různých velikostí a tvarů. Obsahuje i barevné tkaničky k navlékání korálků. Korálky jsou baleny v praktické dřevěné krabičce.

B.toys Spojovací korále a tvary Beauty Pops 275 ks
589 Kč 529 Kč

Především malé parádnice potěší originální korále Beauty Pops, na jejichž navlékání nepotřebujete žádné šňůrky. Balení 275 ks různobarevných spojovacích korálků a tvarů obsahuje i několik prstýnků a náramků.

Woody Navlékací korálky - Malé srdíčko růžové
149 Kč 129 Kč

Tato sada obsahuje dřevěné korálky různých tvarů a barev v praktické dřevěné krabičce v podobě růžového srdíčka. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání.

Woody Navlékací korálky - Malé srdíčko tyrkysové
149 Kč 129 Kč

Tato sada obsahuje dřevěné korálky různých tvarů a barev v praktické dřevěné krabičce v podobě tyrkysového srdíčka. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání.

Aquabeads Souprava korálky
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Došly vám korálky ve vaší sadě Aquabeads? Doplňte si je pomocí této sady! Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Vytvořte si svůj obrázek podle šablony a jednoduše postříkejte vodou z rozprašovače.

Aquabeads Souprava korálků pro začátečníky
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Začátečnická sada korálků Aquabeads Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Podle šablony jednoduše uspořádejte korálky na pracovní destičce, postříkejte vodou z rozprašovače a krásná mistrovská díla jsou hotova!

Woody Korálky v tubě - oranžová
149 Kč 129 Kč

Tato sada obsahuje v praktické uzavíratelné tubě dřevěné korálky různých tvarů v oranžové, růžové, žluté či červené barvě. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání.

Aquabeads Souprava život v moři
199 Kč

Vyrobte si celou řadu mořských zvířátek s touto sadou korálků a šablon. Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Vytvořte si svůj obrázek podle šablony a jednoduše postříkejte vodou z rozprašovače.

Aquabeads Souprava korálků se dvěma podložkami
699 Kč 629 Kč

Vyráběj ornamenty s kamarádkou díky této sadě s dvěma podložkami! Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Podle šablony jednoduše uspořádejte korálky, postříkejte vodou z rozprašovače a krásná mistrovská díla jsou hotova!

Aquabeads Souprava šperkové korálky
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Došly vám korálky ve vaší šperkové sadě Aquabeads? Doplňte si je pomocí této sady! Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Vytvořte si svůj obrázek podle šablony a jednoduše postříkejte vodou z rozprašovače.

Viga Dřevěná sada korálků kytičky
349 Kč 289 Kč

Novinka

Dřevěná sada korálků v krabičce. Obsahuje i barevné tkaničky k navlékání korálků. Korálky jsou baleny v praktické dřevěné krabičce.

Teddies Zažehlovací korálky Ledové království 4000ks
489 Kč 429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Roztomilá sada různobarevných zažehlovacích korálků v oblíbené licenci Frozen. Sada obsahuje 4000 korálků. Korálky spolu s předlohou jsou uloženy v praktickém boxu. Stačí pouze poskládat korálky na podložku, přežehlit žehličkou a vznikne vám netradiční kompaktní obraz.

Aquabeads Základní sada Frozen
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vyrobte si celou řadu figurek z pohádky Frozen s touto sadou korálků a šablon. Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Vytvořte si svůj obrázek podle šablony a jednoduše postříkejte vodou z rozprašovače.

Albi Kvído - Smajlíci na šnůrce
449 Kč 389 Kč

Interaktivní hra, která učí děti barvy, tvary, emoce  a podporuje rozvoj jemné motoriky,  prostorovou orientaci a komunikaci.

Aquabeads Souprava korálků Frozen
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vyrobte si celou řadu mozaiek na motivy pohádky Frozen s touto sadou korálků a šablon. Výroba vašeho uměleckého díla je velmi jednoduchá. Vytvořte si svůj obrázek podle šablony a jednoduše postříkejte vodou z rozprašovače.

MaDe Souprava korálků, 24cm
579 Kč 519 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Souprava korálků je úžasná zábava pro děti od 3 let. Změňte barvy korálků díky rotační nádobě, do které stačí přidat pouze horkou vodu a duhové korálky jsou na světě. Vytvořte si originální náhrdelník, nebo náramek.

LENA Dřevěné perly v Maxi Dóze
259 Kč

Krásné dřevěné perly a šňůrky ve spoustě různých barvách. Velkém balení, které nadchne všechny, kteří rádi navlékají a vyrábí. Skvělá činnost pro rozvoj vnímání a smyslů.

SES Zažehlovací korálky zvířátka 3D
434 Kč 399 Kč

Zažehlovací korálky vám přináší ještě více zábavy! Díky této unikátní sadě SES si můžete vytvořit roztomilá 3D zvířata, a vystavit si je ve svém pokojíčku. Postupujte podle návodů a vytvořte si slona, psa, opici, delfína, koně, lišku, želvu, tučňáka a papouška a další. Kreativní hračka podněcující tvořivost a rozvíjející motorické dovednosti.

SES Korálky BOX 7000 ks

SES Korálky BOX 7000 ks

Hodnocení: 3,5
369 Kč 339 Kč

Skvělý box pro všechny děti, které mají rády zažehlovací korálky. V tomto praktickém boxu naleznou 7 tisíc korálků a to už je pořádné množství na vytváření dárků nebo originálním předmětů.

Wooky Just bead it
549 Kč 449 Kč

Buď kreativní! S pomocí této sady na navlékání korálků. Skvělá vychytávka jak navléci rychle korálky na vlasec a potom si ozdobit náramek čí náhrdelník. V balení nalezneš vše, co budeš k výrobě potřebovat. Hotovými výrobky pak můžeš obdarovat své blízké.

ADC Blackfire Charm U - Herní set škola
399 Kč

Luxusní set v podobě školy obsahuje překrásné přívěsky, které si můžeš dle nálady a fantazie umisťovat na náramek, nebo si hrát na opravdovou školu, malé kamarády posadit do lavic a začít s vyučováním!

ADC Blackfire Charm U - Základní sada
249 Kč 129 Kč

Úžasný náramek s nápaditými přívěsky je tu. V tomto balení najdeš náramek, přívěsky a samolepky. S přívěsky si můžeš hrát, nasadit je na náramek, nebo je směňovat s kamarádkami!

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: