BE-17 Exfoliátor BE200 Exfoliate Skin Spatula

Hodnocení: 3,5 2 hodnocení Značka: BE-17 Náš kód: 963902

Doprava zdarma

BE-17 Exfoliátor BE200 Exfoliate Skin Spatula

BE-17 BE200 je exfoliátor pleti, který jedinečně vyčistí a následně vyživí Vaši pleť pomocí ionizace na čistě přírodní bázi. Tento přístroj dokáže již během prvního použití proměnit Vaši pokožku na pokožku 17 leté dívky, a to vše s velkým ohledem na životní prostředí. Celý popis

2990
3.5 2
2 990 Kč včetně DPH
Cena s MALL kartou:
990 Kč
více info zde
Momentálně nedostupné
Více informací

Dostupnost není známa

U tohoto zboží momentálně nemůžeme garantovat jeho dostupnost.
Přejete-li si být informováni o změně, klikněte na tlačítko Mám zájem.

Jakmile budeme moci dostupnost garantovat, kontaktujeme Vás.

Informace o Garantované dostupnosti

Měsíčně od:
299 Kč Spočítat splátky

1 uživatelská recenze

Hodnocení: 4
 • Kateřina Ž., Dolní Němčí

Funguje, snadná obsluha, pěkně čistí póry, zvlášť u dospívajícího syna.

Popis

Popis produktu

BE-17 Exfoliátor E200 Exfoliate Skin Spatula

Jedinečný čistič pleti

Jedinečně vyčistí a následně vyživí Vaši pleť pomocí ionizace na čistě přírodní bázi. Tento přístroj dokáže již během prvního použití proměnit Vaši pokožku na pokožku 17 leté dívky, a to vše s velkým ohledem na životní prostředí. 

Bereme ohled na životní prostředí

Produkt BE200 je založen pouze na přírodní bázi čištění pokožky, nevyužívá přípravky s microbeads* a tak přispívá k ochranně životního prostředí. K dosažení dokonalého čisticího efektu stačí pouze navlhčit pokožku tváře nebo ruky, zvolit jeden ze tří režimů exfoliace a 1,68 miliónu jemných ultrazvukových vibrací se postará o okamžitě viditelný efekt poté, co začnete pomalu pohybovat kovovým zakončením (tzv.špachtlí) po pokožce.

* Konvenční prostředky na čištění pleti, ale i zubní pasty nebo mýdla využívají ke zvýšení účinosti malé částice tzv.microbeds. Jedná se produkt chemického průmyslu, který je každý den splachován tekoucí vodou do odpadu. Jelikož současné technologie čištění a filtrace vody nedokážou tyto látky odstranit, kolují tak v přírodním koloběhu vody a dostávají se do vodních živočichů, kteří jsou následně potravou i pro lidi. Jelikož tyto látky nejsou odbouratelné, dochází k hromadění těchto látek v těle. Bohužel tyto látky neprospívají lidskému zdraví a mohou způsobit mnoho zdravotních problémů.

Dokonalé vyčištění pokožky

Díky vestavěné ultrazvukové technologii, přístroj dokáže rychlostí 1,68 milionů kmitů za minutu odstranit z navlhčené pokožky během okamžiku mrtvé buňky, pot a povrchový kožní tuk. Na zařízení se nachází ovladač volby režimů, lze si zvolit normální režim, intenzivní režim a nebo režim jemný s přerušovanou aplikací, který je vhodný pro ta nejcitlivější místa jako je okolí očí nebo nosu. Čistění pleti se tak pro Vás stane příjemnou činností. Jako čtvrtý mód BE200 nabízí ionizaci a výživu kůže. V tomto režimu dochází k aktivnímu vyživování pokožky a masáži pomocí iontů podkožních svalů. Díky BE200 si zachováte stále pevnou pokožku, zabráníte poklesu svalů, které zejména po použití botoxu oslabují a chabnou, též lze pomocí aktivní ionizace odstranit tzv.druhou bradu, váčky pod očima či opuchlost očí. BE200 je unikátní přístroj pro dokonalé očištění a výživu pleti na přírodní bázi bez nutnosti využívat na chemii založené krémy.

Iontová technologie pro velkou absorpci

Po čištění naneste oblíbenou výživu na Vaši pokožku a pouze si vyberte vyživující režim. Ionizační proces umožňuje živinám proniknout hluboko do kůže a zajistit tak jejich okamžité a ideální vstřebání do ošetřené pokožky. Pouze dobře očištěná a vyživená pokožka je dobrým základem k tomu, aby jste vypadala tak, jako když Vám bylo 17.

Jednodušší už to být nemůže

Na ergonomicky tvarovaném těle se nachází spínač a nad ním volič režimů Standardní vibrace / velmi jemné přerušované vibrace / jemné vibrace a režim ionizace a výživy. O zapnutí a právě zvoleném režimu informuje uživatele sada pěti malých diod v kruhovém provedení. V horní části těla přístroje provedeného v decentní bíle barvě s jemnou perleťovou úpravou se nachází kovová vibrační část (špachtle) s mírně zahnutým koncem pro ideální čištění nebo ionizaci. V případě čištění se využívá větší plocha špachtle a v případě ionizace naopak pouze hrana jejího zakončení. Vespod těla přístroje se pak nachází kruhový konektor pro připojení USB kabelu pro napájení vestavěného akumulátoru.


 • Přírodní exfoliace bez použití chemických látek pouze pomocí pitné vody
 • Exfoliace + vyživování pokožky
 • Funkčnost přístroje 2-v-1
 • Čištění do hloubky pod pokožku, nejen na povrchu jako je standardní proces
 • Okamžitý pocit jemné a velmi hladké pokožky
 • Odstranění povislosti svalu díky jejich ochabnutí nebo po aplikaci botoxu
 • Odstranění druhé brady, kruhů pod očima a opuchlých očí
 • Dvojí efekt: revitalizační peeling jemně odstraňuje přebytečné kožní buňky pomocí vákua
 • Vakuová masáž podporuje krevní oběh a obnovu buněk
 • 3 módy intenzity čištění, včetně 1 pro velmi citlivé oblasti
 • Režim ionizace a výživy
 • Integrovaný akumulátor s nabíjením pomocí USB kabelu

Obsah balení:

 • 1× BE200
 • 1× ochrana kovové části (špachtle)
 • 1× nabíjecí USB kabel
 • 1× český a slovenský manuálNechte se dále inspirovat z naší nabídky:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ přístroje peeling - exfoliace
Celý obličej ano
Oči ne
Systém napájení aku
Baterie součástí ne