RIO Q-ACNE Přístroj proti akné

Značka: RIO Náš kód: 820000

Doprava zdarma

RIO Q-ACNE Přístroj proti akné

Q-Acne, moderní systém čištění aknózní pleti modrým světlem. Systém Q-Acne pomáhá čistit stávající aknózní místa pleti a předcházet novým výsevům. Ničí bakterie způsobující akné a působí preventivně proti jejich dalšímu rozšiřování na pokožce. Celý popis

3499
3 499 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 4 799 Kč, Ušetříte 1 300 Kč (27 %)
Cena s MALL kartou:
1 499 Kč
více info zde
Již se neprodává
Více informací

Dostupnost není známa

U tohoto zboží momentálně nemůžeme garantovat jeho dostupnost.
Přejete-li si být informováni o změně, klikněte na tlačítko Mám zájem.

Jakmile budeme moci dostupnost garantovat, kontaktujeme Vás.

Informace o Garantované dostupnosti

Popis

Popis produktu

Rio-QACNE Přístroj proti akné

Použitím čisticího pleťového přípravku napomůžete lepšímu pronikání modrého světla do pokožky. Hydratační přípravek k použití po světelné terapii svým speciálním složením přispívá k udržení přirozené vlhkosti pleti.

 • Slouží k likvidaci bakterií, které se vyskytují pod povrchem pokožky a jsou příčinou vzniku akné.
 • Čisticí pleťový přípravek určený pro použití před světelnou terapií jednak pomáhá zbavit pleť nečistot a líčidel, jednak slouží i jako jemný pleťový peeling.
 • Světelnou terapii aplikujte obden na každém postiženém místě po dobu tří minut. Účinnost aplikace obden byla prokázána klinickými studiemi.
 • Změny stavu pokožky k lepšímu byste měli zaznamenat během tří týdnů.
 • Maximální hodnoty vlnové délky světla vyzařovaného přístrojem nespadají do rozsahu záření, které by mohlo způsobovat poškození pokožky.
 • Světelnou terapii Q-Acne neaplikujte na oblast očí, očních víček a jejich bezprostředního okolí. Nedívejte se přímo do vyzařovaného světla. Mohli byste si tím poškodit zrak. Během 24 hodin neaplikujte světelnou terapii dvakrát na stejné místo.
Vlastnosti:
 • Výsledky viditelné po 3 týdnech používání
 • Rychlé a snadné ošetření ve třech krocích
 • Klinicky testováno
Používání:
 • KROK 1: Čisticí pleťový přípravek

Obličej si opláchněte teplou vodou. Na konce prstů si naneste malé množství (asi jako zrnko hrachu) čisticího pleťového přípravku a rovnoměrně jej vmasírujte do pokožky obličeje. Než přikročíte k aplikaci světelné terapie Q-Acne, obličej si osušte.

 • KROK 2: Aplikace světelné terapie

Zlehka přiložte hlavu zářiče na místo pokožky, na nějž hodláte aplikovat světelnou terapii. Pro zahájení aplikace stiskněte a přidržte tlačítko vypínače, dokud se světla zářiče nerozsvítí. Když jsou světla zářiče rozsvícená, hlava zářiče by měla být udržována ve stálém kontaktu s pokožkou. Hlavu zářiče udržujte v místě aplikace ve stálém kontaktu s pokožkou po dobu 3 minut. Po jejich uplynutí se přístroj automaticky vypne. Přiložte jej na další místo a opět stiskněte tlačítko vypínače. Takto pokračujte, dokud neošetříte všechna postižená místa. Přístroj lze kdykoli vypnout stisknutím tlačítka vypínače. Pokud pociťujete, že se vaše pokožka nepříjemně přehřívá, aplikaci přerušte a přístroj oddalte. Dokud jsou však světla zářiče rozsvícená, měla by být hlava zářiče ve stálém kontaktu s pokožkou.

 • KROK 3: Hydratační přípravek

Po skončení aplikace světelné terapie si na pokožku celého obličeje rozetřete hydratační přípravek a nechte jej pokožkou absorbovat.

 • Čisticí pleťový přípravek a hydratační přípravek můžete v době mezi aplikacemi světelné terapie používat i samostatně jako součást vašeho běžného režimu péče o pleť.
ZKOUŠKA SNÁŠENLIVOSTI:
Před aplikací světelné terapie na obličeji je důležité provést na předloktí zkoušku snášenlivosti – pro ověření, zda vaše pokožka není přecitlivělá na světlo, např. v důsledku užívaných léčivých přípravků nebo jiných okolností. Pociťujete-li teplo z modrého světla, je to normální. Pokud však v místě vystaveném působení zářiče pociťujete bolest nebo nepříjemné přehřívání, znamená to, že zářič Q-Acne pro vás není vhodný. Po zkoušce snášenlivosti vyčkejte 24 hodin. Zaznamenáte-li rozdíl mezi místem, které bylo záření vystaveno a okolní pokožkou, např. v podobě zčervenání, zblednutí či nepříjemného pocitu, měli byste se poradit s lékařem a zářič zatím nepoužívat.
Nechejte se dále inspirovat z naší nabídky:

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ přístroje proti akné
Celé tělo ne
Ústa ne
Celý obličej ano