Panier des Sens TEKUTÉ MARSEILLESKÉ MÝDLO Relaxační levandule

Panier des Sens TEKUTÉ MARSEILLESKÉ MÝDLO Relaxační levandule

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Toto tekuté mýdlo, vyrobené ze 100% vegenských olejů, je vyrobeno v kotlích podle nejčistší marseilleské tradice.Ekologická a ekonomická náplň dává vašim lahvím dlouhou životnost a snižuje domovní odpad. 97% z celkového počtu složek pochází z přírodního původu. 500ml Celý popis
310 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
290 Kč

Skladem u partnera 5+ kusů

30.7.2021 - 2.8.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Panier des Sens

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100051910135

Popis

LEVANDULOVÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ také známý jako „modré zlato“, Levandule je aromatickou poctou Provence. Je to voňavá duše regionu, plod uctivé práce.

Levandulový esenciální olej je vhodný zejména pro citlivou a podrážděnou pokožku. Jeho vůně pohody a klidu je velmi účinná jako antistresová, aby znovu získala relaxaci a klid. Díky specifickému působení na nervový systém také pomáhá snižovat nervozitu, bolest hlavy a nespavost.

Posiluje rovnováhu a wellness, reguluje úzkost nervového systému. Pomáhá hojit a vyvažovat tělní maz a zlepšit zářivost pokožky.

KOKOSOVÝ OLEJ královna vegenských olejů, kokosový olej je z 90% mastná kyselina, ale také vitamín E, vitamín K a železo.

Lisovaný za studena, má protizánětlivé, antimikrobiální a výživné vlastnosti a také pomáhá proti stárnutí pokožky. 100% přírodní, zanechává pokožku změkčenou, hydratovanou a hluboce vyživovanou.

Nadčasová, elegantní a přirozená vůně. Uvolňuje a nechává odpočívat tělo i mysl.