Počet nalezených produktů: 39

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

K´s Kids Hudební kostka - listen, clap, sing
599 Kč

469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velmi atraktivní hračka hudební kostka pro malé děti od 6 měsíců. Hračku lze využít mnoha způsoby. Kostička hraje a je možné ji nastavit na 3 režimy – poslouchat, tleskat a zpívat.


B.toys Kostky Elemnosqueeze
799 Kč

696 Kč

Kostky Elemnosqueeze obsahují 26 kusů tvarů různých barev a velikostí s písmeny a zvířaty. Jsou vyrobeny z měkký plastový materiálů. Tvary po zmáčknutí pískají. Dítě si s kostkami může házet, stavět z nich, učit se písmenka a názvy zvířátek. Dodáváno v dárkové tašce na zip s držadlem do ruky pro snadné uklízení i přenášení.


Teddies BABY Abecední kostky plast 16ks
299 Kč

Abecední kostky plastové může vaše dítě využít nejen k procvičování písmenek. Kostičky mají po stranách také vyobrazená nejrůznější zvířátka.


Teddies BABY Kostky + jiné tvary plast v krabici
439 Kč

319 Kč

Multifunkční kostky slouží také jako puzzle se zvířátky nebo poznávačka tvarů a barev. Kostky mají na jedné ze stran nalepené obrázky, ze kterých lze postavit obrázek. Na další straně josu zastrčené menší tvary s obrázky.


Galt Pěnové kostky

Galt Pěnové kostky

Hodnocení: 4,5
599 Kč

399 Kč

Galt pěnové kostky obsahují 6 různobarevných kostek se zajímavými obrázky. Kostky jsou vyrobeny z měkkého látkového materiálu a jsou bezpečné – ideální pro mačkání, házení a stavění. Vaše dítě čekají hodiny fantastické zábavy a dobrodružství, při které bude díky obrázkům poznávat nové věci ze všedního života. Jedna z kostek navíc obsahuje rolničku.


Alltoys Hrací skládací kostka
600 Kč

399 Kč

Interaktivní hrací kostka, přináší malým dětem spoustu možností ke hraní. Na každé stěně nabízí jiný interaktivní prvek. Kostka se dá navíc rozložit na hrací plochu, vydává světelné a zvukové efekty. Děti si tak mohou užít spoustu zábavy.


Alltoys Pěnové kostky barevné 100 ks-32%
699 Kč

469 Kč

Výprodej

Dětské kostky jsou hračky, které podporují logické uvažování u těch nejmenších dětí. Při jejich stavění si dítě procvičí motoriku, logiku a zjišťuje, jak funguje rovnováha. Pěnové kostkyrůzných tvarů a barev jsou baleny v praktické tašce na suchý zip.


Detoa Kostky stavebnice dřevo 50 ks v krabici 20x19x8 cm
449 Kč

329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!


Dino Frozen 20 dřevěných kostek
349 Kč

285 Kč

S touto sadou obsahující 20 dřevěných kostek je možné sestavit 6 různých obrázků s motivy pohádky Frozen nebo si stavět své vlastní stavby, komíny či věže zcela podle vlastní představivosti.


Dino Kostky kubus Krtek a přátelé
249 Kč

219 Kč

Dětské dřevěné kostky 12 kusů mají po stranách kusy krásných obrázků Zdeňka Milera a jeho světoznámého hrdiny, Krtečka. Šest různých obrázků zvědavého hrdiny a jeho přátel jistě zabaví děti od věku 3 let.


Fisher-Price Akční kostky

Fisher-Price Akční kostky

Hodnocení: 4,5
599 Kč

519 Kč

S akčními kostkami si vaše děťátko užije spoustu zábavy a legrace. Na straně kostek jsou různé hry jako učení písmenek a čisel nebo hra na jukanou. V modré akční kostce se protáčí malý bubínek, v červené je otáčivá kulička s malými kuličkami uvnitř a žlutá kostka je klikací.


Fisher-Price Fidget kostka s aktivitami
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato pestrobarevná kostka s aktivitami rozvíjí dětské smysly. Děti budou zaujaty barevnými cvakátky, otáčivými kuličkami, páčkovým spínačem a spoustou dalších zajímavých věcí, které pomohou rozvíjet jemnou motoriku.


K´s Kids Zábavné textilní kostky
489 Kč

399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Děti milují kostky. Staví je na sebe a hrají si s nimi. Můžou se zároveň učitt: tvary, čísla, počítání, spojování a stavět dlouhý vlak. Mohou také sestavit 6 kreslených postaviček a učit se jejich profese: Patrick hasič, Wayne pilot, Mimi sestra, a další.


K´s Kids Zábavné textilní kostky - Autíčka
449 Kč

373 Kč

Děti milují tyto úžasné kostky, které se nedají rozbít! Staví je na sebe a hrají si s nimi. Mohou se zároveň učit různé tvary, čísla, zvuky dopravních prostředků, spojovat je a stavět dlouhý vlak. Kostky stimulují dětské smysly.


K´s Kids Zábavné textilní kostky - Zvířátka
449 Kč

354 Kč

Děti milují tyto úžasné nerozbitné kostky! Staví je na sebe a hrají si s nimi. Mohou se zároveň učit různé tvary, čísla, zvuky zvířat, spojovat je a stavět dlouhý vlak. Kostky stimulují dětské smysly.


Lamps Baby měkké kostky
599 Kč

549 Kč

Tato sada obsahuje 11 barevných kostek z měkkého plyšového materiálu. Kostičky s různými barevnými vzory a čísly jsou ideální pro dětské mačkání, házení a stavění. Rozvíjejí motorické schopnosti a podporují hmatové, zvukové i zrakové vjemy dítěte.


Lamps Dřevěná stavěcí vež
719 Kč

379 Kč

Dřevěná skládací vež učí děti tvary, barvy, čísla a zvířátka. Snažte se postavit věž co nejstabilněji ať nemá šanci spadnout. Začněte od největší kostky až po tu nejmenší. Učte se a užijte si při tom spoustu legrace.


MaDe Kostky se zvukem 2 ks
219 Kč

Naučné kostky pro děti od 3 let, které učí děti spojovat správné části obrázků k sobě. Pokud se kostky správně propojí, spustí se zvuk, díky kterému dítě pozná, že je vše správně. V nabídce jsou zvířátka, nebo dopravní prostředky. Konkrétní variantu nelze zvolit, zasíláme dle aktuální skaldové zásoby.


Rappa Kostky naučné Baby 3 ks-13%
229 Kč

199 Kč

Výprodej

Barevné naučné kostky se zvukem pro nejmenší děti. Kostky zaujmou vaše miminko obrázky čísli a písmenky, které a nich objevují. Podporují motorické a zrakové dovednosti dítěte.


Simba Veselé aktivní kostky stohovací
259 Kč
249 Kč

S touto sadou tří pestrobarevných aktivních kostiček s obrázky, čísly i písmenky si děti užijí spoustu zábavy. Každá kostka má různé funkce a při hraní stimuluje různé smysly.


Teddies BABY Dětské pískací kostky 6ks
359 Kč

289 Kč

Dětské pískací kostky 6ks mají po stranách plasticky vyobrazeny nejrůznější předměty, se kterými se dítě setkává každý den a také zvířátka. Kostičky jsou z měkkého plasotvého materiálu, po zmáčknutí pískají.


Teddies Kostky pěnové barevné měkké 60ks
619 Kč

449 Kč

Sada pěnových barevných kostek v designu imitace dřeva. Dílky mají různé geometrické tvary. Kostky jsou baleny v plastové průhledné tašce. Stavebnice je ideální pro rozvoj dětské fantazie, jemné motoriky a intelektu.


Teddies BABY Kostky textilní 4ks v krabici
389 Kč

279 Kč

Pestrobarevné Textilní kostky pro vaše miminko. Kostky mají Množství různých obrázků pro zábavné hraní a zkoumání. Navíc i šustí a to motivuje děti ke hře. Zlepšují dětskou motoriku. Vhodné od narození.


Topa Kostky kubus Jak dědeček měnil
269 Kč

209 Kč

Dětské dřevěné kostky 12 kusů mají po stranách kusy obrázků z ilustrací známé pohádky Jak dědeček měnil. Šest různých obrázků dohromady s přiloženou pohádkou jistě zabaví děti od věku 3 let.


Topa Kubíkovy kostičky 6 ks
149 Kč

119 Kč

Pestrobarevné obrázkové kostky s motivy dopravních prostředků potěší všechny kluky. Je možné z nich sestavit 6 různých obrázků nebo si stavět své vlastní stavby, komíny či věže zcela podle vlastní představivosti.


Dino Kostky kubus Tatra 12 dřevo 12ks v krabičce 22x17x4 cm
459 Kč

192 Kč

Dětské dřevěné kostky (kubusy) s motivem oblíbených českých nákladních automobilů značky Tatra. Obrázkové kostky podporují u nejmenších dětí koordinaci a motoriku při bourání a stavění komínů, napomáhají chápání příčiny a následku. U starších dětí při skládání obrázků rozvíjí fantazii a logické myšlení a motivují k vyprávění příběhů.


Niny Textilní kostky
399 Kč
394 Kč

Úžasné textilní kostky s různými hracími komponenty. Kostky mají integrovaná chrastítka, pískátka a zrcátko z bezpečnostní fólie. Kostky stimulují dětské smysly a jemnou motoriku. Balení obsahuje 4 kostky.


Simba Měkké kostky s obrázky
299 Kč

Měkoučké a pestrobarevné kostky se rychle stanou oblíbenou hračkou každého děťátka. Svým veselým designem a tvarem děti zaujmou a stimulují je ke hraní her, stavění a dalším aktivitám.


Teddies BABY Kostky měkké pískací 9 ks
339 Kč

319 Kč

Dětské pískací kostky 9ks mají po stranách plasticky vyobrazeny nejrůznější zvířátka a číslice. Kostičky jsou z měkkého a na omak příjemného plastového materiálu. Po zmáčknutí pískají.


Galt Kostka plná překvapení
471 Kč

379 Kč

Momentálně nedostupné

Barevná látková kostka plná aktivit. Na této velké kostce se nachází 6 zajímavých překvapení pro vaše dítě. Tyto aktivní prvky pomáhají podpořit hmatové, zrakové i zvukové vjemy dítěte. Díky praktické tašce ji může mít vaše ratoles při sobě i na cestách.


Alltoys Pěnové kostky jednobarevné 100 ks
799 Kč

Momentálně nedostupné

Dětské kostky jsou hračky, které podporují logické uvažování u těch nejmenších dětí. Při jejich stavění si dítě procvičí motoriku, logiku a zjišťuje, jak funguje rovnováha.Kostky jsou různých tvarů a barev.


Galt Šťastné kostky

Galt Šťastné kostky

Hodnocení: 4,5
369 Kč

339 Kč

Momentálně nedostupné

Velké skládací kostky, které si vaše dítě doslova zamiluje! Na celkem 8 kostkách se děti naučí poznávat 12 druhů zvířátek, osvojí si základy manipulace s předměty a hlavně se budou při jejich skládání báječně bavit. Kostky jsou k sobě navzájem připevněny z jedné strany.


Alltoys Pěnové kostky jednobarevné 50 ks
399 Kč

299 Kč

Momentálně nedostupné

Dětské kostky jsou hračky, které podporují logické uvažování u těch nejmenších dětí. Při jejich stavění si dítě procvičí motoriku, logiku a zjišťuje, jak funguje rovnováha. Kostky jsou různých tvarů a barev.


Lamps Dětské kostky

Lamps Dětské kostky

Hodnocení: 5
299 Kč

Momentálně nedostupné

Dětské kostky v různých tvarech pro vaše malé stavitele a stavitelky. Kostky jsou z měkkého plastu a nemají ostré rohy, takže jsou vhodné i pro menší děti. Kostek je 34 a mají různé tvary pro více možností stavby.


Lamps Měkké kostky 6 ks
329 Kč

299 Kč

Momentálně nedostupné

Tato sada obsahuje 6 barevných kostek se vzory se zvířátky z měkkého plyšového materiálu. Kostičky jsou ideální pro dětské mačkání, házení a stavění. Rozvíjejí motorické schopnosti a podporují hmatové, zvukové i zrakové vjemy dítěte.


Mochtoys Kostky velké Waffle Blocks
2 499 Kč

2 199 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Velké kostky Waffle Blocks vhodné i na zahradu. Nechte své děti rozvíjet svou představivost postavte s nimi na zahradě něco unikátního.


Mochtoys Mega kostky 28 ks
1 199 Kč

959 Kč

Momentálně nedostupné

Plastové barevné kostky pro rozvoj motoriky a vnímání barev. Nechte své děti užít si spoustu zábavy při stavění. Učte se s nimi poznávat barvy a nechte je rozvíjet svou prostorovou představivost.


Topa Dřevěné kostky Mašinka 12 ks
199 Kč

179 Kč

Momentálně nedostupné

Pestrobarevné obrázkové kostky s motivy dopravních prostředků potěší všechny kluky. Je možné z nich sestavit 6 různých obrázků nebo si stavět své vlastní stavby, komíny či věže zcela podle vlastní představivosti.