Lincar ALICE 480 LZ - Litinová krbová kamna

Lincar ALICE 480 LZ - Litinová krbová kamna


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

Designová dvouplášťová litinová krbová kamna na dřevo, s pálenými kachlemi, keramickým sklem, smaltovanou litinovou čelní deskou a zásuvkou na odstraňování popela.Výkon 8,2kW, vytápěný prostor 150m3. Úsporným provoz od značkového výrobce Lincar. Celý popis

24446
32 594 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
24 446 Kč
-24%
Skladem u partnera 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100006713977

Popis

Popis produktu

Technické parametry:

 • Vytápěný prostor: 150 m3
 • Hmotnost: 106 kg
 • Průměr kouřovodu: Ø 130 mm
 • Vývod kouřovodu: Horní a zadní
 • Tepelný výkon: 8,2 kW
 • Rozměry (VxŠxH): 470×490×970

 

Nový model krbových kamen Lincar Alice 480LZ vychází z předchozího modelu Alice 480 L. Vylepšením je především vysoká účinnost spalování a rychlého předání tepla do prostoru. Model litinových kamen Alice 480 LZ je postaven na vyšších nožičkách cca 4cm nad podlahou. Tím kamna dosahují efektivnějšího předání teplého vzduchu do prostoru. Litinová kamna Alice 480 LZ jsou dvouplášťová, systém proudění vzduchu funguje tak, že do spodní části proudí studený vzduch, který je mezi litinovými plášti ohřátý a konvenčním způsobem předán do prostoru. Rychlá výměna vzduchu zaručí komfortní předání tepla i do členitého prostoru. Výměna teplého vzduchu je bez nutnosti využití prostorového ventilátoru. Proto jsou litinová kamna Lincar Alice vhodná pro využití do prostředí alergiků, dětí a osob alergických na zvýšený pohyb prachu a částic.

Krbová kamna Alice 480 LZ jsou vyrobena italskou spol. LINCAR a díky špičkovému zpracování a odlévané litině jsou pro vás tou správnou volbou. Konstrukce krbových kamen, topeniště, rošt a popelník ve spodní části jsou celolitinové. Přívod sekundárního vzduchu zajišťuje oplach krbového skla pro nerušený požitek při pohledu do ohně a ještě lepší efektivitu spalování. Pákové bezpečnostní zavírání dvířek spalovací komory je velmi pohodlné a bezporuchové.

Nadstandartním vybavením litinových kamen ALICE 480 LZ  je varná plocha na přípravu a ohřev pokrmů a nápojů. Výrobce, spol. LINCAR nabízí krbová kamna ALICE 480 LZ  v barevných provedení pálené keramiky nebo v provedení mastek - kámen, která vás jistě zaujmou a krbová kamna budou vhodným a užitečným doplňkem vašeho interiéru domova, penzionu, kanceláře. Výhodou litinových kamen LINCAR je dlouhá životnost, nepodléhání vysokým teplotním rozdílům a sálání tepla ještě dlouho po vyhasnutí krbových kamen. 

O všechno přednostech se můžete přesvedčit v prezentačním videu o krbových kamnech Alice.

Společnost Centrum Vytápění.cz je exkluzivním autorizovaným obchodním zastoupením italského výrobce LINCAR S.p.A. Itálie v České Republice.

Garantujeme:

 • 100% originál výrobku
 • Distribuční sklad výrobků Lincar v ČR
 • Záruční, pozáruční servis
 • Doprava na místo určení zákazníkem po celé ČR
 • Odborné, technické poradenství
 • Profesionální instalace dle ČSN, EN
 • Manuál k obsluze, záruční list, prohlášení o shodě, test výrobku

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Maximální výkon 8.2 kW
Barva

Barva

béžová
Průměr kouřovodu 130 mm
Kouřovod Ano
Celolitinová ano
Teplovodní výměník ne
Výška 970 mm
Hloubka 490 mm
Šířka 470 mm
Hmotnost (kg) 106 kg