HAAS+SOHN Nivala s výměníkem - černý plech + béžová dlažba

HAAS+SOHN Nivala s výměníkem - černý plech + béžová dlažba

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Krbová kamna Haas+Sohn Nivala s teplovodním výměníkem v provedení černý plech, béžová dlažba jsou kombinací tradičního tvaru a moderniho obkladu. Design je jednoduchý, ale díky své barevné kombinaci projasní Váš domov. Celý popis
45 990 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.

Skladem u partnera poslední 1 kus

8.2.2022 - 11.2.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera DobraKamna.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 3901090

Popis

Krbová kamna Haas+Sohn Nivala s teplovodním výměníkem v provedení černý plech, béžová dlažba jsou kombinací tradičního tvaru a moderniho obkladu. Design je jednoduchý, ale díky své barevné kombinaci projasní Váš domov. Kamna disponují úložným prostorem ve své spodní části, který Vám usnadní uskladňování dřeva.

Tyto kamna mají terciální spalování, díky němuž se lehce prodlužuje doba hoření. Dále mají automatický regulátor primárního vzduchu (předchází potížím při výpadku el. proudu) a přípravu pro vychlazovací smyčku. Díky přívodu externího vzduchu jsou kamna velmi vhodná do dobře izolovaných prostor. Kamna mají unikátní systém čistění výměníku, díky němuž odstraníte saze i se zavřenými dvířky. V případě potřeby je možno dokoupit „záslepku“, vyjmout teplovodní výměník a kamna provozovat bez výměníku. U těchto kamen je možnost doplnění výměníku „vychlazovací smyčkou“.

Pro více informací, Vám doporučujeme, podívat se na technický list kamen.