HS Flamingo Aquaflam Vario Lend 11/5 kW - červená

HS Flamingo Aquaflam Vario Lend 11/5 kW - červená

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Krbová kamna HS Flamingo Aquaflam Vario Lend 11/5 kW s výměníkem v provedení červená jsou nejmodernější teplovodní kamna, splňující nároky i těch nejnáročnějších zákazníků. Tyto kamna mají jmenovitý výkon 11 kW (jmenovitý výkon do prostoru je 6 kW + do výměníku 5 kW). Celý popis
41 390 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.

Skladem u partnera poslední 1 kus

8.2.2022 - 11.2.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera DobraKamna.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 3898000

Popis

Krbová kamna HS Flamingo Aquaflam Vario Lend 11/5 kW s výměníkem v provedení červená jsou nejmodernější teplovodní kamna, splňující nároky i těch nejnáročnějších zákazníků. 

Tyto kamna mají jmenovitý výkon 11 kW (jmenovitý výkon do prostoru je 6 kW + do výměníku 5 kW). Celkový výkon je regulovatelný v rozmezí 7 – 15 kW , výkon do prostoru je možno regulovat 2 – 4 kW, výkon do výměníku 3 – 9 kW). Spotřeba paliva při jmenovitém výkonu je 3.2 kg suchého dřeva za hodinu. Požadovaný tah komína v rozmezí 12–14 Pa. Vodní objem výměníku je 8.7 litru. Jedná se o dvouplášťová teplovodní krbová kamna. Spalovací komora je vyrobena z 5 mm plechu, ostatní těleso kamen z 3 mm plechu, ohniště je vyloženo šamotem. Rošt je litinový, teplovodní výměník je umístěn v horní části kamen. Kamna HS Flamingo mají možnost připojení externího spalovacího vzduchu (ze zadní strany kamen). Součástí výměníku je vychlazovací smyčka.

Pro více informací, Vám doporučujeme, podívat se na technický list kamen.