HAAS+SOHN Koš velký s nářadím
2 625 Kč
+ doprava zdarma

Velký koš s nářadím Haas & Sohn najde uplatnění tam, kde nemáte dostatek prostoru pro samostatný stojan na krbové nářadí.

HS Flamingo Krbové nářadí Artuš
1 300 Kč

Krbové nářadí Artuš v barvě zlaté patiny a kovanými prvky. Nářadí obsahuje lopatku, smeták, pohrabáč a kleště. Krbové nářadí Artuš se bude vyjímat u všech typů krbů a kamen.

M.A.T. Group zástěna krbová 66x66 cm, ocel ČER
649 Kč 579 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krbová zástěna, o rozměrech 66 × 66 cm, zajišťuje ochranu proti vylétávajícím jiskrám a uhlíkům. Zástěna je nezbytným doplňkem v případě otevřených ohnišť, především pro rodiny s dětmi.

Eurometal Koš krbový MILAN s nářadím sada 3díl.
2 597 Kč
+ doprava zdarma

Krbový koš na dřevo MILAN s nářadím je praktickým pomocníkem pro přenos a uskladnění dřeva u krbu.

rozměry(Š x D x V): 47 × 47 × 57 cm sada nářadí obsahuje lopatku, smetáček a pohrabáč

Lienbacher Krbové nářadí 4 ks
1 019 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krbové nářadí lopatka, smetáček, pohrabáč a kleště na brikety. Vše je zavěšeno na stabilním podstavci s dřevěnou základnou, nářadí má dřevěné rukojeti a dřevěný úchyt pro přenášení.

Eurometal Koš krbový MILAN bez nářadí
2 110 Kč
+ doprava zdarma

rozměry(Š x D x V): 46 × 47 × 56 cm Krbový koš na dřevo MILAN je praktickým pomocníkem pro přenos a uskladnění dřeva u krbu.

Cdiscount krbová 4-dílná souprava, béžová ocel
1 549 Kč
+ doprava zdarma

Sada designového a moderního krbového nářadí obsahuje pohrabáč, kleště, lopatku a smetáček, barva béžová, z oceli. Kvalitní krbové nářadí zaručuje dlouhou životnost a vysokou funkčnost.

Delta krbová 4-dílná souprava, černá ocel
1 199 Kč
+ doprava zdarma

Sada moderního krbového nářadí obsahuje pohrabáč, kleště, lopatku a smetáček, barva černá, z oceli. Kvalitní krbové nářadí zaručuje dlouhou životnost a vysokou funkčnost.