Kiehl Opyman - výživný regenerační krém na ruce

Kiehl Opyman - výživný regenerační krém na ruce

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Jemný koncentrovaný regenerační krém na ruce. Velmi účinná regenerace a ochrana. Dostačuje malé množství (0,5 ml) díky vysoké koncentraci. Rychle se vstřebává a nezanechává mastný pocit. Vhodný do potravinářství. Ideální při častém mytí rukou v oblastech zpracování potravin, školách, dílnách. Celý popis
156 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: Brimi

Skladem u partnera 5+ kusů

7.12.2021 - 9.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Brimi

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100024958410

Popis

Opyman zklidňuje suché ruce. Krém se rychle vstřebává bez pocitu mastnoty a zajišťuje dlouhodobou vlhkost pokožky. Dokonce i zvláště namáhané ruce jsou znatelně hladší a měkčí. Ideální péče o pleť pro všechny typy pleti, např. v pečovatelských domech, nemocnicích, oblastech zpracování potravin, kuchyních, školách, dílnách atd. Hodnota pH zachovává přirozený kyselý povrch kůže a podporuje přirozenou regeneraci pokožky. Dermatologicky testováno.

Před nanesením ošetřovacího krému řádně umyjte a osušte ruce. Aplikujte jen malé množství 0,3 až 0,8 ml Opymanu na ruce a důkladně vetřete po každém mytí. Zvláštní pozornost věnujte lůžkům nehtů, pod nehty a prostoru mezi prsty. Aplikujte pravidelně po každém umytí rukou, zejména po práci a během přestávek, aby byla zajištěna dostatečná péče a regenerace.