REMEMBER® Stolička / stolek z vlnité lepenky Powerboost
800 Kč 639 Kč
- 20 %

Akce

Pokud máte doma hudebního fanouška, pak stoličku / stolek z vlnité lepenky Powerboost určitě ocení. Stoličku na sezení můžete využít také jako stolek – je velmi lehký a současně velmi pevný s vysokou únosností.

REMEMBER® Stolička / stolek z vlnité lepenky Grafitti
800 Kč 639 Kč
- 20 %

Akce

Stolička / stolek z vlnité lepenky Grafitti pro příznivce moderního umění. Stolička poslouží nejen k sezení nebo vyložení nohou, ale i jako praktický odkladný stolek. Vyznačuje se specifickou nosností až do 200 kg.

REMEMBER® Stolička / stolek z vlnité lepenky Aquarium
800 Kč 639 Kč
- 20 %

Poslední kus za tuto cenu!

Stolička / stolek z vlnité lepenky Aquarium poslouží jako stolička, jako konferenční stolek či jako zábavný designový doplněk. Stolička má realistický motiv akvária s rybičkami.

REMEMBER® Stolička / stolek z vlnité lepenky Bottles
800 Kč 639 Kč
- 20 %

Akce

Jsme si jisti, že také máte smysl pro humor a oceníte vtipné interiérové doplňky. Tento originální malý nábytek využijete hned několika způsoby, nejen na sezení, ale také jako odkládací stolek.

REMEMBER® Stolička / stolek z vlnité lepenky Oxford
800 Kč 639 Kč
- 20 %

Poslední kus za tuto cenu!

Stolička / stolek z vlnité lepenky Oxford vám velmi usnadní situaci, pokud máte rádi návštěvy a současně doma bojujete s nedostatkem místa. S tímto designovým výrobkem získáte hned dva kousky nábytku najednou – odkládací či konferenční stolek a stoličku na sezení.

REMEMBER® Stolička / stolek z vlnité lepenky Allegro
800 Kč 639 Kč
- 20 %

Poslední kus za tuto cenu!

Máte rádi hudbu? Tak to vás určitě potěší stolička / stolek z vlnité lepenky Allegro. Její předností je, že ji rychle složíte a získáte tak 2 věci v jednom.

REMEMBER® Stolička / stolek z vlnité lepenky Books
800 Kč 639 Kč
- 20 %

Poslední kus za tuto cenu!

Stolička /stolek z vlnité lepenky Books se stane nejoblíbenějším posezením pro všechny zběsilé čtenáře, kteří si nenechají nikým, ani moderními technologiemi, vzít radostný požitek z četby klasické knihy.

REMEMBER® Taburetka s víkem Verano
1 660 Kč 1 490 Kč

Akce

Potřebujete někdy sezení pro návštěvu navíc? S Taburetkou s víkem Verano tento problém vyřešíte. Díky malé hmotnosti ji můžete přenášet z místa na místo, kdykoli budete chtít.

REMEMBER® Taburetka s víkem Zigzag
1 660 Kč 830 Kč
- 50 %

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hledáte do svého interiéru praktického pomocníka? Taburetka s víkem Zigzag je tím pravým ořechovým. Nejen, že vás vždy naladí na správnou náladu, díky svému barevnému geometrickému designu.

REMEMBER® Stolička / stolek z vlnité lepenky Margherita
800 Kč 639 Kč
- 20 %

Poslední kus za tuto cenu!

Uvolněný styl do interiéru – to je stolička / stolek z vlnité lepenky Margherita. Svým barevným provedením nápadně připomíná naskládáné krabice od oblíbené pizzy. Stane se tak zpestřením jak do běžných interiérů, tak i do komerčních prostor či do interiérů pizzérie.

REMEMBER® Stolička / stolek z vlnité lepenky Music Express
800 Kč 639 Kč
- 20 %

Poslední kus za tuto cenu!

Stoličku / stolek z vlnité lepenky Music Express využijete nejen jako stoličku na sezení, ale i jako konferenční nebo odkládací stolek. Všimněte si zejména velké nosnosti a originální konstrukce tohoto malého nábytku.

REMEMBER® Stolička / stolek z vlnité lepenky Natur
800 Kč 639 Kč
- 20 %

Poslední kus za tuto cenu!

Stolička z vlnité lepenky Natur je tím pravým pro přírodní nadšence, skvěle se hodí také jako stolek. Nechte se inspirovat přírodou a využijte stoličky z vlnité lepenky Natur jako originální posezení do své restaurace, baru či jiné komerční místnosti.

REMEMBER® Stolička / stolek z vlnité lepenky Soccer
800 Kč 639 Kč
- 20 %

Akce

Už Vás nemusí trápit kde vzít tolik nábytku. Stolička Soccer poslouží pro sezení, ale také jako stolek. Nehledě na svou lehkost, stolička je neuvěřitelně pevná a odolná. Stolička s motivem Soccer se bude nejvíce hodit do pokoje malých i velkých kluků.

REMEMBER® Stolička / stolek z vlnité lepenky Boom
800 Kč 639 Kč
- 20 %

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Multifunkční stoličku / stolek z vlnité lepenky Boom využijete mnoha způsoby. Můžete ji využít k sezení čí k odložení věcí. Poslouží také skvěle jako originální a výstřední designový doplněk, který se hodí nejen do dětských pokojů.

REMEMBER® Stolička / stolek z vlnité lepenky Las Vegas
800 Kč 639 Kč
- 20 %

Akce

Stolička / stolek z vlnité lepenky poslouží jako stolička, jako konferenční stolek či jako zábavný designový doplněk. Stolička / stolek má vtipný motiv hracího automatu z Las Vegas.

REMEMBER® Stolička / stolek z vlnité lepenky Traveler
800 Kč 639 Kč
- 20 %

Poslední kus za tuto cenu!

Oživte interiér se stoličkou / stolkem z vlnité lepenky Traveler. Motiv starého kufru vnese do vašeho interiéru kus historie. Využijete stoličku na sezení nebo vám může nahradit odkladný stolek. Překvapí vás svou hmotností a neuvěřitelnou nosností až 200 kg.

REMEMBER® Taburetka s víkem Atoll
1 660 Kč 1 490 Kč

Akce

Hledáte spojení nevšedního designu a praktického využití? Taburetka s víkem vám kromě možnosti sezení nabídne i úložný prostor, skrývající se pod víkem, kam schováte vše, co potřebujete. Taburetka Atoll je extrémně stabilní a přesto velice lehká.

REMEMBER® Taburetka s víkem Black&White
1 660 Kč 1 490 Kč

Akce

Vyplňte si prázdné místo v interiéru praktickým pomocníkem v podobě Taburetky s víkem Black&White. Oceníte ji, když budete potřebovat místo navíc pro návštěvu, ale také v předsíni třeba při obouvání.

REMEMBER® Taburetka s víkem Hexagon
1 660 Kč 1 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Řešíte nedostatek úložných prostorů a místa na sezení? Praktickým pomocníkem bude Taburetka s víkem Hexagon. Díky nízké hmotnosti ji můžete přenášet z místa na místo přímo tam, kde ji zrovna potřebujete.

REMEMBER® Taburetka s víkem Solena
1 660 Kč 1 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Taburetka s víkem Solena je praktickým kouskem sedacího nábytku v exkluzivním designu. Víko taburetko je v šedé barvě a tělo má stylizované geometrické tvary v nejrůznějších barvách. Taburetku můžete kdykoli, díky její nízké hmotnosti, přenášet.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Křesla a taburety.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Křesla a taburety výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Křesla a taburety akce.