Wacom Cintiq 16

Wacom Cintiq 16

Zatím nehodnoceno
Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Profesionální kreativní tablet pro tvůrčí činnost s novým perem Wacom Pro Pen 2 dodá pocit jako při tvorbě tužkou na papíře. 15.6" dotykový displej s rozlišením 1920 × 1080 pixelů a barevným rozsahem 72% NTSC, aktivní plocha 344.16 × 193.59 mm, pero 8192 úrovní přítlaku. Celý popis
Ušetříte 2 900 Kč 17 390 Kč
14 490 Kč
Prodává CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 2 900 Kč 17 390 Kč
14 490 Kč
Doprava zdarma
Poslední 2 kusy
Levněji s novou kartou za

24.5.2022 - 25.5.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Grafický tablet Wacom Cintiq 16

Pracujte přirozeným způsobem přímo na velké obrazovce a využijte svou kreativitu při designu, ilustracích, retušování a umělecké činnosti. Staňte se profesionálním umělcem a designérem. využijte intuitivní nástroje pro svou tvorbu a možnost kreslit přímo na obrazovku a získejte přímou kontrolu nad svým dílem. Při kreslení novým perem Wacom Pro Pen 2 zvládnete i ten nejmenší detail s dokonalou přesností, jelikož má oproti předchozí verzi mnohem citlivější detekci přítlaku.

 

Proč vybrat Wacom Cintiq 16?

  • Nejvíce přirozený a pokročilý výkon pera Wacom.
  • Full HD displej s rozlišením 1920 × 1080 pixelů s antireflexní povrchovou úpravou.
  • Je dodáván s Pro Pen 2, které detekuje 8 192 úrovní citlivosti tlaku a dokonale rozpozná náklon.
  • Pár skládacích noh umožňuje nastavení polohy Cintiqu podle vašich potřeb.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pozvedněte svou tvorbu na novou úroveň

Pozvedněte svou tvorbu na novou úroveň s Wacom Cintiq a získejte až 6 měsíční bezplatný přístup ke Clip Studio Paint EX a Substance by Adobe, dokonalé sadě pro texturování objektů a authoring materiálů.

Je vyžadováno Wacom ID a registrace produktu. Platnost licence je časově omezena.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Clip Studio Paint EX

Uvolněte svého vnitřního umělce pomocí Clip Studio Paint EX – řešení typu„ vše v jednom “pro ilustraci, malbu, tvorbu manga a komiksů. S jeho důrazem na kreslení a malování můžete navrhovat stejně jako na papíře nebo plátně, ale zároveň můžete využít všechny výhody digitálního malířství. Posuňte svou kreativitu na novou úroveň s Wacom Cintiq a získejte až 6 měsíců Clip Studio Paint EX zdarma s každou objednávkou až do 31. března 2021. Je vyžadováno Wacom ID a registrace produktu. Detaily uplatnění nabídky najdete v podmínkách akce.

Tvořte profesionálně s perem Pro Pen 2

Wacom Pro Pen 2 je přesnější, rychlejší a citlivější než kdykoliv předtím. S perem Pro Pen 2 budete mít stejný pocit jako při tvorbě tužkou na papíře. Díky 8192 úrovním přítlaku pro hrot i gumu zachytí každý nepatrný detail a řada dodávaných hrotů vám umožní vybrat si ten nejvhodnější. Pero citlivé na přítlak i náklon věrně napodobuje chování pera a dalších nástrojů, a velmi přesně zachytí vlastnosti jako např. tloušťka, krytí a hustota.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Parádní displej pro tvorbu jako na papíru

Zažijte skvělý pocit z tvorby na širokoúhlém dotykovém displeji 15.6" se speciálně upraveným povrchem, který snižuje odlesky. S rozlišením obrazovky Full HD 1920 × 1080 obrazových bodů a širokým barevným rozsahem 72% NTSC (CIE1931) vaše nejlepší nápady přímo oživnou.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pohodlná tvorba

  • Pohodlné a ergonomické pero – dokonale vyvážené, část pro uchopení z gumy, jednoduše a pohodlně dostupná boční tlačítka.
  • Díky technologii EMR nikdy nemusíte pero nabíjet, bere energii přímo z vašeho Cintiqu.
  • Programovatelná boční tlačítka zajistí jednoduchý přístup k oblíbeným softwarovým zkratkám.
  • Zvolte samostatně prodávaný stojan, který umožňuje ještě flexibilnější nastavení.
  • Doplňte Cintiq o volitelné dálkové ovládání ExpressKey a další příslušenství pro ještě intuitivnější ovládání.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Klíčové vlastnosti

Profesionální kreativní tablet Wacom Cintiq 16 je vybaven dotykovým panelem 15.6" s rozlišením 1920 × 1080 pixelů a barevným rozsahem 72% NTSC. Rozměry aktivní plochy jsou 344.16 × 193.59 mm. Pero Wacom Pro Pen 2 dokáže rozpoznat 8192 úrovní přítlaku (hrot pera i guma), má rozsah náklonu 64 stupňů a rozpozná ±60 úrovní náklonu. Součástí balení je sada standardních hrotů.

Prozkoumejte také naši nabídku příslušenství ke grafickým tabletům.