Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 4374723

Budky Těrlicko Umělé hnízdo pro vlaštovky

Budky Těrlicko Umělé hnízdo pro vlaštovky

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Umělá hnízda vlaštovek jsou vhodná pro řešení hnízdních problémů, např. při padání přirozeného hnízda, nutnosti odstranění původního a posunutí nového hnízda do vhodnějšího místa. Celý popis
370 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
370 Kč
S novou kartou za

12.7.2022 - 13.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Instalace se provádí uvnitř budov, ve stájích, stodolách, chlívcích, dílnách, halách, krytých přístřešcích. Úspěšnost hnízdění výrazně zvyšuje přítomnost alespoň nějakých hospodářských zvířat. Nedoporučuji instalaci z důvodu „mají už u nás hnízdo a chci jim pomoci dalším“. Vlaštovky vědí, kolik hnízd je v daném prostoru optimální a kam je umístit.

Tato hnízda mají být umístěna jak uvnitř budov, ale při umístění vně budov kromě vlaštovek je obsazují i jiřičky, lejsci šedí, vrabci domácí, či rehek domácí (viz foto). Ptáci se většinou spokojí se základním tvarem nebo okraj jen poněkud zvýší a hnízdní kotlinku vystelou senem a peřím.

  • Materiálem je hoblované dřevo, papír tvrzený lepidlem na tapety (zcela hygienicky nezávadné, neagresivní, bez zápachu…).
  • Dřevo je mořeno červenou lazurou k prodloužení životnosti. Hnízda jsou zpevněna vnitřními dráty. Životnost je v letech.
  • Rozměry 22 × 17 × 10 cm (Š x V x H) Rozměry jsou orientační, jedná se o ruční výrobu jednotlivých kusů, nikoli o sériovou výrobu. Každé prkno je jiné, pevně je jen šíře 22 cm.

V případě potřeby rád a zdarma provedu konzultaci umístění hnízda v konkrétním místě. Před instalací je nutné předvrtat dírky, na požádáni provedu před odesláním (uveďte do poznámky).