Versele Laga Cuni Junior Complete - pro mladé zakrslé a doma chované králíky 1,75 kg

Hodnocení: 5 5 hodnocení Značka: Versele Laga Náš kód: 862681
Versele Laga Cuni Junior Complete - pro mladé zakrslé a doma chované králíky 1,75 kg

Doprava zdarma

Versele Laga Cuni Junior Complete - pro mladé zakrslé a doma chované králíky 1,75 kg

100 % extrudované jednosložkové krmivo s vysokým obsahem bílkovin, určené pro mladé králíky do 6 až 8 měsíců stáří. Podporují trávení a tím i správný růst a vyváženou střevní mikroflóru. Celý popis

374
5 5

374 Kč včetně DPH
Momentálně nedostupné
Více informací

Dostupnost není známa

U tohoto zboží momentálně nemůžeme garantovat jeho dostupnost.
Přejete-li si být informováni o změně, klikněte na tlačítko Mám zájem.

Jakmile budeme moci dostupnost garantovat, kontaktujeme Vás.

Informace o Garantované dostupnosti

3 uživatelské recenze

Hodnocení: 5
  • Veronika S., Praha 9

Výborné, králík se olizuje až za ušima.

Hodnocení: 5
  • Autor si přál zůstat v anonymitě

Toto krmivo nám bylo doporučeno chovatelem i veterinářem. Králíčkovi moc chutná.

Hodnocení: 5
  • Autor si přál zůstat v anonymitě

Granulky pro mláďata mohou baštit i úplní prckové. Dávala jsem je 4 týdenní králíčatům a mohli se po nich užrat. Přednost by jim ale rádi dávali i dospělí králíci =D.

Popis

Popis produktu

Complete je unikátní řada vědecky sestavených krmiv, zpracovaných za použití těch nejvyspělejších technologií. Je tvořena ze 100 % z extrudovaných pelet, což pomáhá zejména u vybíravých jedinců předcházet tolik častému selektivnímu příjmu stravy. Každá z těchto pelet je navíc obohacena o vitamíny, minerály, aminokyseliny, antioxidanty, prebiotika, omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a další výživové prvky.

Dental Care (péče o chrup) U králíků se velmi často objevují problémy s chrupem. Obvykle se jedná o přímý důsledek nevhodného krmení, které nedostatečně přispívá k přirozenému obrusu a souvislému růstu zubů. Začleněním neporušených dlouhých kousků vlákniny s velkým poměrem křemičitanů do pelet Cuni Complete je dosaženo maximálního přežvykování, obrusu zubů a zdravé ústní dutiny.

Fresh Vegetables (čerstvá zelenina) Proces extruze umožňuje přidávat do pelet čerstvou zeleninu. Přídavek nejméně 10 % čerstvé zeleniny zajišťuje lahodnou chuť pelet. To v kombinaci s vlákninou a texturou činí z Cuni Complete krmivo pro (zakrslé) králíky s vysokým stupněm poživatelnosti.

Long Fibres (dlouhé kousky vlákniny) (Zakrslí) králíci jsou od přírody býložravci, kteří potřebují stravu s dostatečně vysokým obsahem vlákniny a nízkým obsahem škrobu. Cuni Complete obsahuje 20 % surové vlákniny. Unikátní proces zpracování zajišťuje, že krmiva Complete obsahují pouze neporušené dlouhé kousky vlákniny bohaté na křemičitany. Tedy přesně takové, které se nacházejí v přirozené stravě v přírodě. Tyto dlouhé kousky vlákniny daleko lépe podporují a zlepšují funkci střev a zubů než rozdrcená či jinak rozbitá vláknina ve standardních krmivech pro hlodavce.

Low Calorie (nízkokalorické) Kombinace nízkého obsahu energie a škrobu a vysokého obsahu dlouhých kousků vlákniny zaručuje lehkou stravitelnost a vyváženost stravy. Váš (zakrslý) králík si takto udrží ideální hmotnost.

Florastimul Přidání prebiotik, frukto-oligosacharidů (FOS) a mannan-oligosacharidů (MOS), má pozitivní vliv na zdraví střevní mikroflóry. Tímto způsobem je dosaženo správné rovnováhy a funkce střev.

Vitamin Plus (vitamíny navíc) Přidávání důležitých vitamínů do krmiva podporuje celkové zdraví. Vitamín A je nezbytný pro obnovu kožních buněk, zrak, reprodukci a metabolismus. Vitamín D3 stimuluje ukládání vápníku/fosforu a tím podporuje kosti. Vitamíny E a C jsou důležité antioxidanty, které chrání tělo před volnými radikály. Oba také posilují přirozenou obranyschopnost organismu. V krmivech Complete je používána stabilizovaná forma vitamínu C. Na rozdíl od krystalické formy podléhá stabilizovaný vitamín C mnohem pomaleji oxidaci a biologickému rozkladu a proto zůstává daleko déle aktivní.

Pro Immunity (lepší imunita) Přidání přírodních rostlinných barviv, luteinu a β-karotenu, má pozitivní vliv na celkovou obranyschopnost a kondici. Tyto karotenoidy jsou známy jako vysoce účinné biologické antioxidanty. Navíc však stimulují tvorbu protilátek proti chorobám, čímž posilují přirozenou obranyschopnost organismu.

Optimal Coat (optimální srst) Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny v krmivech řady Complete podporují zdravější kůži a lesklejší srst. Omega-3 mastné kyseliny jsou obsaženy díky přidanému lnu, omega-6 díky přidaným rostlinným olejům. Takto je dosaženo optimálního poměru omega-3 / omega-6 mastných kyselin.

Anti Hairball (proti smotkům) Díky užití specifické přírodní vlákniny je sníženo riziko vzniku chlupových smotků v žaludku a v trávícím systému na minimum.

Odour Control (kontrola pachu) Všechna krmiva řady Complete obsahují extrakt z juky. Ten váže amoniak a další složky odpovědné za pachy linoucí se z výkalů. Nepříjemné pachy jsou tak výrazně redukovány.

Analytické složky:

  • 14,0% Protein, 3,0% obsah tuku, 20,0% hrubá vláknina, 7,0% hrubý popel, 0,8% vápník, 0,6% fosfor.

Složení:

  • vedlejší produkty rostlinného původu (7% bojínek, různé druhy trav a bylin), rostlinné bílkovinné extrakty, ovoce (4% černého bezu), semena (2% lněné semeno), minerální látky, fruktooligosacharidy (0,3%), aksamitník, juka ·

Doplňkové látky/KG:

  • Nutriční doplňkové látky: vitamín A 10000 MJ, vitamín D3 1200 MJ, vitamín E 80 mg, vitamín C 100 mg, E1 (železo) 100 mg, E2 (jód) 2 mg, E4 (měď) 10 mg, E5 (mangan) 75 mg, E6 (zinek) 70 mg, E8 (selen) 0,2 mg; Antioxidanty.

Krmný návod:

  • Dle věku, velikosti a plemene se pohybuje doporučená denní dávka od 30 do 50 g. Krmivo a pitnou vodu denně měňte. Přidávejte porci sena.

Doporučujeme dokoupit:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Hmotnost 1.75 kg
Druh krmiva granule
Druh zvířete Hlodavec
Druh hlodavce králík

Alternativní produkty

Brit Animals RABBIT ADULT Complete 3 kg
419 Kč

389 Kč
+ doprava zdarma

Kompletní superprémiové krmivo pro dospělé králíky ( 20 týdnů-4 roky ) s vysokým obsahem vlákniny.


Beaphar CARE+ Činčila 1,5 kg
389 Kč
+ doprava zdarma

Kompletní superprémiové krmivo pro činčily.


Beaphar CARE+ Morče 1,5 kg

Beaphar CARE+ Morče 1,5 kg

Hodnocení: 4,5
389 Kč
+ doprava zdarma

Kompletní superprémiové krmivo pro morčata.