Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 2,75 kg-40%
517 Kč 309 Kč

Výprodej

Prémiová směs je vhodná pro králíky citlivé na určité složky potravy. Vybrané traviny a byliny přispívají optimálnímu trávení a zdravému chrupu. Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 2,75 kg je bez umělých barviv, dochucovadel a konzervantů.

Versele Laga Crispy Muesli Hamsters 20 kg-16%
899 Kč 749 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Kompletní krmivo pro křečky apod. s vysokým obsahem bílkovin, které obsahuje všechny živiny, které vaše zvíře potřebuje ke zdravému a aktivnímu životu.

Versele Laga Nature Chinchilla - pro činčily 2,3 kg-42%
365 Kč 209 Kč

Výprodej

Prémiové krmivo pro činčily podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Chinchilla – pro činčily 2,3 kg neobsahuje obilná zrna a lisované pelety.

Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 8 kg-40%
1 143 Kč 679 Kč

Výprodej

Prémiová směs je vhodná pro králíky citlivé na určité složky potravy. Vybrané traviny a byliny přispívají optimálnímu trávení a zdravému chrupu. Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 9 kg je bez umělých barviv, dochucovadel a konzervantů.

Versele Laga Nature Chinchilla - pro činčily 9 kg-41%
1 080 Kč 629 Kč

Výprodej

Prémiové krmivo pro činčily podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Chinchilla – pro činčily 9 kg neobsahuje obilná zrna a lisované pelety.

Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 2,75 kg-32%
517 Kč 349 Kč

Výprodej

Prémiové krmivo pro morčata podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs vybraných bylinek a rostlin je vhodná pro morčata náchylné k alergiím a citlivé na určité složky potravin. Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 2,75 kg neobsahuje obilná zrna.

Versele Laga Nature Timothy Hay Bell Pepper and Parnsnip 0,5 kg-26%
121 Kč 89 Kč

Výprodej

Bezprašné kvalitní seno sušené na slunci s paprikou a pastinákem je základním krmivem pro králíky, morčata, činčily a osmáky. Obsahuje vysoký obsah vlákniny, která je pro hlodavce nezbytná. Versele Laga Nature Timothy Hay Bell Pepper and Parnsnip 0,5 kg podporuje dobré trávení a zajišťuje zdravé zuby,

Versele Laga Nature Hamster - pro křečky 2,3 kg-34%
381 Kč 249 Kč

Výprodej

Prémiové krmivo pro křečky podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Hamster – pro křečky 2,3 kg je obohaceno o oříšky, sušené ovoce a semínka.

Versele Laga Nature Timothy Hay Beetroot and Tomato 0,5 kg-26%
121 Kč 89 Kč

Výprodej

Bezprašné kvalitní seno sušené na slunci s řepou a rajčetem je základním krmivem pro králíky, morčata, činčily a osmáky. Obsahuje vysoký obsah vlákniny, která je pro hlodavce nezbytná. Versele Laga Nature Timothy Hay Beetroot and Tomato 0,5 kg podporuje dobré trávení a zajišťuje zdravé zuby,

Versele Laga Nature Rat - pro potkany 700 g-34%
136 Kč 89 Kč

Výprodej

Prémiové krmivo pro potkany s vitamínem E podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Rat – pro potkany 700 g je obohaceno o semínka, sušené ovoce a moučné červy.

Versele Laga Nature Snack Nutties 85 g-43%
69 Kč 39 Kč

Výprodej

Prémiová směs oříšků jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro všechny všežravé hlodavce a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature Snack Nutties 85 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 2,75 kg-40%
517 Kč 309 Kč

Výprodej

Prémiové krmivo pro činčily podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs vybraných bylinek a rostlin je vhodná pro činčily náchylné k alergiím a citlivé na určité složky potravin. Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 2,75 kg neobsahuje obilná zrna.

Versele Laga Nature Snack Fruities 85 g-43%
69 Kč 39 Kč

Výprodej

Prémiová směs ovocných kousků jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro všechny všežravé hlodavce a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature Snack Fruities 85 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature Timothy Hay Carrot and Pumpkin 0,5 kg-26%
121 Kč 89 Kč

Výprodej

Bezprašné kvalitní seno sušené na slunci s mrkví a dýní je základním krmivem pro králíky, morčata, činčily a osmáky. Obsahuje vysoký obsah vlákniny, která je pro hlodavce nezbytná. Versele Laga Nature Timothy Hay Carrot and Pumpkin 0,5 kg podporuje dobré trávení a zajišťuje zdravé zuby,

Versele Laga Nature Snack Veggies 85 g-43%
69 Kč 39 Kč

Výprodej

Prémiová směs zeleninových kousků jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro všechny všežravé hlodavce a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature Snack Veggies 85 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature snack Bits Hibiscus 60 g-39%
114 Kč 69 Kč

Výprodej

Prémiová směs s ibiškem jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro králíky, morčata, činčily a osmáky a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature snack Bits Hibiscus 60 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature snack Bits Apple 100 g-39%
114 Kč 69 Kč

Výprodej

Prémiová směs s jablkem jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro všechny všežravé hlodavce a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature snack Bits Apple 100 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 1 kg-39%
214 Kč 129 Kč

Výprodej

Prémiové krmivo pro činčily podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs vybraných bylinek a rostlin je vhodná pro činčily náchylné k alergiím a citlivé na určité složky potravin. Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 1 kg neobsahuje obilná zrna.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Krmivo pro malá zvířata.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Krmivo pro malá zvířata výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Krmivo pro malá zvířata akce.