Fitmin Reformer 25 kg

Fitmin Reformer 25 kg

Hodnocení: 4,7
575 Kč

Granulované doplňkové krmivo je určeno pro koně všech kategorií, zejména pro koně v rekonvalescenci. Podporuje zlepšení celkové kondice. Obsažené rýžové otruby jsou stabilizované a obohacené o vápník a vit. E.

Fitmin Hobby 25 kg

Fitmin Hobby 25 kg

Hodnocení: 4,9
359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Granulované doplňkové krmivo určené pro dospělé hobby koně a pro koně v lehké tréninkové zátěži.

Fitmin Training 25 kg

Fitmin Training 25 kg

Hodnocení: 5
450 Kč

Granulované, energeticky a živinově bohaté doplňkové krmivo pro dospělé koně ve střední až intenzivní tréninkové práci.

Fitmin Horse Extrudovaný Len 15 kg
560 Kč

Doplňkové krmivo je určeno pro koně všech kategorií. Lněné semínko je dieteticky zdravý zdroj nenasycených mastných kyselin Omega 3, který má vliv na kvalitu srsti, kůže a kopytní rohoviny. Podporuje trávení a posiluje imunitní systém.

Nutrihorse Adult Grain Free 15 kg
573 Kč

Müsli s přidaným bojínkem lučním disponuje vysokým obsahem vlákniny. Je vhodné pro koně a poníky, kteří jsou náchylní k obezitě. Rezistence na inzulin zvyšuje riziko laminitidy, které se tato směs snaží redukovat. Nutrihorse Adult Grain Free 15 kg má snížený obsah škrobu a cukrů.

Nutrihorse Herbs 12,5 kg

Nutrihorse Herbs 12,5 kg

Hodnocení: 5
741 Kč

Bylinné müsli obsahuje velké množství rostlin, které podporují dýchání. Posiluje přirozenou obranyschopnost, má pozitivní vliv na průdušky a uvolnění hlenů. Nutrihorse Herbs 12,5 kg je možné zalít horkou vodou, zvýší se tak účinek.

Fitmin Junior 25 kg

Fitmin Junior 25 kg

Hodnocení: 4,9
459 Kč

Granulované doplňkové krmivo určené pro mladé koně do stáří 24 měsíců, lze podávat i březím a laktujícím klisnám.

Nutrihorse Performance Control 15 kg
642 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní müsli zajišťuje koním dostatek energie při výkonu. Je vhodné především pro sportovní koně. Obiloviny jsou hydrotermicky ošetřené, což zvyšuje jejich stravitelnost a využitelnost v trávicím traktu. Nutrihorse Performance Control 15 kg je bez ovsa.

Nutrihorse Profi 20 kg pellets
567 Kč

Energetické granule jsou správnou volnbou pro sportovní a dostihové koně. Obsahuje vitamín E a selen pro správnou funkci a podporu svalů. Nutrihorse Profi 20 kg pellets mají přidaný extra hořčík, který pomáhá zlepšovat koncentraci.

Nutrihorse Senior 15 kg

Nutrihorse Senior 15 kg

Hodnocení: 5
582 Kč

Müsli pro staré koně obsahuje velké množství antioxidantů, vitamínů C a E, minerálů a stopových látek, které zpomalují příznaky stárnutí. Směs je pro koně dobře stravitelná. Nutrihorse Senior 15 kg je bez ovsa.

Nutrihorse Mash 12,5 kg

Nutrihorse Mash 12,5 kg

Hodnocení: 5
485 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Teplé doplňkové krmivo je vhodné pro koně po nemoci či sportovní koně po náročném tréninku. Obsahuje směs bylin, pšeničné otruby a lněné semínko, které zajišťuje lesklou srst. Podporuje dobré trávení a zdravou funkci střev. Nutrihorse Mash 12,5 kg se snadno připravuje.

Nutrihorse Breeder 15 kg
666 Kč

Müsli je vhodné především pro březí a kojící klisny. Zajišťuje maximální produkci mléka a odpovídající růst plodu. Nutrihorse Breeder 15 kg může být podáváno i právě narozeným hříbatům, která jsou již na toto krmivo zvyklá od matky.

Fitmin Sport 25 kg

Fitmin Sport 25 kg

Hodnocení: 4,4
414 Kč

Granulované doplňkové krmivo určené pro dospělé koně v lehké až střední tréninkové zátěži.

Eggersmann EMH F-Müsli
654 Kč

Eggersmann EMH cenově výhodné müsli krmivo pro koně v lehké zátěži. 30 Kg balení.

TRM STRIDE 30X50g
2 650 Kč

Kloubní výživa pro koně. Poškození kloubních aparátů z důvodu věku, zranění nebo pravidelné vysoké zátěže negativně ovlivňuje mobilitu zvířete, kvalitu jeho života a může mít fatální následky na výkonnost.

TRM STRIDE HA 1,2l
2 899 Kč

Intenzivní kloubní výživa pro koně s kyselinou hyaluronovou pro lepší pohyblivost. STRIDE HA je rychle působící tekutina, která udržuje ve zdraví chrupavku a klouby koní díky vysoce účinné kyselině hyaluronové. Obsahuje čtyři složky, které společně udržují chrupavku a klouby zdravé.

TRM Hemorex 1,5kg
3 499 Kč

Hemorex Powder a Hemorex RadeDay jsou špičkové doplňky, které se podávají sportovním koním za účelem nutriční podpory funkce plic.

TRM Hoofmaker 60 x 20 g
2 399 Kč

Ultimátní doplňek na kopyta HOOFMAKER dodává veškeré výživné látky nezbytné pro ochranu a výživu všech vrstev kopytního pouzdra. Tato obohacená síra zajišťuje důležité výživné látky, které zajišťují optimální růst kopyt a jejich lepší integritu.

Eggersmann ReVital Cubes
703 Kč

Speciální dietetické krmivo pro koně a poníky po schvácení kopyt, Cushing syndrom, PSSM apod.

TRM Curragh Carron Oil 4,5l
780 Kč

TRM CURRAGH CARRON OIL. Za studena lisovaný olej z lněného semínka. Komplexní zdroj esenciálních mastných kyselin pro perfektní srst a kvalitní zažívání. Esenciální mastné kyseliny Omega 3 a Omega 6 jsou zásadním způsobem důležité pro zdraví a celkovou stavbu a fungování organismu.

Mühldorfer PARASITEX
526 Kč

Odčervovací pasta. Přírodní, netoxická s výrazným odčervovacím účinkem.

TRM EQUIZAL 400ml
550 Kč

EQUIZAL. Přírodní ochranný bariérový krém, zklidňuje,  hydratuje. Obsahuje zinek, lanolin, včelí vosk a olej z Tea Tree.

mcePharma Colostrum pet

mcePharma Colostrum pet

Hodnocení: 1
455 Kč

Colostrum pet je čistě přírodní sypká krmná surovina, jedná se o kravské prvotní mateřské mléko, s vysokým obsahem imunoglobulinů, vitaminů a minerálů.

Určeno k podpoře růstu, imunity nebo při rekonvalescenci. Colostrum pet je skvělý zvláště v prvních hodinách po porodu k posílení životaschopnosti.

Eggersmann Horse Vital Plus 10 kg
998 Kč

Dostatečné zásobování vitaminy, minerálními látkami a stopovými prvky má rozhodující význam pro zdraví, růst a výkonnost našich koní.

Interkontakt Sada na čištění akvárií a terárií z mikrovláken
333 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada obsahuje 2 ks hadříků pro odstranění řas a špíny
Dlouhá životnost
Efektivní úklid bez chemických prostředků

Sada hadříků, která odstraní špínu, bakterie a  řasy z vnitřních i venkovních průhledných částí akvárií i terárii a zanechá povrch čistý a bez šmouh.

LEROS Pulmoran Horse čaj 1300g 1ks
571 Kč

Leros Pulmoran Horse je čistě přírodní bylinná směs bez přidaných látek, která podporuje dýchací ústrojí koní, příznivě ovlivňuje léčbu kašle, zánětu průdušek i dýchacích cest, alergií a rýmy.

Mühldorfer HeuGaudi Natur
380 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pochoutka pro koně a poníky pro zahnání nudy – bez obilovin

Nutrihorse Nutri Horse Chondro plv 1 kg
815 Kč

Nutri Horse Chondro je určen k úhradě zvýšené potřeby živin při růstu a vývoji kloubu a chrupavek hříbat a mladých koní, koní ve sportovní zátěži a starších koní.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Krmivo pro koně.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Krmivo pro koně výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Krmivo pro koně akce.