Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMAsmart image price
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 8632125

FORAN Equine Ost-O-Flex 2,5L

FORAN Equine Ost-O-Flex 2,5L

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Chutný a vysoce účinný sirup obsahující glukosamin, MSM a mořský kolagen získaný z žraločích chrupavek. Celý popis
2 100 Kč
Zboží od: PURE NUTRITION
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
2 100 Kč
Poslední 2 kusy
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

2.2.2023 - 3.2.2023 na vaší adrese

Popis

Chutný a vysoce účinný sirup obsahující glukosamin, MSM a mořský kolagen získaný z žraločích chrupavek. Důležité látky obnovující a napomáhající udržovat pohyblivost a zdraví kloubů. Poskytuje komplexní ochranu před artrózou a zajišťuje prevenci před poškozením celého pohybového aparátu. 1 litr = 33 dní kůra. 2,5 litrů = 83 dní kůra.

Vhodné pro: Všechny sportovní koně nebo koně s problémem pohybového aparátu

Vysoce účinný sirup obsahující glukosamin, MSM a mořský kolagen, které obnovují a udržují pohyblivost a zdraví kloubů. Špičkové výkony a opakované tréninky se nepochybně podepíší na stavu kloubů koně. Předpokladem udržení špičkové výkonnosti je udržení zdravých kloubů.

Ost-O-Flex spojuje glukosamin, klíčovou složku žraločích chrupavek, s látkou MSM. Podporuje tvorbu chrupavčité tkáně a její odolnost proti zánětům. Přípravek též obsahuje účinný rybí kolagen, který je vynikajícím zdrojem vápníku, chondroitin sulfátu a kyseliny hyaluronové. Chondroitin sulfát je nutný k tvorbě chrupavčité tkáně, zatímco kyselina hyaluronová je významnou složkou kloubní tekutiny.

Ost-O-Flex je účinnou kombinací složek napomáhajících tvorbě chrupavčité tkáně a kloubní tekutiny, takže udržuje zdravé klouby, zajišťuje jejich lubrikaci a schopnost tlumit nárazy. Prospěšné účinky přípravku Ost-O-Flex začínají být patrné již po dvou týdnech podávání doplňku. Ost-O-Flex je vhodný k dlouhodobému podávání i k doplňování v období soutěží nebo tréninku.