10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11640003

OGF 1,5 kg sušené larvy bráněnek výživnější alternativa krmiva moučného červa pro ryby (napr koi kapr), ptáky, želvy, terarijní zvířata, potkani, leguán

OGF 1,5 kg sušené larvy bráněnek výživnější alternativa krmiva moučného červa pro ryby (napr koi kapr), ptáky, želvy, terarijní zvířata, potkani, leguán

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Výživný a nabitý aminokyselinami sušené krmivo pro hmyzožravé zvířata 1,5 kg vedierko Hermetia illucens-black soldier fly Hodnotnější alternativa k moučným červům Vhodné pro papoušky, fretky, želvy, pes, kočka, chameleon, ryby, koi kapři, ptáci,… vyrobeno v EU Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
Ušetříte 140 Kč 860 Kč
720 Kč
480 Kč/kg
Zboží od: OGF s.r.o.
Ušetříte 140 Kč 860 Kč
720 Kč
480 Kč/kg
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

- Vysoce hodnotné přírodní krmivo na celý rok -

Larvy much vojáka (Hermetia illucens) jsou přírodní potravou, která je ideální pro terarijní zvířata ale i pro psa, kočku, želvy, vousaté draky, leguány, ryby v rybníku (koi, modrý kapr, zlaté rybky, cichlidy, pstruhov). Krmící hmyz je výživným zdrojem bílkovin a obsahuje spoustu potřebných živin.

Larva černého vojáka, známá také jako černý voják moucha, je zelenkavá larva s hladkým a lesklým tělem a tmavšími připojeními na koncích. Sušená larva černého vojáka je krmivo pro zvířata, které může být použito jako alternativa k tradičním zdrojům bílkovin jako jsou maso, ryb nebo sójové výrobky. Tyto larvy jsou obohaceny o proteiny, zdravé tuky, minerály a vitamíny, které jsou nezbytné pro zdravý růst a vývoj zvířat.

V sušené formě jsou tyto larvy lehce stravitelné a mají vynikající chuť, kterou zvířata často milují. Vzhledem k jejich vysokému obsahu bílkovin a nízkému obsahu tuku jsou tyto larvy ideálním doplňkem stravy pro zvířata, která potřebují více bílkovin, jako jsou například štěňata, koťata nebo vysoce aktivní psy.

Sušené larvy černého vojáka jsou navíc udržitelnou a ekologickou alternativou k tradičním zdrojům bílkovin. Jejich produkce je energeticky efektivnější a zanechává menší uhlíkový otisk ve srovnání s chovem skotu nebo jiných zdrojů bílkovin.

Celkově sušená larva černého vojáka je vynikajícím zdrojem bílkovin pro zvířata, která potřebují kvalitní a vyvážené krmivo. Je to nejen zdravé a výživné, ale také ekologické a udržitelné krmivo pro vaše mazlíčky.

Larva černého vojáka (Hermetia illucens) se často používá jako zdroj potravy pro jiné živočichy, ale také má potenciál jako léčivý prostředek. Některé z možných léčivých účinků larvy černého vojáka zahrnují:

Zlepšení trávení: Larvy černého vojáka jsou bohaté na proteiny a enzymy, které mohou pomoci zlepšit trávení a absorpci živin v těle.

Podpora růstu kostí: Larvy černého vojáka jsou bohaté na vápník a fosfor, dva minerály, které jsou důležité pro zdraví kostí. Některé studie ukázaly, že přírodní kolagen obsažený v larvách černého vojáka může pomoci podpořit růst kostí a zlepšit jejich hustotu.

Léčba kožních onemocnění: Larvy černého vojáka obsahují antimikrobiální látky, které mohou pomoci léčit kožní infekce a onemocnění jako akné, ekzémy nebo dermatitidu.

Prevence cukrovky: Některé studie naznačují, že larvy černého vojáka mohou mít potenciál jako prostředek k prevenci cukrovky. Výzkum ukazuje, že bílkoviny a peptidy obsažené v larvách mohou pomoci regulovat hladinu cukru v krvi a zlepšit inzulínovou citlivost.

Je však třeba poznamenat, že většina těchto účinků je založena na tradiční medicíně nebo na předběžných výzkumech, které potřebují další studie a ověření, aby se definitivně potvrdily.

Výhody larvy mušky:

» přírodní krmivo

»Může se podávat ručně, na zemi nebo v automatickém podavači

»Vysoký obsah bílkovin a kvalitních tuků

»Vyvážený podíl vápníku a fosforu (zvyšuje se vstřebatelnost)

»Vysoký podíl bílkovin a vápníku, která je také nabitá aminokyselinami pro zvířata

» vysoký podíl vitamínu B12 a D

»Působí Antimikrobiální