Allnature Kukuřičné křupky 80 g
29 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezlepkové kukuřičné křupky bez přidané soli vyrobené z kukuřičného škrobu.


Wolfberry Pohankové křupky BIO 70 g
15 Kč
+ doprava zdarma

Pohankové křupky BIO 70 g Wolfberry. Pohankové křupky jsou vhodnou bezlepkovou náhradou klasických slaných pochoutek. Výborné jsou při bezlepkové dietě a pochutnají si na nich i malé děti. Podávejte s mlékem či jogurtem.


Allnature Sloni jablko-skořice 80 g
29 Kč
+ doprava zdarma

Křupky z rýžové a amarantové mouky ve tvaru slona mají příchuť jablka a skořice. Skvěle se hodí jako svačinka na cesty nebo jen tak na chuť.


Allnature Kuličky medové 80 g
29 Kč
+ doprava zdarma

Cereální kuličky s medem a pufovaným laskavcem na povrchu se výborně hodí jako svačinka pro děti i dospělé. Skvěle chutnají a doplní energii.


Country Life Křupky kukuřičné maxi BIO 50 g
19 Kč
+ doprava zdarma

Kukuřičné křupky natural jsou nesolené a vyrobené bez přidaného tuku. Český výrobek. Jsou přirozeně bezlepkové. Oblíbené zvláště u malých dětí. Chutné rozšíření jídelníčku celiaků.


Country Life Kukuřice na popcorn BIO 200 g
26 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Připravte si domácí popcorn v biokvalitě. Můžete ho udělat naslano i nasladko. Oblíbená pochoutka k filmu. Snadná a rychlá příprava v hrnci nebo mikrovlnce.


Allnature Kroužky karamelové 80 g
29 Kč
+ doprava zdarma

Cereální karamelové kroužky s pufovaným laskavcem na povrchu se skvěle hodí jako sladká a křupavá svačinka pro děti i dospělé.


Šmajstrla Pohankové křupky Česnekové 50g
14 Kč
+ doprava zdarma

Pohankové křupky česnekové jsou oblíbenou pochoutkou zejména u dětí. Jsou přirozeně bezlepkové a lehce stravitelné. Vhodná součást k výletům i k večernímu mlsání. Pohankový extrudovaný výrobek.


Country Life Lupínky kukuřičné BIO 200 g
29 Kč
+ doprava zdarma

Chutné lupínky z kukuřičné mouky v biokvalitě. Výtečné samotné jako svačinka, hodí se ale i ke snídani do domácího müsli. Lze je i nadrtit a použít na obalování.