Natu Kokosová miska jumbo

Natu Kokosová miska jumbo

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kokosová miska jumbo je vyráběna z opravdových kokosových skořápek. Každá miska je jedinečná svým tvarem, zabarvením a strukturou stejně tak jako kokosové ořechy v přírodě. Je 100% přírodní, ekologická a veškerá výroba je čistě ruční práce. Kokosy na výrobu misek pochází z Vietnamu. Celý popis
222 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Na objednání u partnera

4.2.2022 - 7.2.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera INTERKONTAKT.STORE

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100064530536

Popis

Kokosová miska jumbo je vyráběna z opravdových kokosových skořápek. Každá miska je jedinečná svým tvarem, zabarvením a strukturou stejně tak jako kokosové ořechy v přírodě. Je 100% přírodní, ekologická a veškerá výroba je čistě ruční práce. Kokosy na výrobu misek pochází z Vietnamu. Při obrábění kokosů není používána žádná chemie, skořápky se leští pouze přírodním kokosovým olejem. 

Miska z kokosu v sobě spojuje ekologii ruku v ruce s designem. Jako dárek udělá radost bez výjimky. Využití   Velikost jumbo je ideální na smoothie bowl, snídaňové kaše, müsli nebo na saláty. Misku z kokosu je možné použít i jako dekoraci do kanceláře nebo domova. ¨

Péče o misku: Kokosová miska je ryze přírodní produkt, a proto její údržbě je potřeba věnovat pozornost. Miska je vhodná zejména pro pokrmy o pokojové teplotě. Nedoporučujeme v ní servírovat pokrmy horké nebo příliš tekuté. Po použití ji krátce opláchněte teplou vodou. Nevkládejte do myčky, mikrovlnky nebo lednice. Pro dlouhou životnost doporučujeme 1× za 14 dní celou misku promazat kokosovým olejem, případně jiným rostlinným tukem. 

Věděli jste, že? Na výrobu jedné kokosové misky je spotřebován jeden kokos, jehož skořápka byla určena k vyhození a následnému spálení. To ovšem přispívá ke znečišťování ovzduší. Proto používáním kokosových misek můžete přispět k ochraně naší planety. 

Parametry: výška: 8–9 cm, šířka 14–15 cm, objem: cca 700–800 ml 

Země původu: Vietnam

Materiál: kokosová skořápka