Počet nalezených produktů: 9

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Tescoma Váleček s nastavitelnou výškou DELÍCIA 50 cm-20%
299 Kč

239 Kč

Akce

Vynikající pro rozválení těsta, marcipánu a cukrářských potahovacích hmot na velké pláty o rovnoměrné tloušťce 3.0 nebo 5.0 mm. Bez distančních kroužků používejte jako klasický váleček.


Fiskars Váleček na těsto 1003021
510 Kč

395 Kč

Váleček na těsto FUNCTIONAL FORM s ocelovým tělem, které je potaženo nepřilnavým povrchem. Válejte těsto zcela pohodlně pomocí ergonomicky tvarovaných držadel a vykouzlete ty nejlepší koláče, zákusky nebo pečené rolády pro Vás i Vaše nejmilejší.


Tescoma Váleček na těsto DELÍCIA nerez (630172)-20%
449 Kč

359 Kč

Akce

Krásný váleček na těsto DELÍCIA, který vám hravě pomůže vykouzlit krásně velké, rovnoměrně tenké těsto přesně podle vašich představ. Díky hladkému nerezovému povrchu se těsto na váleček nelepí a lze jej snadno čistit. Váleček je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli, rukojeti z odolného dřeva gumovníku brazilského (Hevea brasiliensis).


Orion Váleček dřevo KYTKA
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Váleček s reliéfem kytiček je vyroben z kvalitního bukového dřeva. Tento váleček využijete například na zdobení sušenek a nebo na vytlačování kytiček do marcipánové hmoty. Délka válečku je 38 cm včetně madel.


Orion Váleček dřevo SRDCE
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Váleček s reliéfem srdíček je vyroben z kvalitního bukového dřeva. Tento váleček využijete například na zdobení sušenek a nebo na vytlačování srdcí do marcipánové hmoty. Délka válečku je 38 cm včetně madel.


Tefal Ingenio váleček na pečení
579 Kč

Akce

Váleček na těsto Ingenio má červený indikátor na podstavci jenž je určen ke kontrole ideální tloušťky těsta. Stabilní poloha na ploše díky podstavcům na madlech válečku pro zvýšenou hygienu při používání.


Zenker váleček na fondán/marcipán
349 Kč

Váleček na válení marcipánu, nebo fondánu od značky Zenker. Ozdobný reliéf zaručí luxusní potažení dortu. Délka válečku je 31 cm. Není vhodný do myčky na nádobí.


TimeLife Váleček na těsto, bambus
146 Kč

Momentálně nedostupné

Váleček na těsto od zančky TimLife je nezbytný doplněk do kuchyně. Má ergonomicky tvarovaná madla a snadno se udržuje. Váleček je vyroben z velmi kvalitního bambusového dřeva. Délka válečku je 44 cm.