Tefal Clipso Precision 6 l (P4410763) - zánovní

Značka: Tefal Náš kód: 726753

AkceZánovníDoprava zdarma

Akce platí do 31.7.2019 nebo do vyprodání zásob.

Tefal Clipso Precision 6 l (P4410763) - zánovní

MALL.cz Dny – Sleva 20 % na všechno nádobí značky TEFAL s kódem MDWCZ26 (platí od 15.7. do 21.7. 2019 nebo do vyprodání zásob)!
Tefal tlakový hrnec Clipso + Precision o objemu šest litrů je vyroben z kvalitní nerezové oceli. Manipulace nikdy nebyla snadnější s novým systémem otevírání a zavírání pomocí jedné ruky. K tlakovému hrnci patří také parní koš. Celý popis

2606
2 606 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 5 499 Kč, Ušetříte 2 893 Kč (52 %)

Záruka: 21 měsíců (IČ 21 měsíců) Náš kód: 726753

Popis

Popis produktu

Tefal tlakový hrnec Clipso + Precision

 • Objem 6 L
 • Vyrobeno z kvalitní nerezové oceli 18/10
 • Extrémně snadná manipulace díky novému exkluzivně patentovanému systému otevírání a zavírání pomocí jedné ruky
 • Chytrý časovač, odolný proti potřísnění vodou, pro dokonalou kontrolu vaření
 • Třívrstvé sendvičové dno složeno z hliníkového plátu zabudovaného do nerezové oceli zajišťující dokonalé rozložení tepla a pevnost v průřezu
 • Sklopné rukojeti šetří místo při uložení
 • Dvě pozice vaření umožňuje vaření pří nízkém nebo při vysokém tlaku
 • V balení najdete také parní koš
 • Vybaveno 5 pojistkami pro bezpečné použití
 • Záruka na kovové části hrnce 10 let

Vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukce.

Indukce: Nádobí pro indukci nemusí být speciální, potřebuje mít jen feromagnetické dno, protože pod sklokeramickou deskou je indukční měděná cívka a v ní vytváří vysokofrekvenční proud magnetické střídavé pole. Tak se rozkmitají molekuly kovu ve feromagnetickém dnu nádoby, to se zahřívá a od něj pak připravovaný pokrm. Indukční nádobí velmi dobře poznáte. Na jeho dně zespodu najdete grafický symbol cívky – několik vlnovek nad sebou, případně slovní označení Induction.

 • Při vaření se šetří energie díky kratšímu ohřevu, ale také tím, že se varná zóna přizpůsobí velikosti nádobí, zahřívá se pouze dno. Indukce má tak více než 90 % účinnost, zatímco varné zóny sklokeramiky přibližně 60 % a plynu 50 %.
 • Indukce má velikou výhodu v tom, že po sejmutí nádobí plotýnka končí ihned s ohřevem, není třeba manuální vypnutí. Cívka pod deskou prostě potřebuje „partnera“ pro elektromagnetickou indukci.

Záruka vrácení peněz:

Vrácení peněz

Výrobky značky TEFAL plně odpovídají náročným požadavkům na moderní vaření a bezpečnost. V případě, že výrobek, i přes vynikající kvalitu, nebude odpovídat Vašim představám, vrátíme Vám celou částku, kterou jste za něj zaplatili.

JAK POSTUPOVAT PRO VRÁCENÍ PENĚZ?

Zašlete kompletní nepoškozený výrobek v původním balení a s originálem účtenky nejpozději do 90 kalendářních dní po zakoupení na adresu:

Groupe SEB ČR, Akce ‘Záruka vrácení peněz’, Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7

Zásilku řádně označte názvem akce ‘Záruka vrácení peněz’. Nezapomeňte připojit Vaši adresu, číslo bankovního účtu a důvod Vaší nespokojenosti. Akce je platná pouze na území České republiky do 31. ledna 2014. Peníze Vám budou zaslány zpět na Vámi uvedený bankovní účet do 30 dní po obdržení Vaší zásilky a pouze v případě splnění všech výše uvedených podmínek. Pokud byl součástí

Nechte se dále inspirovat z naší nabídky:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Objemy hrnců 6 l
Indukční ohřev ano
Plynový ohřev ano
Sklokeramický ohřev ano
Elektrický ohřev ano
Parní koš ano
Funkce dvojího vaření ano
Mytí v myčce ano