Fiskars Functional Form Nůž loupací 11 cm
239 Kč 229 Kč

Tento univerzální model by určitě neměl chybět ve vašem bloku na nože. Oranžové logo Fiskars a oranžové zakončení střenky jasně hlásí identitu Fiskars. Nůž je určený k loupání a krájení větší zeleniny.

Fiskars Functional Form Nůž Kuchyňský 20 cm
599 Kč 399 Kč

Univerzální, všestranný nůž ideální pro většinu typů krájení. Velký kuchyňský nůž s nímž díky dlouhé užší čepeli snadno nakrájíte i největší kusy masa. Skvělý také pro krájení velké zeleniny a ovoce, jako jsou melouny, dýně a další.

Fiskars Functional Form Nůž kuchařský 16 cm
599 Kč 419 Kč

Tradiční kuchařský nůž s vysokou čepelí, vhodný ke krájení zeleniny i masa. Masivní nůž Fiskars Functional Form s vysokou silnou čepelí s tvrdostí HRC 53 na kterou se můžete spolehnout.

Banquet Nůž kuchařský keramický ACURA BAMBOO 27 cm
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kuchařský nůž keramický ACURA BAMBOO s délkou ostří 15,5 cm a rukojetí z babusového dřeva. Ergonomická rukojeť s protiskluzovou úpravou. Nůž je velmi odolný proti skvrnám a snadno se čistí.

Catler CS 2010 keramický brousek nožů
790 Kč 369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Keramický ostřič nožů vhodný k nabroušení všech typů ocelových nožů. Keramický brousek značky Catler zajistí precizní nabroušení čepele vašich nožů.

Catler DMS 178 Santoku nůž
3 990 Kč 3 789 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Santoku kuchařský nůž japonského typu. Nůž Catler má všestranné využití – hodí se na krájení, drcení a sekání masa, ryb i zeleniny. Nůž je vybaven čepelí dlouhou 17,8 cm.

Tescoma Nůž univerzální GrandCHEF 13 cm
309 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální nůž s délkou čepele 13 cm z prvotřídní nožířské nerezavějící oceli. Nůž GrandCHEF od české značky Tescoma vám zjednoduší krájení potravin.

BergHOFF Sada nožů Lagos 15 dílů Studio Line Lagos
2 290 Kč 1 289 Kč

Sada 15 nožů a nůžek v jediném balení. Nože Lagos BergHOFF jsou řezány ručně a to zaručuje jejich ostrost. V sadě najdete nože na steaky, nůž na loupání, na maso, univerzální nůž a další.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Kuchyňské nože.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Kuchyňské nože výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Kuchyňské nože akce.