Počet nalezených produktů: 14

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Vypnout filtr

Seznam je omezen pomocí filtrů:  Novinka


Banquet Pánev na palačinku s nepřilnavým povrchem ALIVIA 26 cm
549 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pánev na palačinky s nepřilnavým povrchem. Hodí se pro všechny typy sporáků včetně indukce od značky Banquet. Pánev na palačinku ALIVIA o průměru 26 cm můžete bez obav mýt v myčce.


Toro Lívanečník na 7 lívanců, 27 x 46 x 1,85 cm, černý
789 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Lívanečník značky TORO je vhodný na všechny spotřebičů včetně indukce a můžete si na něm udělat až 7 lívanců najednou. Udělejte si lívance podle svého gusta.


Tescoma Pánev grilovací SmartCLICK 42 x 28 cm
1 299 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pánev s žebrovaným povrchem o rozměru 42×28 cm je ideální na luxusní přípravu masa. Masivní kuchyňská pánev od značky Tescoma je vynikající pro přípravu pokrmů na sporáku i v troubě.


Tescoma Wok GrandCHEF ¤ 28 cm
799 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Wok pánev od značky Tescoma v nerezovém designu má extra odolný nepřilnavý povrch. Pánev je odolná proti deformacím a zaručuje perfektní rozvod tepla po celém povrchu.


Tescoma Wok PRESIDENT ø 30 cm
1 599 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pánev wok s unikátně zvrásněným antiadhézním povrchem od značky Tescoma nesmí ve vaší kuchyni chybět. Pokrmy se na tomto speciálním povrchu nepřipalují, lze je připravit s minimálním množstvím tuku a přesto se propékají rovnoměrně a zachovávají si svoji chuť i šťavnatost. Wok PRESIDENT je vhodný na kovové obracečky a žáruvzdorný, takže jej lze používat v pečicí troubě.


Tescoma Wok PRESIDENT ø 30 cm, s poklicí
2 699 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pánev wok s unikátně zvrásněným antiadhézním povrchem a poklicí od značky Tescoma nesmí ve vaší kuchyni chybět. Pokrmy se na tomto speciálním povrchu nepřipalují, lze je připravit s minimálním množstvím tuku a přesto se propékají rovnoměrně a zachovávají si svoji chuť i šťavnatost. Wok PRESIDENT je vhodný na kovové obracečky a žáruvzdorný, takže jej lze používat v pečicí troubě.


Orion Pánev WOK GRANDE 32 cm se skleněnou poklicí
999 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Masivní hluboká pánev WOK se skleněnou poklicí od značky Orion. Poklice s průměrem 32 cm s velmi kvalitním nepřilnavým povrchem, který umožňuje zdravější přípravu potravin s minimálním množstvím tuku. Vhodná na všechny typy spotřebičů včetně indukce.


Belis Smaltovaná pánev BSE 28 cm
899 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Smaltovaná pánev od značky Belis vhodná pro přípravu objemnějších pokrmů. Po odejmutí držadla je pánev vhodná pro použití k zapékání v troubě. Díky tomu je také snadná na uskladnění, což u velkých pánví mnohdy bývá problém.


Belis Smaltovaná pánev Elegance 24 cm
499 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Pánev s průměrem 24 cm, ve vínové barvě. Belis Elegance vás okouzlí výraznou barvou a navíc praktickým smaltovaným/keramickým vnitřním povrchem Symbio, který dělá z každého smažení zdravější záležitost.


Brabantia Grilovací pánev 26 x 26 cm
889 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Kvalitní grilovací pánev s třívrstvým nepřilnavým povrchem je vhodná i do trouby až do teploty 180 °C. Při manipulaci s rozpálenou pánví vždy používejte rukavici na vaření a taktéž plastové nebo dřevěné náčiní. Brabantia Grilovací pánev 26×26 cm myjte v ruce nebo v myčce nádobí.


Orion Pánev COOKCELL nepř. povrch 3 vrstvá pr. 26
1 199 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Hluboká pánev s nepřilnavým povrchem obsahuje velké množství bodů, které zajišťují zvýšený přenos tepla a tepelnou konzervaci. Pánev lze vložit i do trouby s teplotou až 260 °C. Orion Pánev COOKCELL nepř. povrch 3 vrstvá pr. 26 je vhodná i do myčky nádobí.


Orion Pánev COOKCELL nepř. povrch 3 vrstvá pr. 28x4,5 cm
999 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Hluboká pánevnepřilnavým povrchem obsahuje velké množství bodů, které zajišťují zvýšený přenos tepla a tepelnou konzervaci. Pánev lze vložit i do trouby s teplotou až 260 °C. Orion Pánev COOKCELL nepř. povrch 3 vrstvá pr. 28×4,5 cm je vhodná i do myčky nádobí.


Orion Pánev COOKCELL nepř. povrch 3 vrstvá pr. 28x7 cm
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Hluboká pánevnepřilnavým povrchem obsahuje velké množství bodů, které zajišťují zvýšený přenos tepla a tepelnou konzervaci. Pánev lze vložit i do trouby s teplotou až 260 °C. Orion Pánev COOKCELL nepř. povrch 3 vrstvá pr. 28×7 cm je vhodná i do myčky nádobí.Kuchyňské pánve

Vybíráte novou pánev, nebo rovnou celou sadu pánví? Na MALL.CZ najdete pánve od časem prověřených výrobců jako je Tefal, Tescoma, Lamart a mnoha dalších. Pro jaký styl úpravy pokrmů budete pánev potřebovat?

Keramické pánve se hodí pro ohřev na plynu, elektřině, sklokeramické desce i pro indukční vařiče. Mezi jejich výhody patří možnost smažení téměř bez tuku, snadné mytí a rovnoměrně rozložení tepla po celé pánvi.

Grilovací pánve se hodí pro všechny typy vařičů, kromě indukce. Budou se hodit, když chcete grilovat ryby, zeleninu, nebo steaky s minimem oleje a typickým drážkovaným povrchem evokujícím klasický venkovní gril.

Pánve wok jsou ideální na přípravu exotických jídel, kde potřebujeme různou intenzitu žáru ve středu a na okraji pánve. Skvěle se hodí také pro přípravu těstovin a polévek. Většina wok pánví se hodí i pro vaření na indukci.

Palačinkové pánve jsou jako stvořené pro přípravu palačinek, omelet nebo indických placek. Na lívance si pořiďte speciální lívanečník.

Servírovací pánve, jak název napovídá, nejsou vhodné jen na přípravu pokrmu, ale i jeho rustikální servírování. Do této sekce spadají i oblíbené železné ploténky z čínské kuchyně spojené s dřevěným prkénkem.

V nabídce najdete také hluboké pánve, pánve z litiny, nerezu, keramiky i titanové pánve a pánve z různými druhy povrchů - z keramiky, mramoru, teflonu nebo se speciálním antiadhezním povrchem.

_____

^ Zpátky nahoru