Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMAsmart image price
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 19977509

Concept multifunkční kuchyňský robot INSPIRO RM9000

Concept multifunkční kuchyňský robot INSPIRO RM9000

Multifunkční kuchyňský robot vás krok za krokem provede celým procesem vaření. Concept RM9000 INSPIRO disponuje databází receptů, která se neustále aktualizuje, 8 automatickými programy s 15 funkcemi a dotykovým ovládáním v českém jazyce. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
14 990 Kč
Zboží od: MALL
14 990 Kč
Jiní prodejci
S novou kartou za

30.1.2023 na vaší adrese

Prodlužte si zákonnou záruku o 1, 2 nebo 3 roky.

Případné opravy řešíte přímo s námi, platí pro elektronické i mechanické poruchy po vypršení zákonné záruky. Všechny potřebné informace rychle zjistíte zde.

Získejte možnost vrácení zboží do 2 měsíců po nákupu

Získejte možnost vrácení nepoškozeného zboží do 2 měsíců po nákupu. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Popis

Klíčové vlastnosti Concept RM9000 INSPIRO

 • Databáze receptů s aktualizací přes WiFi
 • Intuitivní dotykové ovládání
 • Bohaté příslušenství
 • Multifunkční využití
 • 8 programů/15 funkcí

Multifunkční pomocník vás provede vařením

Multifunkční varný robot Concept RM9000 INSPIRO zastane práci hned několika spotřebičů. Využít ho můžete jako kuchyňský robot, parní hrnec, rýžovar, food procesor, sekáček, mixér nebo váhu. Nabízí bohatý výběr z databáze chutných receptů. Jednoduchými kroky vás provede celým procesem přípravy. 

 Concept RM9000 INSPIRO

Automatické programy usnadní přípravu pokrmů

Multifunkční robot INSPIRO RM9000 nabízí 8 přednastavených programů, které v sobě skrývají až 15 užitečných funkcí. Každý program má přesně nastavené hodnoty, které vám maximálně usnadní obsluhu. Jednotlivé programy vám nabídnou také doporučené příslušenství, které budete během přípravy potřebovat. 

  Concept RM9000 INSPIRO

Vaření v páře

Vaření v páře představuje nejzdravější způsob vaření. Pára neničí vitamíny a důležité živiny a zachovává přirozenou chuť potravin. Jídlo se tak stává zdravějším a zároveň i chutnějším. V páře se dá navíc připravit téměř cokoliv – zelenina, maso, rýže, brambory, luštěniny, knedlíky a plno dalších potravin. 

 Concept RM9000 INSPIRO

Pomalé vaření

Funkce pomalého vaření je založena na nižší teplotě a delší době přípravy pokrmů než během klasického vaření. Jídlo připravené pomalým vařením je mnohem chutnější, šťavnatější a zároveň si uchovává více vitamínů a minerálů. Stačí vložit suroviny a nastavit časovač. Tento program je vhodný také na přípravu pokrmů metodou sous-vide. 

  Concept RM9000 INSPIRO

Program vaření

Multifunkční robot INSPIRO vám pomůže i s běžným vařením. Pohodlně v něm připravíte cokoliv, co v klasickém hrnci. Uvaříte brambory, těstoviny, rýži, polévky, omáčky, maso a plno dalších pochoutek. Můžete v něm také osmažit cibulku nebo řízky. 

 Concept RM9000 INSPIRO

Šlehání a míchání

Robot plně zastoupí práci běžného kuchyňského robota. V nerezové mixovací nádobě připravíte pomocí šlehací metly tuhý sníh z bílků, šlehačku, nadýchané krémy či domácí majonézu. Míchací metla je zase vhodná na krémy, polevy nebo třená a další středně těžká těsta pro přípravu dortů a koláčů. 

  Concept RM9000 INSPIRO

Program hnětení

Funkce hnětení vám pomůže s přípravou nejrůznějších těst. Velkou výhodou je možnost lehkého zahřátí mixovací nádoby. Tuto funkci oceníte zejména u přípravy těst s kváskem, protože zrychlí celý proces kynutí. 

 Concept RM9000 INSPIRO

Program sekání

Díky mixovacímu noži vám tento robot pomůže také se sekáním, mixováním nebo drcením ledu. Během chvilky s ním nasekáte zeleninu, maso, ořechy nebo bylinky. Pomůže s přípravou smoothie, horkých polévek i s krájením na plátky. 

  Concept RM9000 INSPIRO

Režim Turbo

V režimu Turbo robot dosáhne krátkodobě maximálních otáček, které oceníte především při zpracování tvrdých surovin. 

 Concept RM9000 INSPIRO

Režim Váha

Multifunkční robot INSPIRO disponuje integrovanou váhou s nosností 5 kg. Jednotlivé ingredience vám postupně zváží. 

  Concept RM9000 INSPIRO

Neomezené možnosti vaření

Rádi byste si v multifunkčním robotu INSPIRO uvařili vaše oblíbené jídlo, které jste mezi uloženými recepty nenašli? Zvolte manuální nastavení, ve kterém si můžete nastavit vlastní hodnoty. Jednoduše zde upravíte teplotu, dobu vaření i rychlost otáček, takže pohodlně uvaříte cokoliv, na co máte zrovna chuť. 

 Concept RM9000 INSPIRO

Nechte se inspirovat databází receptů

Vyhledávat můžete recepty podle abecedy, podle kategorie, a dokonce i podle surovin, které máte momentálně k dispozici. Osvědčené recepty si můžete uložit mezi oblíbené, abyste je pro příště rychleji dohledali. Pro jejich aktualizaci stačí robota připojit k Wi-Fi síti a spustit funkci Aktualizace receptů v hlavní nabídce. 

  Concept RM9000 INSPIRO

Intuitivní dotykové ovládání v českém jazyce 

Robot nabízí jednoduché a intuitivní ovládání, díky kterému zvládne jeho obsluhu bez problému každý. Přehledný LED displej vás jednoduchými kroky provede celým procesem přípravy vybraného pokrmu, stačí jen následovat jednotlivé pokyny. K ovládání můžete využít pouhého dotyku prstu nebo hlavní tlačítko umístěné vedle ovládacího panelu. Hlavní menu je ve výchozí pozici nastavené v českém jazyce, ale umožňuje také volbu anglické verze. 

 Concept RM9000 INSPIRO

Bezpečnostní prvky, které vám usnadní obsluhu 

Pro zajištění bezpečného provozu je robot opatřen bezpečnostní pojistkou. Díky tomu ho spustíte pouze tehdy, pokud je správně sestaven. Pojistka je umístěná také ve vrchním krytu mixéru. Bez nasazeného víka mixovací nádobu neumístíte, popř. nevyjmete ze základny. Pro komfortnější obsluhu je vybaven gumovými přísavnými nožičkami, které zajistí perfektní stabilitu při práci. 

  Concept RM9000 INSPIRO

Snadná údržba

Multifunkční robot INSPIRO je plně rozebíratelný, takže se vám bude snadno čistit. Veškeré příslušenství s výjimkou mixovací nádoby můžete mýt v myčce nádobí

 Concept RM9000 INSPIRO

Klub Concept Inspira

Členství v klubu Concept INSPIRO vám přinese mnohé výhody. A v neposlední řadě budete jako informováni o nově přidaných receptech, takže máte jistotu neustále aktuální databáze. Registrace do klubu Inspiro

  Concept RM9000 INSPIRO

Sdílejte své recepty

Pomozte Conceptu rozšířit databázi receptů o vaše oblíbené pochoutky. Nahrajte recept prostřednictvím formuláře a v případě, že se osvědčí, bude nahrán do kuchařky. Po následující aktualizaci receptů si podle vás bude moct uvařit doslova každý. FORMULÁŘ PRO REGISTRACI RECEPTU 

 Concept RM9000 INSPIRO

Rozšiřte komunitu na Facebooku

Podělte se o vaše zkušenosti s INSPIREM. Nahrajte fotky vašich kulinářských úspěchů a sdílejte je s ostatními uživateli. Přidejte se ke skupině na FACEBOOKU a už vám nic neunikne. Facebook Concept 

  Concept RM9000 INSPIRO

Vlastnosti

 • Kuchyňský robot
 • Přehledný displej s dotykovým ovládáním
 • Multifunkční využití – parní hrnec, sekáček, food procesor, robot, mixér, rýžovar, váha
 • 8 přednastavených programů – hnětení, vaření na páře, pomalé vaření, vaření, kuchyňský robot, sekání, turbo, váha
 • Max. teplota vaření: 120 °C
 • Integrovaná váha: nosnost 5 kg
 • Počet uložených receptů: 190
 • Aktualizace nových receptů přes Wi-Fi
 • Jazyková mutace: český/anglický jazyk
 • Plynulá regulace otáček
 • Bezpečnostní pojistka – nespustí se, pokud není správně sestaven (bliká červená kontrolka)

Dodávané příslušenství

 • Dvojitá míchací/šlehací metla
 • Mixovací nádoba 3,5 l
 • Plastový hnětací hák
 • Chopper nůž
 • Příslušenství pro vaření v páře: hluboký parní koš, mělký parní koš, víko parního koše
 • Strouhací kotouč se 2 výměnnými nástavci
 • Pěchovadlo
 • Odměrka

Technické parametry

Příkon 1300 W
Objem pracovní nádoby 3,5 l
Barva Bílá

Odkazy


*Použité fotografie mohou být ilustrační.