INFIBRA Papírová kapsička na příbory New Panarea s bílým ubrouskem - 125ks

INFIBRA Papírová kapsička na příbory New Panarea s bílým ubrouskem - 125ks

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Moderní a trendy uzavřená kapsička na příbory s vloženým bílým dvouvrstvým ubrouskem 38×38cm. Příbory lze vložit a připravit si již předem. Vhodná do hotelů, restaurací a kaváren, kde pozvedne úroveň Vašeho stolování a vytvoří tu správnou atmosféru. Celý popis
159 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: LARI CZ

Skladem u partnera 5+ kusů

8.12.2021 - 9.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera LARI CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100053750488

Popis

Popis


NOVINKA, inovativní vylepšený materiál kapsičky, pevnější, odolnější proti promočení. Moderní a trendy kapsička na příbory s vloženým bílým dvouvrstvým ubrouskem 38×38cm. Proč zrovna kapsičky na příbory? Hygienická a rychlá manipulace / praktické přenosné balení kapsiček / příbory lze vložit a připravit si již předem / zamezíte nežádoucím otiskům na příborech / odpadají přípravy s chystáním ubrousků / originální doplněk stolování. Kapsičky s vloženým bílým ubrouskem – NEJHYGIENIČTĚJŠÍ ŘEŠENÍ NA TRHU – ubrousek je vkládán do kapsičky strojem, tudíž nedochází k jeho kontaktu s jinou osobou – nehrozí žádné riziko kontaminace – perfektní řešení pro Vaše hosty – 100% hygiena zajištěna! Kapsička na příbory je ideální pro mnohé příležitosti, jako například pro snídaně, občerstvení v kavárnách, pro všechny gastronomické provozy s venkovním občerstvením, na terasách v hotelech i restauracích, pivnicích, vinotékách, bistrech. Vysoce kvalitní a stylové. Zkombinujte naše stylové vzory s Vašimi požadovanými barvami a dosáhněte té správné atmosféry. Barvy a inspirace na vašem jídelním stole.

Vlastnosti

  • Barva: Vzor New Panarea
  • Užitek: Papírová kapsička na příbory Infibra Vzor New Panarea s vloženým bílým dvouvrstvým ubrouskem 38×38cm, rozměr kapsičky 25×11cm.
  • Materiál: celulóza + PE fólie
  • Délka (cm): 25
  • Šířka (cm): 11
  • Váha: 0.88 kg
  • Počet: 125 kusů

Video