Leonardo Trolley 31 l-56%

Leonardo Trolley 31 l

Hodnocení: 4,5
2 299 Kč

999 Kč

Akce

Kvalitní cestovní kufr Leonardo si díky jeho rozměrům můžete vzít s sebou i na palubu letadla. Jeho objem činí 31 l a pečlivě designovaný interiér kufru vám nabízí dostatek prostoru pro všechny vaše věci.


CAT Trolley Industrial Plate, 59 l, kovová šedá
2 990 Kč

2 790 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

CAT Trolley Industrial Plate je praktický a odolný cestovní kufr, který potěší komfortním zpracováním a stylovým vzhledem. Kufr disponuje objemem 59 litrů, k bezpečnému uložení věcí slouží praktické fixační pásky. Pro pohodlnou manipulaci je zavazadlo vybaveno teleskopickou rukojetí a otočnými kolečky. O bezpečí přepravovaných věcí se pak postará TSA zámek.


Mia Toro Cestovní kufr M1093/3-S
2 030 Kč

1 889 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní cestovní kufr velikosti palubního zavazadla. Kufr Mia Toro z kolekce Acciaio má v sobě vše, co má mít každý moderní kufr. TSA kódový zámek je při cestování letadlem takřka nezbytností, teleskopický výsuvný systém usnadní přesun kufru a 4 kolečka otočná o 360° jsou praktická při pojíždění.


Quiksilver Cestovní taška New Horizon M Lugg-34%
3 050 Kč

1 990 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Potřebujete malé zavazadlo na cesty, ale nechcete ho tahat v ruce? Cestovní taška New Horizon M Lugg od značky Quiksilver disponuje pohodlným teleskopickým madlem a dvěma kolečky. Zpevněné dno a kompresní popruhy pomáhají krásně držet tvar.


Samsonite Cestovní zavazadlo Disney 69 cm modrá
6 099 Kč

4 490 Kč
+ doprava zdarma

Dětský cestovní kufr Disney od značky Samsonite s potiskem Mickeyho je vyrobený z odolného polypropylenu. Je ideální jako zavazadlo pro vícedenní výlet. Modely řady spinner nabízí 4 kolečka, díky kterým se s ním snadno manipuluje. Připevněný TSA zámek umožňuje jednoduché uzamčení zipů a ochranu před ztrátou obsahu kufru.


Wenger LUMEN 20" dvojitý cestovní kufr, černá
4 151 Kč
+ doprava zdarma

Dvojitý cestovní kufr LUMEN od značky Wenger si díky jeho výšce 55 cm můžete vzít na palubu většiny leteckých společností. Nabízí objem 36 litrů, dva oddělené prostory a kapsu na notebook. Zámek na číselnou kombinaci chrání před nepovolaným vniknutím cizí osobou.


Mia Toro Cestovní kufr M1239/3-S
2 399 Kč

2 233 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní cestovní kufr ve velikosti palubního zavazadla. Kufr Mia Toro z kolekce Manta disponuje dnes již téměř nezbytným TSA kódovým zámkem, teleskopickým výsuvným systémem a praktickými 4 kolečky otočnými o 360°.


CAT Trolley Industrial Plate, 92 l, kovová šedá
3 290 Kč

3 090 Kč
+ doprava zdarma

CAT Trolley Industrial Plate je prakticky řešený a velmi odolný cestovní kufr, který nadchne objemem 92 l i vzhledem. Toto zavazadlo poskytuje dostatek vnitřního prostoru, v němž k bezpečnému uložení věcí slouží fixační pásky. Pro snadnou přepravu je kufr vybaven teleskopickou rukojetí a otočnými kolečky.


CAT Trolley 59,5 l, polykarbonát žlutý
3 990 Kč

3 490 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

CAT Trolley je stylový kufr, který potěší designem, odolností a kvalitním zpracováním. Kufr disponuje velkým objemem 59,5l, pevnou a lehkou duální teleskopickou rukojetí, dvojitými otočnými kolečky a TSA zámkem pro ochranu vašich věcí. Bezpečnou přepravu věcí uvnitř zavazadla zajišťuje skořepina z polykarbonátu.


Wenger SYNERGY 20" cestovní kufr, šedá/černá
3 817 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Odolné cestovní zavazadlo SYNERGY od značky Wenger si díky jeho výšce 55 cm můžete vzít na palubu většiny leteckých společností. Nabízí objem 41,5 litrů, což zajišťuje dostatek prostoru pro uložení všech věcí potřebných na dovolenou. Zámek na číselnou kombinaci chrání před nepovolaným vniknutím od cizí osoby.


Buddy Toys BPC 3111
1 899 Kč

1 299 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Buddy Toys BPC 3111 je dětský kufr a odrážedlo v jednom. Vaše děti si již při cestování nebudou nudit. S tímto kufrem se zabaví při čekání na letadlo.


Wenger MATRIX - 24" cestovní kufr, černá
3 899 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Cestovní kufr MATRIX 24" od značky Wenger dobře poslouží na každý kratší i delší výlet za mořem i kulturou. Bezpečí kufru i jeho obsahu zajišťuje TSA zámek zapuštěný po straně, do kterého zamknete jezdce zipu. Čtyři kolečka zdolají jakýkoli terén.


Wenger MATRIX - 20" cestovní kufr, černá
3 299 Kč
3 210 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Rozšiřitelný cestovní kufr MATRIX od značky Wenger si díky jeho výšce 55 cm můžete vzít na palubu většiny leteckých společností. Nabízí objem 32 litrů, který můžete podle potřeby rozšířit na 38 litrů. Zámek na číselnou kombinaci chrání před nepovolaným vniknutím cizí osobou.


Mia Toro Cestovní kufr M1238/3-S
2 220 Kč

2 066 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní kufr s elegantním nadčasovým designem. Mia Toro M1238/3-S ve velikosti palubního zavazadla je vybaven TSA kódovým zámkem, 4 dvojitými koly pro lepší manipulaci a ergonomickou vysouvací rukojetí. Jeho objem můžete navíc dál zvětšit z 39 l až na 49 l.


Wenger DEPUTY - 20" cestovní kufr, černá
3 399 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Odolné cestovní zavazadlo DEPUTY od značky Wenger si díky jeho výšce 55 cm můžete vzít na palubu většiny leteckých společností. Nabízí objem 48 litrů, což zajišťuje dostatek prostoru pro uložení všech věcí potřebných na dovolenou. Zámek na číselnou kombinaci chrání před nepovolaným vniknutím od cizí osoby.


Wenger MATRIX - 28" cestovní kufr, černá
4 499 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Cestovní kufr MATRIX 28" od značky Wenger dobře poslouží na sólo i rodinný výlet za mořem i kulturou. Bezpečí kufru i jeho obsahu zajišťuje TSA zámek zapuštěný po straně, do kterého zamknete jezdce zipu. Čtyři kolečka zdolají jakýkoli terén.


American Tourister Funshine 55
2 599 Kč

1 590 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Moderní a vysoce kvalitní cestovní kufr je možné díky menším rozměrům využít jako příruční zavazadlo. Jeho objem činí 39 l a je vyrobený z lehkého polyesteru. Kufr je vybavený kódovým zámkem, teleskopickým madlem a 2 kolečky.


American Tourister Funshine 99,5 l
3 999 Kč

2 190 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Velký cestovní kufr z dílny značky American Tourister má kapacitu necelých 100 l a je vyrobený z odolného polyesteru. Do jeho výbavy patří kódový zámeknebo teleskopické madlo. Díky čtyřem otočným kolečkám se kufr snadno přemisťuje.


American Tourister Funshine 36 l
2 699 Kč

1 390 Kč
+ doprava zdarma

Lehký cestovní kufr American Tourister má kapacitu 36 l a vzhledem k jeho rozměrům je využitelný jako příruční zavazadlo, což oceníte například při krátkých služebních cestách. Kufr je opatřený 4 otočnými kolečky, integrovaným kódovým zámkem a teleskopickým madlem.


American Tourister Herolite 67
4 599 Kč

2 790 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní kufr American Tourister se vyznačuje svou odolností a zároveň lehkostí. Je opatřen 4 otočnými kolečky, trolejí a visacím TSA zámkem. Nechybí ani zipové kapsy pro uchování drobnějších věcí.


SuitSuit Cestovní kufr Fabulous Fifties "M"
3 999 Kč

3 399 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 5 let

Nádherný dámský kufr SuitSuit z kolekce Fabolous Fifties vás bude na cestách provázet opravdu dlouho. Je totiž vyrobený z vysoce kvalitních materiálů, které jsou zároveň základem pro jeho vkusný design.


Dakine Split Roller EQ 100 l-27%
4 400 Kč

3 190 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Jednodušší brácha oblíbeného Split Rolleru také potěší možností otevřít kufr na dvě části jako skříň. Každá část je oddělená přepážkou na zip, součástí jsou také kvalitní uretanová kolečka a není zapomenuto ani na jmenovku.


SuitSuit Cestovní kufr Fabulous Fifties "L"
4 165 Kč

3 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pastelový kufr vyrobený z kvalitních a odolných materiálů s důmyslným rozvržením vnitřního prostoru pro dobrou organizaci věcí a objemem 91 litrů bude nejlepším přítelem každé ženy, ať už se chystá kamkoliv!


American Tourister Cestovní zavazadlo Aero Racer 68 cm
2 899 Kč

2 190 Kč
+ doprava zdarma

Cestovní kufr Aero Racer od značky American Tourister je vyroben z ABS plastu, který je odolný před poškozením. Je ideální jako zavazadlo pro vícedenní výlet. Modely řady spinner nabízí 4 kolečka, díky kterým se s ním snadno manipuluje. Připevněný 3 číselný zámek s TSA umožňuje jednoduché uzamčení zipů a zabezpečení obsahu kufru.


American Tourister Cestovní zavazadlo Jet Glam 67 cm
3 299 Kč

2 590 Kč
+ doprava zdarma

Cestovní kufr Jet Glam od značky American Tourister je vyroben z pevného ABS plastu, který je odolný proti nárazům. Je ideální jako zavazadlo pro vícedenní výlet. Modely řady spinner nabízí 4 kolečka, díky kterým se s ním snadno manipuluje. Díky TSA zámku se nemusíte bát, že se vám z kufru něco vytratí.


SuitSuit Cestovní kufr TR-7104/3-M - Fab Seventies Antique White
4 040 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

To nejlepší ze sedmdesátých let najdete v cestovním kufru Fab Seventies TR-7104/3-M od značky SuitSuit. Svou velikostí vystačí na vícedenní dovolenou. Disponuje TSA zámkem, aby jeho vnitřek byl vždy chráněn před cizím vniknutím. Stylový kufr, který vám každý na letišti bude závidět.


Samsonite Cestovní zavazadlo Popsoda 66 cm
4 199 Kč

3 490 Kč
+ doprava zdarma

Cestovní kufr Popsoda od značky Samsonite disponuje TSA zámkem, který nejenže chrání jeho obsah, ale také umožňuje nenásilné otevření letištní kontrolou. Je ideální jako zavazadlo pro vícedenní výlet. Modely řady spinner nabízí 4 kolečka, díky kterým se s ním snadno manipuluje. Jeho objem lze zvýšit.


Mia Toro Cestovní kufr M1093/3-M
2 420 Kč

2 252 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elegantní cestovní kufr velikosti M. Kufr Mia Toro z kolekce Acciaio má v sobě vše, co má mít každý moderní kufr. TSA kódový zámek je při cestování letadlem takřka nezbytností, teleskopický výsuvný systém usnadní přesun kufru a 4 kolečka otočná o 360° jsou praktická při pojíždění.


SuitSuit Cestovní kufr TR
4 499 Kč

4 390 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Extrémně lehké a odolné kufry značky SUITSUIT velikosti M. Uzavíratelné zipem, jehož jezdce je možné zapojit do TSA zapuštěného kódového zámku. Disponují lehkým výsuvným systémem a čtyřmi kolečky otočnými o 360 °. Vyrobeno z kvalitního materiálu ABS/PC.


American Tourister Tracklite 67 cm
2 599 Kč

2 199 Kč
+ doprava zdarma

Středně velký kufr American Tourister Tracklite 67 cm na čtyřech dvojitých kolečkách je ideální na týdenní výlet. Vyrobeno z materiálu ABS odolného proti škrábancům. Zvýšenou bezpečnost zajišťuje TSA zámek. Kufr je v případě potřeby rozšiřitelný.


American Tourister Cestovní zavazadlo Jet Glam 77 cm
3 599 Kč

2 890 Kč
+ doprava zdarma

Cestovní kufr Jet Glam od značky American Tourister je vyroben z pevného ABS plastu, který je odolný proti nárazům. Je ideální jako zavazadlo pro týdenní výlet a delší. Modely řady spinner nabízí 4 kolečka, díky kterým se s ním snadno manipuluje. Díky TSA zámku se nemusíte bát, že se vám z kufru něco vytratí.


Samsonite Cestovní zavazadlo Popsoda 78 cm
4 399 Kč

3 490 Kč
+ doprava zdarma

Cestovní kufr Popsoda od značky Samsonite disponuje TSA zámkem, který nejenže chrání jeho obsah, ale také umožňuje nenásilné otevření letištní kontrolou. Je ideální jako zavazadlo pro vícedenní výlet. Modely řady spinner nabízí 4 kolečka, díky kterým se s ním snadno manipuluje. Jeho objem lze zvýšit.


Pretty up  Kufr na kolečkách ABS07, S
999 Kč

899 Kč

Novinka

Cestovní kufr z kvalitního ABS plastu, který chrání obsah před nárazy. Objem 37 l. Otočná kolečka v rozmezí 360 °. Teleskopické madlo v horní části doplňují dvě po stranách. Uzamykatelné víko na kód proti vniknutí nežádoucích osob. Pretty up Kufr na kolečkách ABS07 S váží pouze 2,5 kg.


Mia Toro Cestovní kufr M1091/3-L
3 350 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní kufr velikosti L s barevným motivem lapače snů. Kufr Mia Toro z kolekce Love This Life Dream Catcher zaujme atraktivním vzhledem a dobrou vybaveností. TSA kódový zámek je při cestování letadlem takřka nezbytností, teleskopický výsuvný systém usnadní přesun kufru a 4 kolečka otočná o 360° jsou praktická při pojíždění.


Sirocco Cestovní kufr T-1194/3-L PC - stříbrná
2 649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stříbrný cestovní kufr s objemem 91 l. Zavazadlo Sirocco ve velikosti L je ideální na všechny dlouhé cesty. Kufr je navíc zabezpečen uzavíratelným zipem a kódovým TSA zámkem, takže je jeho obsah maximálně zabezpečen.


Wenger LUMEN 20" cestovní kufr
2 899 Kč
+ doprava zdarma

Zavazadlo Lumen od značky Wenger vás bude doprovázet na pracovní cesty i dovolené. Díky své výšce je možné jej použít jako palubní zavazadlo většiny leteckých společností. Nabízí spoustu vnitřního prostoru pro uskladnění všech nezbytností a tří-číselný zámek na jeho uzamčení. Kolečka usnadňují převoz po dlažbě či jiném nerovném povrchu.


Mia Toro Cestovní kufr M1713/3-L
3 350 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní zavazadlo M1713/3-L z kolekce Torino od značky Mia Toro disponuje povrchovou úpravou Muted Carbon, která zvyšuje odolnost povrchu vůči poškrábání. Je vybaven TSA zámkem, aby jeho vnitřek byl vždy chráněn před cizím vniknutím. Chráněná kolečka otočná o 360 ° zajišťují pohodlné převážení.


Mia Toro Cestovní kufr M1238/3-M
2 680 Kč

2 494 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cestovní kufr s elegantním nadčasovým designem. Mia Toro M1238/3-M ve střední velikosti je vybaven TSA kódovým zámkem, 4 dvojitými koly pro lepší manipulaci a ergonomickou vysouvací rukojetí. Jeho objem můžete navíc zvětšit z 62 l až na 78 l.


American Tourister Tracklite 78 cm
2 899 Kč

2 599 Kč
+ doprava zdarma

Velký kufr American Tourister Tracklite 78 cm na čtyřech dvojitých kolečkách je ideální na týdenní výlet. Vyrobeno z materiálu ABS odolného proti škrábancům. Zvýšenou bezpečnost zajišťuje TSA zámek. Kufr je v případě potřeby rozšiřitelný až na objem 120 l.


Dakine Carry On EQ Roller 40 l-24%
2 890 Kč

2 190 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Cestovní kufr Dakine Carry On EQ Roller 40 l je vhodný na dovolenou, ať už se letíte opalovat k moři nebo podnikat výlety v horách. Jeho velikost je výborná do letadla jako příruční zavazadlo a vejde se toho do něj překvapivě dost. Nabízí několik kapes a je zhotoven z kvalitních materiálů.


Mia Toro Cestovní kufr M1301/3-L
3 350 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní zavazadlo M1301/3-L ve stříbrné barvě kolekce Piega od značky Mia Toro disponuje povrchovou úpravou Micro Diamond, která zvyšuje odolnost povrchu proti poškrábání. Je vybaven TSA zámkem, aby jeho vnitřek byl vždy chráněn před cizím vniknutím. Jeho objem je nastavitelný podle potřeby.


SuitSuit Cestovní kufr TR-7105/3-M - Fab Seventies Reef Water Blue
4 040 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

To nejlepší ze sedmdesátých let najdete v cestovním kufru Fab Seventies TR-7105/3-M od značky SuitSuit. Svou velikostí vystačí na vícedenní dovolenou. Disponuje TSA zámkem, aby jeho vnitřek byl vždy chráněn před cizím vniknutím. Stylový kufr, který vám každý na letišti bude závidět.


Dakine Split Roller EQ 75 l-30%
3 990 Kč

2 790 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Prostorný cestovní kufr Dakine Split Roller EQ 75 l s vyměnitelnými uretanovými kolečky je vhodný na dovolenou k moři či k horám.


American Tourister Holiday Heat kufr 67 cm
2 490 Kč

2 090 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Moderní cestovní zavazadlo Holiday Heat od značky American Tourister je ideální na týdenní dovolenou na pláži či u jezera. Plně vybavené TSA zámkem umožňuje bezpečné cestování letadlem bez násilného vniknutí do kufru. Vnitřní uspořádání nabízí dostatek prostoru pro zabalení všeho, co budete na dovolené potřebovat.