Samsonite Cestovní zavazadlo Disney 69 cm modrá
6 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětský cestovní kufr Disney od značky Samsonite s potiskem Mickeyho je vyrobený z odolného polypropylenu. Je ideální jako zavazadlo pro vícedenní výlet. Modely řady spinner nabízí 4 kolečka, díky kterým se s ním snadno manipuluje. Připevněný TSA zámek umožňuje jednoduché uzamčení zipů a ochranu před ztrátou obsahu kufru.

MAX Cestovní kufr „S“

MAX Cestovní kufr „S“

Hodnocení: 4,6
1 599 Kč

Cestovní kufr Max velikosti „S“ je praktický společník na kratší cesty, který může též posloužit jako příruční zavazadlo do letadla. Kufr se vyznačuje stylovým žíhaným designem a velice odolným skořepinovým tělem.

Dakine unisex cestovní taška Split Roller 85 l
5 490 Kč

Prostorná cestovní taška Split Roller od značky Dakine je praktickým pomocníkem na cestě letadlem i vlakem do neznáma. Snadno se přenáší a pohodlně nosí díky několika polstrovaným držadlům. Zkušené cestovatele jistě zaujmou uzavřené vnitřní kapsy na oddělení špinavého a čistého prádla.

Leonardo Trolley 31 l

Leonardo Trolley 31 l

Hodnocení: 4,5
2 299 Kč 877 Kč

Kvalitní cestovní kufr Leonardo si díky jeho rozměrům můžete vzít s sebou i na palubu letadla. Jeho objem činí 31 l a pečlivě designovaný interiér kufru vám nabízí dostatek prostoru pro všechny vaše věci.

MAX Cestovní kufr „M“

MAX Cestovní kufr „M“

Hodnocení: 4,2
1 799 Kč

Cestovní kufr Max velikosti „M“ je praktický společník na středně dlouhé cesty. Kufr se vyznačuje stylovým žíhaným designem a velice odolným skořepinovým tělem.

MAX Cestovní kufr „L“

MAX Cestovní kufr „L“

Hodnocení: 4,2
1 999 Kč

Cestovní kufr Max velikosti „L“ je praktický společník na delší, či rodinné cesty. Kufr se vyznačuje stylovým žíhaným designem a velice odolným skořepinovým tělem.

American Tourister Herolite 74
5 299 Kč

Záruka 3 roky

Lehký cestovní kufr značky American Tourister má objem 95 l a je vyrobený z odolného polyesteru. Vybavený je 4 otočnými kolečky, visacím zámkem na klíček a trolejí s nastavitelnou délkou.

American Tourister Cestovní zavazadlo Aero Racer 68 cm
2 899 Kč

Cestovní kufr Aero Racer od značky American Tourister je vyroben z ABS plastu, který je odolný před poškozením. Je ideální jako zavazadlo pro vícedenní výlet. Modely řady spinner nabízí 4 kolečka, díky kterým se s ním snadno manipuluje. Připevněný 3 číselný zámek s TSA umožňuje jednoduché uzamčení zipů a zabezpečení obsahu kufru.

Samsonite Cestovní zavazadlo Popsoda 78 cm
4 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní kufr Popsoda od značky Samsonite disponuje TSA zámkem, který nejenže chrání jeho obsah, ale také umožňuje nenásilné otevření letištní kontrolou. Je ideální jako zavazadlo pro vícedenní výlet. Modely řady spinner nabízí 4 kolečka, díky kterým se s ním snadno manipuluje. Jeho objem lze zvýšit.

Mia Toro Cestovní kufr M1091/3-S
2 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní kufr s barevným motivem lapače snů. Kufr Mia Toro z kolekce Love This Life Dream Catcher zaujme atraktivním vzhledem a dobrou vybaveností. TSA kódový zámek je při cestování letadlem takřka nezbytností, teleskopický výsuvný systém usnadní přesun kufru a 4 kolečka, otočná o 360°, jsou praktická při pojíždění.

SuitSuit Cestovní kufr Fabulous Fifties "M"
3 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nádherný dámský kufr SuitSuit z kolekce Fabolous Fifties vás bude na cestách provázet opravdu dlouho. Je totiž vyrobený z vysoce kvalitních materiálů, které jsou zároveň základem pro jeho vkusný design.

SuitSuit Cestovní kufr TR
4 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Extrémně lehké a odolné kufry značky SUITSUIT velikosti L. Uzavíratelné zipem, jehož jezdce je možné zapojit do TSA zapuštěného kódového zámku. Disponují lehkým výsuvným systémem a čtyřmi kolečky otočnými o 360 °. Vyrobeno z kvalitního materiálu ABS/PC.

American Tourister Holiday Heat kufr 67 cm
2 490 Kč

Moderní cestovní zavazadlo Holiday Heat od značky American Tourister je ideální na týdenní dovolenou na pláži či u jezera. Plně vybavené TSA zámkem umožňuje bezpečné cestování letadlem bez násilného vniknutí do kufru. Vnitřní uspořádání nabízí dostatek prostoru pro zabalení všeho, co budete na dovolené potřebovat.

Sirocco Cestovní kufr T-1177/3-L ABS
2 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cestovní kufr ve velikosti L. Povrchová úprava kufru Sirocco T-1177/3-L ABS dělá kufr odolný proti poškrábání. Obávat se také nemusíte ani drobných zlodějů – kufr je zabezpečený TSA kódovým zámkem. Lehká konstrukce navíc zaručí, že nebudete při letištní kontrole limitováni váhou kufru.

Mia Toro Cestovní kufr M1325/3-M
2 890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cestovní zavazadlo M1325/3-M z kolekce Ibeido od značky Mia Toro disponuje povrchovou úpravou Micro Diamond, která zvyšuje odolnost povrchu proti poškrábání. Je vybaven TSA zámkem, aby jeho vnitřek byl vždy chráněn před cizím vniknutím. Chráněná kolečka otočná o 360 ° zajišťují pohodlné převážení.

Sirocco Cestovní kufr T-1195/3-L PC
2 569 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní kufr velikosti L dostupný ve dvou barevných variantách. Lehká konstrukce Sirocco T-1195/3-L PC zaručí, že nebudete při letištní kontrole limitováni váhou kufru. TSA kódový zámek vás pak ochrání před drobnými zloději.

Sirocco Cestovní kufr T-1194/3-S PC - stříbrná
1 899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stříbrný cestovní kufr s objemem 37 l. Zavazadlo Sirocco ve velikosti S využijete na všechny kratší cesty. Kufr je navíc u většiny leteckých společností přijímaný jako kabinové zavazadlo.

Mia Toro Cestovní kufr M1091/3-M
2 890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cestovní kufr o velikosti M s barevným motivem lapače snů. Kufr Mia Toro z kolekce Love This Life Dream Catcher zaujme atraktivním vzhledem a dobrou vybaveností. TSA kódový zámek je při cestování letadlem takřka nezbytností, teleskopický výsuvný systém usnadní přesun kufru a 4 kolečka otočná o 360° jsou praktická při pojíždění.

Buddy Toys BPC 3111

Buddy Toys BPC 3111

Hodnocení: 5
1 899 Kč 1 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Buddy Toys BPC 3111 je dětský kufr a odrážedlo v jednom. Vaše děti si již při cestování nebudou nudit. S tímto kufrem se zabaví při čekání na letadlo.

Buddy Toys BPC 3112

Buddy Toys BPC 3112

Hodnocení: 5
1 899 Kč 1 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zpříjemněte vašim dětem cestování. S dětským kufrem Buddy Toys BPC 3112 si vaše ratolesti užijí zábavu, jelikož jej mohou využít i jako odrážedlo.

Mia Toro Cestovní kufr M1366/3-M
2 890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Černý cestovní kufr ve velikosti M, s červeno-bílým vzorem. Kufr Mia Toro z kolekce Coming Together zaujme atraktivním vzhledem a dobrou vybaveností. TSA kódový zámek je při cestování letadlem takřka nezbytností, teleskopický výsuvný systém usnadní přesun kufru a 4 kolečka otočná o 360° jsou praktická při pojíždění.

Sirocco Cestovní kufr T-1195/3-M PC
2 099 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní kufr velikosti M, ve dvou barevných variantách. Lehká konstrukce Sirocco T-1195/3-M PC zaručí, že nebudete při letištní kontrole limitováni váhou kufru. TSA kódový zámek vás pak ochrání před drobnými zloději.

Wenger LUMEN 20" cestovní kufr
2 899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zavazadlo Lumen od značky Wenger vás bude doprovázet na pracovní cesty i dovolené. Díky své výšce je možné jej použít jako palubní zavazadlo většiny leteckých společností. Nabízí spoustu vnitřního prostoru pro uskladnění všech nezbytností a tří-číselný zámek na jeho uzamčení. Kolečka usnadňují převoz po dlažbě či jiném nerovném povrchu.

American Tourister Tracklite 67 cm
2 599 Kč

Středně velký kufr American Tourister Tracklite 67 cm na čtyřech dvojitých kolečkách je ideální na týdenní výlet. Vyrobeno z materiálu ABS odolného proti škrábancům. Zvýšenou bezpečnost zajišťuje TSA zámek. Kufr je v případě potřeby rozšiřitelný.

Mia Toro Cestovní kufr M1352/3-L
3 350 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Barevný cestovní kufr ve velikosti L s motivem motýlů. Kufr Mia Toro z kolekce Painted Butterflies zaujme atraktivním vzhledem a dobrou vybaveností. TSA kódový zámek je při cestování letadlem takřka nezbytností, teleskopický výsuvný systém usnadní přesun kufru a 4 kolečka otočná o 360° jsou praktická při pojíždění.

SuitSuit Cestovní kufr Caretta M
2 999 Kč 2 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pevný a odolný kufr proti nárazu stejně jako želví krunýř, to je kufr SuitSuit Caretta. Kufr má objem 57 litrů vhodný na středně dlouhou dovolenou a díky trendovým barvám si ho vždy poznáte.

SuitSuit Cestovní kufr TR-7104/3-L - Fab Seventies Antique White
4 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

To nejlepší ze sedmdesátých let najdete v cestovním kufru Fab Seventies TR-7104/3-L od značky SuitSuit. Svou velikostí vystačí na týdenní dovolenou. Disponuje TSA zámkem, aby jeho vnitřek byl vždy chráněn před cizím vniknutím. Stylový kufr, který vám každý na letišti bude závidět.

Wenger LUMEN 20" dvojitý cestovní kufr, černá
4 745 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dvojitý cestovní kufr LUMEN od značky Wenger si díky jeho výšce 55 cm můžete vzít na palubu většiny leteckých společností. Nabízí objem 36 litrů, dva oddělené prostory a kapsu na notebook. Zámek na číselnou kombinaci chrání před nepovolaným vniknutím cizí osobou.

American Tourister Funshine 55
2 599 Kč

Záruka 3 roky

Moderní a vysoce kvalitní cestovní kufr je možné díky menším rozměrům využít jako příruční zavazadlo. Jeho objem činí 39 l a je vyrobený z lehkého polyesteru. Kufr je vybavený kódovým zámkem, teleskopickým madlem a 2 kolečky.

Wenger SYNERGY 20" cestovní kufr, šedá/černá
3 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Odolné cestovní zavazadlo SYNERGY od značky Wenger si díky jeho výšce 55 cm můžete vzít na palubu většiny leteckých společností. Nabízí objem 41,5 litrů, což zajišťuje dostatek prostoru pro uložení všech věcí potřebných na dovolenou. Zámek na číselnou kombinaci chrání před nepovolaným vniknutím od cizí osoby.

SuitSuit Cestovní kufr TR
4 040 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Extrémně lehké a odolné kufry značky SUITSUIT velikosti M. Uzavíratelné zipem, jehož jezdce je možné zapojit do TSA zapuštěného kódového zámku. Disponují lehkým výsuvným systémem a čtyřmi kolečky otočnými o 360 °. Vyrobeno z kvalitního materiálu ABS/PC.

Member's Cestovní kufr Hi-Lite TR-0137/3 L
2 770 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pokud se chystáte na dovolenou, nutností je prostorný kufr. Tento ultralehký kousek z edice Member's Hi-Lite má možnost rozšíření až na 99 l, takže tentokrát už si nemusíte lámat hlavu, kam se suvenýry.

SuitSuit Cestovní kufr TR-7105/3-M - Fab Seventies Reef Water Blue
4 040 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

To nejlepší ze sedmdesátých let najdete v cestovním kufru Fab Seventies TR-7105/3-M od značky SuitSuit. Svou velikostí vystačí na vícedenní dovolenou. Disponuje TSA zámkem, aby jeho vnitřek byl vždy chráněn před cizím vniknutím. Stylový kufr, který vám každý na letišti bude závidět.

Dakine Terminal Spinner 40 l
4 950 Kč

Cestovní kufr Dakine Terminal Spinner má objem 40 l a díky 4 kolečkům nabízí perfektní jízdní vlastnosti. Vnitřek zavazadla je vybavený multifunkčním organizérem, který pojme notebook do velikosti 15" a další doplňky. Prostor kufru je rozdělený do 2 částí, z nichž levá strana je členěna do dvou samostatných kapes a obsah na pravé straně zajišťují elastické popruhy.

Mia Toro Cestovní kufr M1366/3-S
2 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Černý cestovní kufr s červeno-bílým vzorem. Kufr Mia Toro z kolekce Coming Together zaujme atraktivním vzhledem a dobrou vybaveností. TSA kódový zámek je při cestování letadlem takřka nezbytností, teleskopický výsuvný systém usnadní přesun kufru a 4 kolečka otočná o 360° jsou praktická při pojíždění.

SuitSuit Cestovní kufr Fabulous Fifties "L"
4 165 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pastelový kufr vyrobený z kvalitních a odolných materiálů s důmyslným rozvržením vnitřního prostoru pro dobrou organizaci věcí a objemem 91 litrů bude nejlepším přítelem každé ženy, ať už se chystá kamkoliv!

Thule Revolve Spinner 75cm/30 TRLS-130
14 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní kufr Revolve Spinner 75cm/30 TRLS-13Revolve Spinner 75cm/30 TRLS-130 od značky Thule je elegantní, lehké a nedobytné zavazadlo. Přítomnost TSA zámku zaručuje bezpečné cestování bez poničení zámku či ztráty obsahu kufru. Teleskopická rukojeť a zadní kolečka dokonale usnadňují přemístění do cíle.

Wenger MATRIX - 20" cestovní kufr, černá
3 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozšiřitelný cestovní kufr MATRIX od značky Wenger si díky jeho výšce 55 cm můžete vzít na palubu většiny leteckých společností. Nabízí objem 32 litrů, který můžete podle potřeby rozšířit na 38 litrů. Zámek na číselnou kombinaci chrání před nepovolaným vniknutím cizí osobou.

American Tourister Bon Air 75 cm
3 799 Kč

Skořepinové zavazadlo Bon Air 75 cm od značky American Tourister je ideální na dvoutýdenní dovolenou. Je super lehké a extra odolné, vybavené TSA zámkem pro maximální bezpečí a čtyřmi kolečky pro komfortní manipulaci.

Member's Cestovní kufr Hi-Lite TR-0137/3 M
2 370 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Středně velký textilní kufr Member's Hi-Lite potěší svou nízkou hmotností a především možností rozšíření z 48 litrů na 55 l. Celý pojízdný systém je umístěn uvnitř kufru, takže nemůže dojít k jeho poškození.

Mia Toro Cestovní kufr M1239/3-S
2 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní cestovní kufr ve velikosti palubního zavazadla. Kufr Mia Toro z kolekce Manta disponuje dnes již téměř nezbytným TSA kódovým zámkem, teleskopickým výsuvným systémem a praktickými 4 kolečky otočnými o 360°.

Thule Revolve Spinner 68CM/27 TRMS-127
12 499 Kč

Cestovní kufr Revolve Spinner 68CM/27 TRMS-127 od značky Thule je elegantní, lehké a nedobytné zavazadlo. Přítomnost TSA zámku zaručuje bezpečné cestování bez poničení zámku či ztráty obsahu kufru. Teleskopická rukojeť a zadní kolečka dokonale usnadňují přemístění do cíle

American Tourister Herolite 55
3 999 Kč

Záruka 3 roky

Cestovní kufr American Tourister je vyroben ve velikosti, kterou většina leteckých společností uznává jako kabinové zavazadlo. Můžete si jej tak vzít s sebou na palubu letadla. Vyrobený je z odolného polyesteru a jeho kapacita činí 42 l.

Mia Toro Cestovní kufr M1238/3-S
2 220 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cestovní kufr s elegantním nadčasovým designem. Mia Toro M1238/3-S ve velikosti palubního zavazadla je vybaven TSA kódovým zámkem, 4 dvojitými koly pro lepší manipulaci a ergonomickou vysouvací rukojetí. Jeho objem můžete navíc dál zvětšit z 39 l až na 49 l.

Cestovní kufry

Při výběru, který kufr vás bude doprovázet na cestách, je dobré kromě podstatných parametrů přihlédnout i k samotnému výrobci.

Největším prodejcem cestovních zavazadel v Americe, Japonsku i Evropě je značka Samsonite, která nabízí elegantní modely s nádechem luxusu za dostupnou cenu. Samsonite myslí jak na dospělé, tak ale i na nejmenší cestovatele.

Německá značka Travelite obohacuje trh svými zavazadly už od roku 1949 a náleží mezi specialisty na výrobu odlehčených, funkčních a velmi odolných cestovních zavazadel, která uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Mezi přední výrobce zavazadel a cestovních kufrů patří American Tourister. Renomovaná značka věhlasná svými vysoce kvalitními výrobky za dostupnou cenu. Cestovní kufry od American Tourister jsou typické svěžím a barevným designem.

Cestovní kufry značky Titan vstoupily na trh v roce 1983 a nyní se řadí k přednímu světovému výrobci cestovních zavazadel. Kufry vynikají moderním designem a vysokou funkčností. Cestovní kufry Titan se pyšní odolností a extrémně nízkou hmotností.

Cestovní kufry Leonardo nabízí kvalitu za dostupnou cenu. Výrobce se zaměřuje zejména na kufry menší velikosti neboli příruční či kabinová, která si můžete vzít s sebou do letadla. Kufry Leonardo se pyšní kvalitou, designem a dlouhou životností.

Hledáte celou sadu kufrů? Podívejte se na naši nabídku. Nepřehlédněte také cestovní tašky, které se hodí zejména při cestování autobusem či autem.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Cestovní kufry.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Cestovní kufry výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Cestovní kufry akce.