10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 4005852

GATOR cases GTR-DREAD-12-TAN - lehký a pevný kufr na akustickou kytaru

GATOR cases GTR-DREAD-12-TAN - lehký a pevný kufr na akustickou kytaru

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Gator GTR-DREAD12-TAN je lehký a pevný kufr vyrobený z EPS pěny potažený voděodolným povlakem ze smíšené tkaniny.  Celý popis
2 890 Kč
Zboží od: Musictrade.cz
2 890 Kč
S novou kartou za

Popis

Kufr Gator GTR-DREAD12-TAN je lehký a pevný kufr vyrobený z EPS pěny potažený voděodolnou tkaninou ze smíšeného materiálu. Kufr je vyrobený ve stylu vysoce kvalitních povlaků z řady Gator Transit. Luxusní interiér z vysokého měkkého béžového plyše poskytuje vysokou míru ochrany a komfortu pro váš nástroj. Krk nástroje je opřen o masivní podpěru a je zde rovněž oddělení na příslušenství. Integrované polstrované poruhy lze ve spodní části kufru odepnou dvojicí kovových karabin a schovat do kapsy na zadní straně kufru. Přední strana obalu Gator GTR-Dread12-Tan nabízí velkou kapsu se zipem na příslušenství jako jsou zpěvníky, noty, nebo tablet, doplněnou o malou polstrovanou kapsu na mobilní telefon a další malou elektroniku.

Lehký kufr Gator GTR-DREAD12-TAN poskytuje dokonalou ochranu srovnatelnou s pevnými kufry z ABS nebo dřeva, ale současně může nabídnout snadnou manipulaci a nízkou váhu při cestování v hromadné dopravě a chození po městě.