Guardian CG-018-E Kufr pro elektrickou kytaru
1 690 Kč

Kufr pro elektrickou kytaru. GUARDIAN CG-018 ARCHTOP HARDSHELL CASE
Pevné kufry Guardian z řady CG-018 představují základní řadu v nabídce této firmy, přesto Vám ale nabídnou nadstandardní ochranu Vašeho nástroje při transportu nebo uložení. A to za velmi dostupnou cenu.

Bespeco FOAM120EG Softcase pro elektrickou kytaru
3 190 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Softcase pro elektrickou kytaru. Opravdu pevný avšak velmi lehký nástrojový softcase od renomovaného výrobce. Oproti klasickým dřevěným či plastovým kufrům má výrazně nižší hmotnost a větší tuhost. Kufr je vybaven praktickými schránkami na příslušenství.

GruvGear Kapsule for E-Guitar Obal pro elektrickou kytaru
9 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Obal pro elektrickou kytaru. Kapsule je unikátní a revoluční obal pro akustické a elektrické strunné nástroje od firmy Gruv Gear a nabízí maximální pohodlí pro váš nástroj a drobné příslušenství.

Guardian CG-020-E Kufr pro elektrickou kytaru
1 890 Kč

Kufr pro elektrickou kytaru. Pevné kufry Guardian z řady CG-020 představují základní řadu v nabídce této firmy, přesto vám ale nabídnou nadstandardní ochranu vašeho nástroje při transportu nebo uložení. A to za velmi dostupnou cenu.

Soundsation DHC-EG Kufr pro elektrickou kytaru
2 090 Kč

Kufr pro elektrickou kytaru. Tento kufr je vhodný pro elektrické kytary typu Strat a Tele. Jeho bytelná dřevěná konstrukce s potahem z PVC spolu s vnitřním polstrováním dodávají nástrojům potřebnou ochranu před poškozením a pohodlí. Vnitřní kapsa nabízí dostatek prostoru pro příslušenství.

Soundsation SCEG Kufr pro elektrickou kytaru
2 090 Kč

Kufr pro elektrickou kytaru. Kufry firmy Soundsation z řady SC zajistí vašim nástrojům bezpečnou přepravu a ochranu před nežádoucími vlivy okolního prostředí.

Soundsation SCEGR Kufr pro elektrickou kytaru
2 090 Kč

Kufr pro elektrickou kytaru. Kufry firmy Soundsation z řady SC zajistí vašim nástrojům bezpečnou přepravu a ochranu před nežádoucími vlivy okolního prostředí.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Pro Strat a Tele.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Pro Strat a Tele výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Pro Strat a Tele akce.