10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 22326942

Hs Hop-Sport Kulečníkový stůl Vip Extra 8 FT hnědo/zelený

Hs Hop-Sport Kulečníkový stůl Vip Extra 8 FT hnědo/zelený

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kulečníkový stůl Vip Extra 8 ft v hnědo/zelené barvy, kompletní s veškerým příslušenstvím pro hru a gratisi. Kompatibilní s jinými nástavci stolů značky Hop-sport. Celý popis
16 447 Kč
Zboží od: Hop-Sport
16 447 Kč
Doprava zdarma
S novou kartou za

6.12.2023 na vaší adrese

Popis

Kulečníkový stůl Vip Extra 8FT Spensers značky Hop Sport vám umožní vytvořit si u vás doma pohodlné místo pro vzrušující hry. Stůl se vyznačuje stabilní konstrukcí, propracovanými detaily a odolností použitých materiálů. Klasický elegantní design stolu se bude perfektně hodit do každého interiéru a dodá mu jedinečný charakter. Stůl je navíc kompatibilní s nástavci Hop-Sport, díky čemuž lze snadno přeměnit na air hokej, pingpongový stůl nebo pohodlný jídelní stůl.

Preciznost zpracování

Hrací plocha je vyrobena z kvalitní 18mm MDF desky potažené 300g zeleným polyesterovým suknem. Hrany stolu jsou vyrobeny ze silného PVC. Rám stolu je vyroben z pevné MDF desky a rohy jsou zajištěny odolným materiálem. Nohy jsou vyrobeny ze silné dřevotřískové desky s průřezem „L“, vybaveny vyrovnávacími a šrouby pro nastavení výšky stolu.

Systém padání koulí

Díky použití tohoto systému se kulečníkové koule hromadí na jednom místě pod hrací plochou. Kulečníkové sáčky z tvrdé gumy a nádoba na padající koule je vystlaná pěnou, která tlumí zvuky kutálejících se koulí.

Sada příslušenství obsahuje:

Sada 16 koulí o průměru 57,2 mmTrojúhelník na kulečníkové koule2 ks kulečníkových tágů 57"1 kostka křídy Kromě toho dostanete grátis: Kartáč na čištění sukna2 ks kulečníkové tágoMostová a křížová opěrka1 kostka křídy

Vnitřní nástavec na stůl

Nástavec na kulečníkový stůl, díky kterému jej rychle změníte na pingpongový nebo air hokejový stůl. Nástavec není součástí sady s kulečníkovým stolem, ale můžete si jej dokoupit v našem obchodě.

Vnější nástavec na stůl

Nástavec na kulečníkový stůl, díky kterému jej rychle změníte na pingpongový nebo jídelní stůl. Nástavec není součástí sady s kulečníkovým stolem, ale můžete si jej dokoupit v našem obchodě.

Technické údaje:

Model: Kulečníkový stůl Vip-Extra 8 FT Účel: pro domácí použitíBarva sukna: šedáBarva stolu: černáRozměry stolu: délka 252 cm / šířka 140 cm / výška s nohama 80 cmCelková hmotnost stolu: 135 kgRozměry hrací plochy: délka 224 cm / šířka 112 cm Rozměry balení: 247 × 125 × 4 cm252,2 × 34,5 × 16 cm87,8 × 46 × 12,5 cm60 × 30 × 30 cm Rozměry přepravní palety: délka 255 cm, šířka 40 cm, výška 155 cm Stůl je určen pro vlastní montáž. Návrh na umístění kulečníkového stolu: přidejte k velikosti stolu cca 130 cm na každou stranu. Díky tomu budou odstraněny potíže s pohybem kolem stolu během hry a bude zajištěn maximální komfort používání.

Při nákupu stolu obdržíte:

záruka 24 měsíců door to doormontážní návoddoručení door to doorsadu potřebného příslušenství