Simex Simex 0001034 Hotelový fén 1400 W, bílý
980 Kč

Hotelový fén kabelový pistolový 1400 W – z odolného pevného plastu ABS – vynikající poměr cena/výkon. Pěkný bílý design. Fén určený pro hotely, fitness centra, atd. Fén má koncovku do zásuvky. Cena je uvedena za 1 ks.


Simex Simex 0001017 Hotelový fén 1200 W, bílý
1 451 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hotelový fén 1200 W – velmi oblíbený hotelový fén s výkonem 600 – 1200 W se zásuvkou pro připojení holícího strojku.Vynikající poměr cena / výkon. Líbí se Vám nějaký produkt značky Simex, který jste na našli v katalogu výrobce, ale my ho k prodeji nenabízíme?


Simex Simex Black Exclusive Hotelový fén 1400 W
1 101 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělý hotelový fén Exclusive kabelový pistolový 1400 W – z odolného pevného plastu ABS - vynikající poměr cena/výkon. Pěkný černý design. Fén určený pro hotely, fitness centra, atd. Fén má koncovku do zásuvky. Cena je uvedena za 1 ks.


Kulmy na vlasy

Rádi experimentujete s účesy? Na MALL.CZ najdete kulmy, stylery, žehličky na vlasy a kulmofény od prověřených značek jako je Remington, Rowenta nebo Babyliss.

Klasická kónická kulma se za posledních 20 let příliš nezměnila. Jde o nejjednodušší přístroj na natáčení vlasů - buď zatočených kudrn, nebo spirál. Nevýhodou těchto kulem je ale zdlouhavé natáčení, kdy vám prameny z kulmy vypadávají a vy strávíte v koupelně klidně 2 hodiny. Proto spousta žen s dlouhými vlasy sáhne raději po novince - kulmě, která umí vlasy i sama natočit - tzv. loknovačce. Pramen vlasů je automaticky vtažen dovnitř loknovací kulmy a vy musíte jen držet stisknutou rukojeť. Elektronický zvukový signál pak sám ohlásí, kdy je vlna hotová. Rukojeť uvolníte a jde se na další pramen.

Velmi oblíbené jsou také kombinace fénu a kulmy. Na fén připomínající svým tvarem kulmu nasazujete kulaté kartáče různých průměrů a zároveň fénujte i natáčíte, případně stylujete účes do požadovaného tvaru. Vlasy jsou tak plné objemu a více se lesknou.

Mnoho z nás si také zamilovalo žehličky vlasů. Ty nejvymakanější z nich nejen žehlí a uhlazují nepoddajné kadeře, ale mají i spoustu nástavců na natáčení nebo krepování vlasů.

Co se týče funkcí kulem a stylerů, vyplatí se si připlatit za funkci studeného vzduchu, který umí účes krásně fixovat nebo za funkci ionizace vzduchu. Ionizátor usměrňuje škodlivé kationty a vlasy po ionizaci nepovlávají, jsou vlhčí a lesklejší. Dlouhodobě přispívá ionizace ke zdravějším a vyživenějším vlasům.

_____

^ Zpátky nahoru