Vopi Kusový hnědý koberec Color Shaggy čtverec 60x60

Značka: Vopi Náš kód: 100005811352

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

Vopi Kusový hnědý koberec Color Shaggy čtverec 60x60

Hnědý čtvercový kusový koberec Color Shaggy patří mezi elitní shaggy koberce, tedy koberce s dlouhým vlasem. Využijete jej tak zejména v ložnicích nebo obývacích pokojích. Je obšitý ze všech stran. Vyberte si z nabízených rozměrů nebo si nechte vytvořit vlastní rozměr tohoto koberce na zakázku. Celý popis

199

199 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100005811352

Popis

Popis produktu

Pokud Vám žádný z těchto rozměrů nevyhovuje, jsme schopni pro Vás na zakázku vyrobit jakýkoliv rozměr dle Vašeho požadavku.

Cena za m2 včetně řezání a obšití koberce: 479 Kč

Cena za m2 včetně řezání, bez obšití: 383 KčVYTVOŘTE SI VLASTNÍ ROZMĚR A TVAR ZDE.

Kusové koberce Color SHAGGY patří do kategorie koberců s dlouhým a velmi hustým vlasem. Jde o velmi kvalitní kusový koberec. Tento typ koberců je vhodný pro zákazníky, kteří preferují koberce s dlouhým vlasem před vlasem krátkým smyčkovým.

Ukázka, produktové řady – obrázky níže reprezentují pouze produktovou řadu.Nemusí se jednat přímo o konkrétní typ koberce, který prohlížíte.

Video

Recenze koberce Color Shaggy

Vopi koberce

Vopi je jedním z mála ryze českých výrobců koberců a rohožek. Koupí tohoto produktu podpoříte a pomůžete zachránit tradiční Český průmysl, který to opravdu potřebuje. Veškerá výroba probíhá přímo v malebném městečku Nové Město na Moravě. U většiny koberců výrobce dokonce umožňuje výrobu v jakémkoliv rozměru na míru a umí dokonce vyrobit téměř jakýkoliv tvar na přání. Možnosti jsou téměř neomezené od srdíčka, po ovály nebo domečky. Firma Vopi zaznamenává každým rokem stabilní růst. Koberce jsou velice populární i u našich sousedů v zahraničí, kde se po nich neustále zvyšuje poptávka. Díky velmi dobré cenové dostupnosti a podrobné kontrole kvality se koberce začínají objevovat stále více na všech českých prodejnách. Koberce jsou zejména nádherně pestré a barevné, což je přesně to, co na českém trhu chybí. Vopi tak oživuje český trh a přináší na trh domácí trh koberců velkou inovaci.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Druh koberce kusové
Typ koberce jednobarevné, moderní, s dlouhým vlasem, shaggy
Materiál polypropylen (vše), polypropylen bcf, syntetický (umělý)
Barva

Barva

hnědá
Výška vlasu shaggy (vysoký vlas)
Délka 60 cm
Šířka 60 cm
Vzor jednobarevný, moderní