Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103771 Taupe 80x350

Značka: Bougari Náš kód: 100003930005

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103771 Taupe 80x350

Moderní kusový koberec, který má oboustranné využití, nese název Twin Supreme 103771. Tento velice zdařilý koberec Vás potěší snadnou údržbou, celkově dobrou kvalitou a vyšší odolností. Jedná se o koberec bez vlasu (bouclé), který byl vyroben ze 100% polypropylenu. Umístit jej můžete téměř kamkoliv. Celý popis

2305

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003930005

Popis

Popis produktu

Představení koberců bouclé

Designové kruhové a obdélníkové kusové koberce z řady Twin Supreme Vás okouzlí svým oboustranným provedením, krásnými vzory a barevnými kombinacemi. Jejich univerzálnost se projeví v možnosti umístit je jak v interiérech, tak v exteriérech. Jsou vyrobeny ze 100% polypropylenu a díky nulovému vlasu jsou velmi snadné na údržbu. Koberce jsou horkou novinkou pro sezónu 2018/2019 a my věříme, že si je i díky jejich originalitě a zpracování velice oblíbíte.

Bougari – Hanse Home koberceKoberce Bougari jsou naší specialitou. Můžete je totiž používat v místnosti, ale i v outdoorových prostorech, například na terase. Kolekce spadá pod výrobce Hanse Home. Hanse Home je mladá společnost, založená roku 2008 v německém Pinnenbergu. Jedná se o výrobce, který se nebojí určovat trendy a přivádět na evropský trh zcela novou koncepci koberců. Osobně jsme se s mladým majitelem scházeli na veletrhu v Hannoveru a získali jsme unikátní příležitost nabídnout Vám produkty této společnosti v České republice a na Slovensku. Koberce společnosti Hanse Home nabízí bezkonkurenčně výhodný poměr cena/kvalita, protože právě v té se rovnají špičkám v oboru, jako je např. Osta nebo Lano.

Webové stránky Bougari


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Druh koberce kusové
Typ koberce bez vlasu, bouclé, moderní, oboustranné
Materiál polypropylen (vše), syntetický (umělý)
Barva

Barva

šedá
Umístění do obývacího pokoje, vekovní
Výška vlasu nízký vlas, smyčkový (velmi nízký)
Délka 80 cm
Šířka 350 cm
Vzor geometrický, moderní

Diskuse

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Položit dotaz