Vopi Kusový koberec Color Shaggy světle šedý kytka 120x120

Značka: Vopi Náš kód: 100007435010

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

Vopi Kusový koberec Color Shaggy světle šedý kytka 120x120

Kusový koberec Color Shaggy světle šedý kytka je vskutku elitním kobercem shaggy. Jeho dlouhý vlas jistě oceníte jak v ložnicích, tak v obývacích pokojích. U těchto koberců máte jedinečnou možnost objednat si vlastní žadané rozměry. Celý popis

599

599 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100007435010

Popis

Popis produktu


Pokud Vám žádný z těchto rozměrů nevyhovuje, jsme schopni pro Vás na zakázku vyrobit jakýkoliv rozměr dle Vašeho požadavku.

Cena za m2 včetně řezání a obšití koberce: 479 Kč

Cena za m2 včetně řezání, bez obšití: 383 Kč

VYTVOŘTE SI VLASTNÍ ROZMĚR A TVAR ZDE.


Kusové koberce COLOR SHAGGY patří do kategorie koberců s dlouhým a velmi hustým vlasem. Jde o velmi kvalitní kusový koberec. Tento typ koberců je vhodný pro zákazníky, kteří preferují koberce s dlouhým vlasem před vlasem krátkým smyčkovým.

Ukázka, jak koberec vypadá v interiéru – obrázky níže reprezentují pouze produktovou řadu.
Nemusí se jednat přímo o konkrétní typ koberce, který prohlížíte.


Vopi koberce

Vopi je jedním z mála ryze českých výrobců koberců a rohožek. Koupí tohoto produktu podpoříte a pomůžete zachránit tradiční Český průmysl, který to opravdu potřebuje. Veškerá výroba probíhá přímo v malebném městečku Nové Město na Moravě. U většiny koberců výrobce dokonce umožňuje výrobu v jakémkoliv rozměru na míru a umí dokonce vyrobit téměř jakýkoliv tvar na přání. Možnosti jsou téměř neomezené od srdíčka, po ovály nebo domečky. Firma Vopi zaznamenává každým rokem stabilní růst. Koberce jsou velice populární i u našich sousedů v zahraničí, kde se po nich neustále zvyšuje poptávka. Díky velmi dobré cenové dostupnosti a podrobné kontrole kvality se koberce začínají objevovat stále více na všech českých prodejnách. Koberce jsou zejména nádherně pestré a barevné, což je přesně to, co na českém trhu chybí. Vopi tak oživuje český trh a přináší na trh domácí trh koberců velkou inovaci.

Video

Recenze koberce Color Shaggy


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Druh koberce kusové
Typ koberce jednobarevné, s dlouhým vlasem, shaggy
Materiál polypropylen (vše), syntetický (umělý)
Barva

Barva

šedá
Výška vlasu shaggy (vysoký vlas)
Délka 120 cm
Šířka 120 cm
Vzor jednobarevný, květinový