Mujkoberec Original Kusový koberec Mujkoberec Original 104256 120x170

Mujkoberec Original Kusový koberec Mujkoberec Original 104256 120x170

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Koberec Mujkoberec Original 104256 je odlehčený, snadno udržovatelný kusový koberec, který se dobře hodí jak do interiéru, tak exteriéru. Má originální vzor a je po celém obvodu lemován obšitím. Má dobrou kvalitu a vysokou pevnost. Vyrábí se ze 100% polypropylenového vlákna. Celý popis
1 699 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma
Partner: Můjkoberec

Na objednání u partnera

14.10.2021 - 19.10.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Můjkoberec

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100018656605

Popis

Oboustranné kusové koberce Mujkoberec Original se vyrábí ze 100% polypropylenového vlákna. Jedná se o praktické smyčkové koberce s obšitím po celém obvodu, které mají na každé straně trochu jiný motiv. Tyto koberce jsou určené jak do interiérů, tak i do exteriérů, např. na kryté terasy. Vynikají velmi dobrou kvalitou, pevností i snadnou údržbou. Jistě si je zamilujete i pro jejich jednoduché, ale povedené vzory.

Oboustranné kusové koberce Mujkoberec Original se vyrábí ze 100% polypropylenového vlákna. Mají originální vzor a jsou po celém obvodu lemované obšitím. Jejich předností jsou dobrá kvalita, lehká udržovatelnost a vysoká pevnost.

Mujkoberec Original

Mujkoberec Original je mateřská řada koberců, které jsou vyrobeny různými výrobci speciálně pro Mujkoberec. Při výrobě je dbáno na unikátní vzory a příjemné materiály. Díky spolupráci s mnoha evropskými výrobci koberců Vám můžeme nabídnout velmi výhodnou cenu, oproti konkurenčním výrobkům. Koberce Mujkoberec Original lze zakoupit výhradně na eshopu či prodejně Mujkoberec.cz nebo na stránkách prodejce MALL.cz. Naši vlastní kolekci budeme do budoucna určitě rozšiřovat.