Vopi Nášlapy na schody Astra šedá obdélník 24x65 obdélník (rozměr včetně ohybu)

Vopi Nášlapy na schody Astra šedá obdélník 24x65 obdélník (rozměr včetně ohybu)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Smyčkové šedé obdélníkové nášlapy z řady Astra od českého výrobce Vopi jsou cenově dostupné nášlapy na schody, které ochrání Vaše schodiště před zbytečným opotřebením. Vyrábí se ze 100% polypropylenového vlákna, které tvoří jejich praktický smyčkový vlas pro snadnou údržbu a vyšší pevnost. Celý popis

Délka

Šířka

116 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma
Partner: Můjkoberec

Na objednání u partnera

7.1.2022 - 10.1.2022 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Můjkoberec

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100019894808

Popis

Cenově dostupné, snadno čistitelné v Čechách vyráběné nášlapy na schody z řady Astra u nás zakoupíte v půlkruhovém i obdélníkovém provedení. Vyrábějí se ze 100% polypropylenového vlákna, na spodní straně je tzv. actionback, neboli zpevňující mřížka. Nášlapy jsou obšité chemlonem a pro přichycení ke schodu slouží lepící páska, která je již z výroby připevněna na spodní stranu koberečku. Nášlapy slouží nejen jako designový prvek, ale též chrání schody před opotřebením.

Ve stejném odstínu Vám můžeme nabídnout i klasické kusové koberce. Podívejte se na všechny naše koberce řady Astra: ZDE

Instrukce: Při odstranění nášlapů na schody snadno odstraníte i zbytky kobercové pásky, aniž by se schody poškodily. Nášlapy však důrazně doporučujeme přilepit nejen oboustrannou lepící páskou, která je součástí nášlapů, ale i spolehlivým fixačním lepidlem, aby se předešlo nechtěnému uvolnění nášlapů ze své pozice. Bohužel nemůžeme nést odpovědnost za případné škody, při nedodržení výše zmíněného postupu instalace nášlapů.

Video: Nášlapy na schody – představení:

(nejedná se o konkrétní typ výrobku, pouze o podobný)

Vopi koberce

Vopi je jedním z mála ryze českých výrobců koberců a rohožek. Koupí tohoto produktu podpoříte a pomůžete zachránit tradiční Český průmysl, který to opravdu potřebuje. Veškerá výroba probíhá přímo v malebném městečku Nové Město na Moravě. U většiny koberců výrobce dokonce umožňuje výrobu v jakémkoliv rozměru na míru a umí dokonce vyrobit téměř jakýkoliv tvar na přání. Možnosti jsou téměř neomezené od srdíčka, po ovály nebo domečky. Firma Vopi zaznamenává každým rokem stabilní růst. Koberce jsou velice populární i u našich sousedů v zahraničí, kde se po nich neustále zvyšuje poptávka. Díky velmi dobré cenové dostupnosti a podrobné kontrole kvality se koberce začínají objevovat stále více na všech českých prodejnách. Koberce jsou zejména nádherně pestré a barevné, což je přesně to, co na českém trhu chybí. Vopi tak oživuje český trh a přináší na trh domácí trh koberců velkou inovaci.

Video

Astra - koberec na m?ru