Vopi Nášlapy na schody Capri antracite obdélník 24x65 obdélník (rozměr včetně ohybu)

Vopi Nášlapy na schody Capri antracite obdélník 24x65 obdélník (rozměr včetně ohybu)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Materiál Capri je měkký, jemný s lesklou nití. Koberce se hodí do všech typů interiérů a na všechny povrchy. Kromě designové funkce slouží nášlapy na schody Capri i jako ochrana před opotřebením povrchu schodů a proti nebezpečí podklouznutí. Celý popis

Délka

Šířka

169 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma
Partner: Můjkoberec

Na objednání u partnera

23.12.2021 - 27.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Můjkoberec

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100023013440

Popis

Kvalitní nášlapy na schody od značky Capri v různobarevném provedení. Nášlapy jsou obšité po celém obvodu. Vespodu najdete oboustrannou lepící pásku pro snadné přichycení na schody. Nášlapy plní nejen estetickou funkci, ale také chrání schody proti mechanickému poškození. Zejména však chrání Vás proti uklouznutí. Mají antistatickou úpravu a v případě znečistění se koberečky čistí měkkým kartáčkem a mýdlem nebo pracím práškem.

Vopi koberce

Vopi je jedním z mála ryze českých výrobců koberců a rohožek. Koupí tohoto produktu podpoříte a pomůžete zachránit tradiční Český průmysl, který to opravdu potřebuje. Veškerá výroba probíhá přímo v malebném městečku Nové Město na Moravě. U většiny koberců výrobce dokonce umožňuje výrobu v jakémkoliv rozměru na míru a umí dokonce vyrobit téměř jakýkoliv tvar na přání. Možnosti jsou téměř neomezené od srdíčka, po ovály nebo domečky. Firma Vopi zaznamenává každým rokem stabilní růst. Koberce jsou velice populární i u našich sousedů v zahraničí, kde se po nich neustále zvyšuje poptávka. Díky velmi dobré cenové dostupnosti a podrobné kontrole kvality se koberce začínají objevovat stále více na všech českých prodejnách. Koberce jsou zejména nádherně pestré a barevné, což je přesně to, co na českém trhu chybí. Vopi tak oživuje český trh a přináší na trh domácí trh koberců velkou inovaci.