Vopi Nášlapy na schody Valencia červená půlkruh 24x65 půlkruh (rozměr včetně ohybu)

Vopi Nášlapy na schody Valencia červená půlkruh 24x65 půlkruh (rozměr včetně ohybu)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Stylové červené nášlapy na schody z řady Valencia si dozajista oblíbíte. Tyto moderní nášlapy jsou opatřeny samolepící páskou, díky které snadno drží. Zabraňují zvýšenému opotřebení schodiště a navíc brání proti uklouznutí. Jsou obšity tzv. chemlonem. Celý popis

Délka

Šířka

189 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma
Partner: Můjkoberec

Na objednání u partnera

23.12.2021 - 27.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Můjkoberec

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100018618999

Popis

VYTVOŘTE SI VLASTNÍ ROZMĚR A TVAR ZDE.


Nášlapy na schody řady Valencia od ryze českého výrobce Vopi jsou jednoduché, ale přitom účinné nášlapy, které dobře poslouží na všech schodištích. Jejich primární funkcí je ochránit schod před opotřebením a snížit riziko uklouznutí. Pro jejich čištění je vhodné použít měkký kartáček s mýdlem, nebo specializovaný čistící prostředek. Dostupné jsou v několika barevných provedeních a rozměrech. 

Upozornění:u uvedených rozměrů je třeba počítat s 4 cm ohybem s lištou (zkrátí se nášlapná plocha)Instrukce: Při odstranění nášlapů na schody snadno odstraníte i zbytky kobercové pásky, aniž by se schody poškodily. Nášlapy však důrazně doporučujeme přilepit nejen oboustrannou lepící páskou, která je součástí nášlapů, ale i spolehlivým fixačním lepidlem, aby se předešlo nechtěnému uvolnění nášlapů ze své pozice. Bohužel nemůžeme nést odpovědnost za případné škody, při nedodržení výše zmíněného postupu instalace nášlapů.

Vopi koberce

Vopi je jedním z mála ryze českých výrobců koberců a rohožek. Koupí tohoto produktu podpoříte a pomůžete zachránit tradiční Český průmysl, který to opravdu potřebuje. Veškerá výroba probíhá přímo v malebném městečku Nové Město na Moravě. U většiny koberců výrobce dokonce umožňuje výrobu v jakémkoliv rozměru na míru a umí dokonce vyrobit téměř jakýkoliv tvar na přání. Možnosti jsou téměř neomezené od srdíčka, po ovály nebo domečky. Firma Vopi zaznamenává každým rokem stabilní růst. Koberce jsou velice populární i u našich sousedů v zahraničí, kde se po nich neustále zvyšuje poptávka. Díky velmi dobré cenové dostupnosti a podrobné kontrole kvality se koberce začínají objevovat stále více na všech českých prodejnách. Koberce jsou zejména nádherně pestré a barevné, což je přesně to, co na českém trhu chybí. Vopi tak oživuje český trh a přináší na trh domácí trh koberců velkou inovaci.

Video

909