Vopi Nášlapy na schody platinová Nature obdélník 24x65 obdélník (rozměr včetně ohybu)

Značka: Vopi Náš kód: 100008454790

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

Vopi Nášlapy na schody platinová Nature obdélník 24x65 obdélník (rozměr včetně ohybu)

Kvalitní v Čechách vyrobené nášlapy na schody ve světle béžové barvě. Nášlapy jsou obšité chemlonovou nití. Vespodu najdete oboustrannou lepící pásku pro snadné přichycení na schody. Nášlapy plní nejen estetickou funkci, ale také chrání schody proti mechanickému poškození. Celý popis

180

180 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100008454790

Popis

Popis produktu

Instrukce: Nášlapy doporučujeme přilepit nejen oboustrannou lepící páskou, která je součástí nášlapů, ale i spolehlivým fixačním lepidlem, aby se předešlo nechtěnému uvolnění nášlapů ze své pozice. Bohužel nemůžeme nést odpovědnost za případné škody, při nedodržení výše zmíněného postupu instalace nášlapů.

Video: Nášlapy na schody – představení:

Video

Recenze koberce Nature a Udinese - srovnani

Vopi koberce

Vopi je jedním z mála ryze českých výrobců koberců a rohožek. Koupí tohoto produktu podpoříte a pomůžete zachránit tradiční Český průmysl, který to opravdu potřebuje. Veškerá výroba probíhá přímo v malebném městečku Nové Město na Moravě. U většiny koberců výrobce dokonce umožňuje výrobu v jakémkoliv rozměru na míru a umí dokonce vyrobit téměř jakýkoliv tvar na přání. Možnosti jsou téměř neomezené od srdíčka, po ovály nebo domečky. Firma Vopi zaznamenává každým rokem stabilní růst. Koberce jsou velice populární i u našich sousedů v zahraničí, kde se po nich neustále zvyšuje poptávka. Díky velmi dobré cenové dostupnosti a podrobné kontrole kvality se koberce začínají objevovat stále více na všech českých prodejnách. Koberce jsou zejména nádherně pestré a barevné, což je přesně to, co na českém trhu chybí. Vopi tak oživuje český trh a přináší na trh domácí trh koberců velkou inovaci.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Druh koberce nášlapy na schody
Materiál polypropylen (vše), syntetický (umělý)
Barva

Barva

béžová
Umístění na schody
Výška vlasu nízký vlas, smyčkový (velmi nízký)
Délka 24 cm
Šířka 65 cm
Vzor jednobarevný