IK Multimedia iRig Nano Amp - Black

IK Multimedia iRig Nano Amp - Black

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
iRig Nano Amp je kompaktní 3W kytarový zesilovač s rozhraním iRig pro zařízení iOs Celý popis
1 590 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma

Skladem u partnera poslední 1 kus

22.6.2021 - 23.6.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera DISK Multimedia, s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100043758776

Popis

 • Kompaktní kytarový zesilovač a rozhraní pro iOS
 • Integrovaný iRig obvod pro propojení s iOS
 • Standalone využití s British tone gain & volume
 • Výstup pro externí box do velikosti až 4×12“
 • 3W A/B zesilovač
 • 3“ zabudovaný reproduktor
 • 6,3mm kytarový vstup
 • Přepínač tónu NORMAL/BRIGHT
 • Integrovaný stojánek
 • Napájení třemi AA bateriemi
 • AmpliTube iOS ke stažení na App Store

iRig Nano Amp je mimořádně kompaktní kytarový zesilovač a rozhraní pro iOS s bateriovým napájením. Můžete jej využít zcela samostatně, se sluchátky nebo dokonce s externím kytarovým repro kabinetem až do velikosti 4×12“! Ale tím, co jej dělá mnohem univerzálnějším, jsou obvody iRig, díky kterým můžete přes TRRS kabel připojit iPhone nebo iPad a v tom momentě se vám otevře celý svět zvukového kytarového studia AmpliTube. 

Dva módy

Další unikátní věcí iRig Nano Amp je schopnost pracovat ve dvou režimech: AMP a DEVICE. V režimu AMP funguje jako samostatný zesilovač, pro okamžitý trénink kdekoliv. V režimu DEVICE jej lze využívat jako rozhraní a zesilovač pro zařízení s iOS. Navíc v obou režimech můete využít buď vestavěný reproduktor nebo připojit externí kabinet do velikosti 4×12“ pro dosažení vyšší hlasitosti a tonálního jasu. iRig Nano Amp je nejvšestrannější mikro zesilovač na trhu a poskytne vám vynikající hodnotu a výkon. 

Režim AMP

iRig Nano Amp funguje jako kytarové kombo s British tone obvodem s regulací zesílení a hlasitosti. Díky tomu můžete jednoduše připojit kytaru, nastavit zesílení a hlasitost, vybrat charakter zvuku NORMAL/BRIGHT a začít hrát kdekoliv se vám zlíbí. British tone obvod dodává průzračně čisté tóny při nižším gainu a se vzrůstajícím nastavením zesílení stupňuje overdrive. 

Režim DEVICE

iRig Nano Amp je díky iRig obvodům také audio rozhraní pro iOS. Propojením s iPhone nebo iPad pomocí přiloženého TRRS kabelu získáte přístup ke zvukovému studiu AmpliTube a otevře se vám svět kytarových a basových zvuků, aparátů, zesilovačů, takže můžete hrát, trénovat, nahrávat kdekoliv a kdykoliv. AmpliTube nabízí totiž také čtyřstopé smyčkové nebo nahrávací studio. Při použití v tomto módu je interní British tone obvod odpojen a regulátor hlasitosti ovládá celkový výstup zesilovače. To umožňuje slyšet pouze zpracovaný signál přecházející z iOS bez dalšího zabarvení. A i v tomto režimu je aktivní sluchátkový výstup, takže můžete hrát či nahrávat v tichosti a v soukromí. 

Externí kabinet

iRig Nano Amp je vybaven 6,3mm jack výstupem pro připojení externího repro kabinetu a je schopní utáhnout až 4×12“ konfiguraci. Po připojení vás uzemní jak hlasitost, tak tonální podání, které iRig Nano Amp poskytuje. Externí repro můžete připojit v obou výše zmíněných režimech. 

Přenosná všestrannost

iRig Nano Amp je kompaktní – jen o něco větší než iPhone a vejde se tak do každé brašny nebo do dlaně a má praktický stojánek pro naklánění a lepší monitoring. iRig Nano Amp má 3“ reproduktor, který je živen 3W výkonovým zesilovačem pracujícím ve třídě A/B. V režimu AMP můžete nastavit celkovou výstupní hlasitost a poté nastavit potřebné množství saturace a zkreslení dle momentální potřeby a přání. iRig Nano je vybaven 6,3mm kytarovým vstupem, 6,3mm výstupem pro externí box, 3,5mm jack výstupem pro sluchátka a celý je napájen 3 tužkovými bateriemi (AA) a je dodáván s TRRS kabelem pro připojení iOS zařízení. 

AmpliTube

iRig Nano Amp disponuje famózním analogovým obvodem iRig pro připojení k iOS zařízení. Díky tomu můžete proniknout do světa tónů AmpliTube – zvukového studia a lídra na poli kytarových tónů předních výrobců, jako např. Fender, Orangem MESA/Boogie a dalších. AmpliTube  a iRig Nano Amp tak poskytuje kompletní řešení pro mobilní produkci a záznam.  Další informace nalezente také na stránkách výrobce.