Cort AC-100 OP Klasická kytara

Značka: Cort Náš kód: 100000435131

Partnerský prodejNáš tip

Cort AC-100 OP Klasická kytara

Klasická kytara. Cort AC-100 je klasická kytara velikosti 4/4, která kombinuje veškeré osvědčené postupy, které jsou u tohoto nástroje známé. Jedním z nich je například žebrování typu „Fan“, což je ten nejčastější vzor používaný u klasických kytar. Celý popis

3290
3 290 Kč včetně DPH
Cena s MALL kartou:
1 290 Kč
více info zde
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Cort AC-100 je klasická kytara velikosti 4/4, která kombinuje veškeré osvědčené postupy, které jsou u tohoto nástroje známé. Jedním z nich je například žebrování typu „Fan“, což je ten nejčastější vzor používaný u klasických kytar. Tím dosahuje tato kytara teplejšího a basovějšího zvuku.

Přední deska je vyrobená ze smrku, luby a zadní deska nástroje jsou zhotoveny z mahagonového dřeva, což je léty osvědčená kombinace. Krk je také vyhotoven z mahagonu, na hmatník bylo použito palisandrové dřevo, ze kterého je vyrobena i kobylka. Nultý pražec má šířku 52 mm, menzura odpovídá 650 mm.

Klasické ladící mechaniky jsou chromované s bílými knoby. Kobylka nástroje je speciálně vytvarována, aby optimálně přenášela vibrace strun do těla, pevně držela ladění a umožňovala co nejpohodlnější hru.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Pro děti NE
Pro dospělé ANO