Oscar Schmidt OC11 Klasická kytara

Značka: Oscar Schmidt Náš kód: 100000090017

Partnerský prodejDoprava zdarma

Oscar Schmidt OC11 Klasická kytara

Klasická kytara. Tento nástroj spadá pod jednu z řad ručně vyráběných akustických a elektroakustických nástrojů amerického výrobce Ocasr Schmidt. Celý popis

3990
3 990 Kč včetně DPH
Cena s MALL kartou:
1 990 Kč
více info zde
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Tento nástroj spadá pod jednu z řad ručně vyráběných akustických a elektroakustických nástrojů amerického výrobce Ocasr Schmidt. Tato série nabízí kytary, které tvarem těla vycházejí z léty prověřeného klasického konceptu legendárního Antonia de Torrése, čemuž samozřejmě odpovídá i jejich zvuk, který se opravdu nikde neztratí.

Tělo a krk
Přední deska této kytary velikosti 4/4 je zhotovena z výběrového smrku, luby a zadní deska jsou vyrobeny z dřeva sapele, které je velmi podobné mahagonu. Krk je vyroben z mahagonu, na hlavici je palisandrová dýha. Hmatník nástroje je z dřeva palisandru. Nástroj je v přírodním provedení. Tělo má lemovku, okolo ozvučného otvoru je dřevěná rozeta. Polohy na hmatníku jsou vyznačeny pomocí teček na horní straně krku.

Hardware
Kobylka je stejně jako hmatník palisandrová. Ladící mechaniky jsou typu v klasickém otevřeném provedení, u tohoto modelu pozlacené.

Oscar Schmidt OC je kvalitní nástroj, který Vám skvěle padne do rukou a jistě Vás ohromí svým úžasným zvukem. Za investované peníze dostanete vskutku maximum.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Pro děti NE
Pro dospělé ANO