Alcina Lak na nehty (Ultimate Nail Colour) 10 ml
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lak na nehty propůjčí vašim nehtům barevný odstín, vysoký lesk a hladký povrch. Trendy, intenzivní barvy vydrží nanehtech velmi dlouho. .


Artdeco Podlak a nadlak 2v1 (Base & Top Coat) 10 ml
199 Kč

Bezbarvý lak na nehty vytvoří základní vrstvu před nanesením barevného laku na nehty. Vyhladí povrch nehtu pro dokonalé přilnutí další vrstvy laku. Dodá nehtům lesk a zabraňuje nežádoucímu olupování.


Astor Lak na nehty Quick & SHINE 8 ml
49 Kč

Lak na nehty s vysokým leskem a profesionálním složením přináší bezchybnou vrstvu, která uschne v mžiku, za pouhých 45 sekund!.


Avon Lak na nehty Fashion 8 ml
42 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Módní barvy laků na nehty s vysokým krytím a hladkou aplikací. Umožňuje rychlou úpravu nehtů díky barvě, která poskytuje plné krytí. Dlouhotrvající složení se nerozmazává a barva zůstává dlouho sytá.


Catrice Krycí lak ICONails (Gel Top Coat) 10,5 ml
99 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krycí lak ICONails zapečetí barevný lak a dodává lesk až na 10 dnů. Lak vytvoří krycí vrstvu a působí jako ochranný štít. Díky plochému štětečku je aplikace laku jednoduchá a přesná.


Catrice Lak na nehty ICONails (Gel Lacquer) 10,5 ml
79 Kč

I bez krycího laku vydrží Lak na nehty ICONails až 7 dnů. Inovační laková formule nabízí perfektní gelový a dlouhotrvající efekt. Díky technologii GLOSS SEAL’RTM dodají laky vaší manikúře spoustu lesku.


Catrice Lak na nehty Spectra Light Effect (Nail Lacquer) 10 ml
94 Kč

Zářivé holografické a chromové odstíny laku nabízí unikátní efekt. Naneste jej na podkladový & krycí lak LuxChrome 2v1 a hypnotický efekt tak bude naprosto nepřehlédnutelný. Kombinace dlouhotrvající formule a zářivých odstínů s vysokým leskem přemění vaše nehty v blýskavý šperk.


Dior Lak na nehty Dior Vernis (Nail Lacquer) 10 ml
499 Kč

Lak na nehty Dior Vernis propůjčí vašim nehtům barevný odstín, vysoký lesk a hladký povrch. Kromě toho, že umí vytvořit nádherné nehty, také obsahuje speciální komplex, který vyrovnává nerovnosti nehtů, posiluje je a ošetřuje.


Max Factor Lak na nehty Glossfinity 11 ml
185 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přidejte svým gestům půvab pomocí laků Glossfinity! Kolekce elegantních laků s leskem a zvýšenou odolností byla speciálně navržena tak, aby s ní každá žena mohla podtrhnout svůj unikátní styl.