Počet nalezených produktů: 57

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Astor Lak na nehty Quick & SHINE 8 ml
49 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lak na nehty s vysokým leskem a profesionálním složením přináší bezchybnou vrstvu, která uschne v mžiku, za pouhých 45 sekund!.


Avon Podkladový lak na nehty (Base Coat) 10 ml
68 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Podkladový lak na nehty dokonale vyhladí vaše nehty, skryje nedokonalosti a dodá nehtům pěstěný vzhled.


Catrice Krycí lak ICONails (Gel Top Coat) 10,5 ml
99 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krycí lak ICONails zapečetí barevný lak a dodává lesk až na 10 dnů. Lak vytvoří krycí vrstvu a působí jako ochranný štít. Díky plochému štětečku je aplikace laku jednoduchá a přesná.


Catrice Lak na nehty ICONails (Gel Lacquer) 10,5 ml
79 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

I bez krycího laku vydrží Lak na nehty ICONails až 7 dnů. Inovační laková formule nabízí perfektní gelový a dlouhotrvající efekt. Díky technologii GLOSS SEAL’RTM dodají laky vaší manikúře spoustu lesku.


Catrice Lak na nehty Spectra Light Effect (Nail Lacquer) 10 ml
99 Kč

Zářivé holografické a chromové odstíny laku nabízí unikátní efekt. Naneste jej na podkladový & krycí lak LuxChrome 2v1 a hypnotický efekt tak bude naprosto nepřehlédnutelný. Kombinace dlouhotrvající formule a zářivých odstínů s vysokým leskem přemění vaše nehty v blýskavý šperk.


Dior Lak na nehty Dior Vernis (Nail Lacquer) 10 ml
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lak na nehty Dior Vernis propůjčí vašim nehtům barevný odstín, vysoký lesk a hladký povrch. Kromě toho, že umí vytvořit nádherné nehty, také obsahuje speciální komplex, který vyrovnává nerovnosti nehtů, posiluje je a ošetřuje.


Max Factor Lak na nehty Glossfinity 11 ml
185 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přidejte svým gestům půvab pomocí laků Glossfinity! Kolekce elegantních laků s leskem a zvýšenou odolností byla speciálně navržena tak, aby s ní každá žena mohla podtrhnout svůj unikátní styl.


Maybelline Lak na nehty Color Show 7 ml
49 Kč

Dlouhotrvající lak na nehty Maybelline Color Show dodá nehtům nádhernou a dlouhotrvající barvu. Široký výběr odstínů se bude hodit ke každému stylu.


Maybelline Lak na nehty Colorama 7 ml
49 Kč

Dlouhotrvající lak na nehty Maybelline Colorama dodá nehtům nádhernou a dlouhotrvající barvu. Široký výběr perleťových odstínů se bude hodit ke každému stylu.


Revlon Dlouhotrvající lak na nehty (Nail Enamel) 14,7 ml
155 Kč

140 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lak na nehty ozdobí vaše ruce širokou škálou odstínů. Díky technologii Color True si lak zachovává dlouhou zářivost barvy, neolupuje se ani neoprýskává.


Rimmel Gelový lak na nehty Super Gel (Nail Polish) 12 ml
119 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Gelový lak na nehty Super Gel Nail Polish Rimmel s patentovanou, dvoufázovou technologií pro unikátní barvu a lesk, které vydrží až 14 dní. Perfektní lesk s 3D efektem profesionální gelové manikúry bez použití UV lampy. .


Rimmel Lak na nehty 60 Seconds Super Shine 8 ml
55 Kč

Lak na nehty dodá nehtům krásnou barvu s oslnivým leskem a odolné složení zajišťuje bezchybný vzhled až po dobu 10 dnů! V nabídce odstínů naleznete také odstíny z kolekce By Rita Ora.