Alcina Lak na vlasy Extra Strong (Styling Lacquer) 125 ml
239 Kč

Novinka

Lak na vlasy Extra Strong je určen pro všechny typy vlasů. Dodává účesu extra silné zpevnění, aniž by vlasy slepil. Tento lak má mechanický rozprašovač, který dodá vašemu účesu velmi silné zpevnění již během 60 vteřin. .


Alcina Lak na vlasy Professional (Hair Lacquer) 125 ml
199 Kč

Novinka

Lak na vlasy Professional je určen pro zpevnění náročných a extravagantních účesů. Tento lak s mechanickým rozprašovačem disponuje silným fixačním účinkem. Rychle zasychá a lze jej velmi snadno vyčesat. S jeho pomocí můžete své vlasy znovu přetvarovat bez nutnosti umytí. .


Alcina Stylingový sprej na vlasy Natural (Styling Spray) 200 ml
165 Kč

Novinka

Stylingový sprej na vlasy Natural je určen pro všechny typy vlasů. Pomocí tohoto spreje docílíte dlouhodobého zpevnění a maximální pružnosti účesu. Má jemnou, květinovou vůni a je vhodný i pro kreativní účesy. Neslepuje vlasy a snadno se vyčesává. .


Astrid Lak na vlasy extra silný 250 ml
64 Kč

Lak na vlasy s extra silným účinkem perfektně chrání tvar vašeho účesu a silně ho zafixuje. Vlasy zpevňuje a vyživuje díky obsaženému provitamínu B5. Snadno se vyčesává a nelepí.


Astrid Lak na vlasy pro barvené vlasy 250 ml
64 Kč

Lak na vlasy s extra silným účinkem je určen pro barvené vlasy. Obsahuje keratin a provitamín B5 – ty vlasy vyživují a regenerují. Snadno se vyčesává a vymývá.


Astrid Lak na vlasy pro lesk vlasů Flora 250 ml
64 Kč

Flora lak na vlasy 250 ml je určen pro všechny typy vlasů. Po nanesení vytvoří na vlasech lesklý, pružný, nelepivý film. Obsahuje keratin a provitamín B5 – ty vlasy vyživují a regenerují. Snadno se vyčesává a vymývá.


Astrid Lak na vlasy s extra silným účinkem pro objem vlasů 250 ml
64 Kč

Lak na vlasy s extra silným účinkem je určený pro každodenní použití k péči o vaše vlasy. Dodává účesu maximální objem již od kořínků, chrání tvar účesu a vlasy zpevňuje a vyživuje díky obsaženému keratinu a provitamínu B5. Lak chrání vlasy před nepříznivými vlivy prostředí.


Astrid Lak na vlasy s mega silným tužícím účinkem 250 ml
64 Kč

Lak na vlasy s mega silným účinkem 200 ml perfektně chrání tvar vašeho účesu a silně ho zafixuje. Vlasy zpevňuje a vyživuje díky obsaženému provitamínu B5. Lak chrání vlasy před nepříznivými vlivy prostředí a díky obsaženým UV filtrům také před slunečními paprsky. Snadno se vyčesává a nelepí.


Astrid Lak na vlasy se silným účinkem 200 ml
49 Kč

Lak na vlasy se silným účinkem je určený pro každodenní použití k péči o vaše vlasy. Má silný účinek, chrání tvar účesu a vlasy zpevňuje a vyživuje díky obsaženému keratinu a provitamínu B5. Lak chrání vlasy před nepříznivými vlivy prostředí. Lak se snadno vyčesává a nelepí.


label.m Lak na vlasy se střední fixací (Hairspray) 300 ml
179 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lak na vlasy poskytuje vlasům střední zpevnění bez zatížení.  Vlasům propůjčí hladkost a lesk a ještě je dokonale natuží. Je obohacen o UV ochranný faktor, takže jsou vlasy chráněny před škodlivým slunečním zářením.