Olympia Sada laminátoru, fólií, řezačky a zaoblovače rohů A4 4in1 Set

Olympia Sada laminátoru, fólií, řezačky a zaoblovače rohů A4 4in1 Set

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Praktická sada 4v1, obsahující A4 laminátor Olympia A 230 Plus, jednoduchou řezačku papíru, zaoblovač rohů a 15dílnou sadu laminovacích fólií různých rozměrů. Celý popis
Partner: Offia CZ
949 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

24.1.2022 - 25.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Offia CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100053628603

Popis

Olympia A4 4in1 Set je praktická sada pro zpracování dokumentů, fotek apod. Obsahuje:

 • laminátor Olympia A 230 Plus
 • řezačku papíru
 • zaoblovač rohů
 • 15dílnou sadu laminovacích fólií různých rozměrů

Laminovačka

Olympia A 230 Plus je kvalitní laminátor pro domácnost či kancelář. Nahřeje se během 1 až 2 minut. Laminovat můžete dokumenty formátu A4 nebo menší (šířka vstupu je 230 mm), a to do fólie o tloušťce 75 až 125 mikronů. Laminace jednoho papíru A4 trvá cca 45 sekund.

Použití této laminovačky je velmi jednoduché – zapojíte přístroj do zásuvky, uvedete přepínač na přední straně do polohy HOT (rozsvítí se kontrolka POWER) a počkáte na nahřátí, o kterém vás přístroj informuje rozsvícením kontrolky READY. Potom jednoduše vložíte laminovací fólii s dokumentem do vstupní štěrbiny a necháte ji vtáhnout do přístroje. Z druhé strany vám vyleze zalaminovaný dokument.

Přístroj též nabízí možnost studené laminace, která se aktivuje uvedením přepínače na přední straně přístroje do polohy COLD. 

Laminátor je vybaven ochranou proti přehrátí, takže pokud by byla překročena maximální teplota, vypne se. Disponuje také vysoce kvalitním topným systémem, který zabraňuje tvorbě bublin. Oceníte rovněž 1,4 metru dlouhý kabel, díky kterému pravděpodobně nebudete potřebovat prodlužovák.

Pokud se vám nedopatřením fólie zasekne v přístroji (to se může stát např. pokud ji vložíte nakřivo, nebo pokud je pomačkaná), pomůže vám funkce Jam release. Posunutím páčky Jam release na zadní straně přístroje nahromaděnou fólii uvolníte a lze ji snáze vytáhnout ven z přístroje.

Řezačka

Řezačku papíru najdete šikovně přicvaknutou na spodní straně laminátoru. Nikde tedy nepřekáží a máte ji vždy k dispozici spolu s laminátorem.

Jedná se o malou a lehkou řezačku, která vypadá tak trochu jako větší pravítko. I přes svůj minimalistický design se však nejedná o žádnou hračku a papír s ní uříznete v pohodě. Řezat můžete až 3 listy papíru najednou (při standardní gramáži 80 g/m2). O řezání se postará ostrý nůž krytý červenou plastovou rukojetí. Díky 6 gumovým protiskluzovým podložkám řezačka pevně drží na stole a neklouže.

Přesné držení papíru při řezání usnadňuje průhledná přítlačná lišta, na které je naneseno pravítko se stupnicí v centimetrech (rozlišení 1 mm) a v palcích (rozlišení 1/10"). Rozsah pravítka je 0 – 30,5 cm / 0 – 12".

Rozvněž na samotné řezací ploše o rozměrech 305×63 mm je naneseno několik vodítek, která usnadňují přesné řezání:

 • pravítko – kolmo na řez, na obou stranách řezací plochy se stupnicí v centimetrech (rozlišení 1 mm, rozsah 0 – 4,5 cm)
 • úhloměr se stupnicí po 15°
 • mřížka – čtverce o rozměru 1×1 cm po celé řezací ploše

Zaoblovač rohů

Zaoblovač rohů oceníte, pokud u dokumentů nemáte rádi oslí uši. Jeho použití je snadné – strčíte do něj roh papíru a zmáčknete. Papír získá zaoblený roh a ustřižený zbytek spadne do průsvitného plastového zásobníku na spodní straně, takže si zaoblováním rohů nenaděláte nepořádek.

Laminovací fólie

V balení najdete laminovací kapsy o tloušťce 80 mic v následujících formátech a počtech:

 • 3× A4
 • 3× A5
 • 3× A6
 • 6× 95×60 mm (vizitka)

Technické parametry:

Šířka vstupu – formát A4
Maximální tloušťka fólie 125 mic.
Doba ohřevu 1 min
Rychlost laminace 400 mm/min.
Regulace teploty Ne
Maximální pracovní šířka 230 mm
Rychlost laminace (formát A4) 45 s
Počet válců 2 ks
Maximální tloušťka dokumentu 0.5 mm
Zpětný chod Ne
Laminování za studena Ano
Hmotnost 0.855 kg
Rozměry 366×146×66 mm
Řezačka Ano
Příkon 360 W

Ke stažení