Lapače, odpuzovače a plašiče hmyzu a hlodavců

Deramax Deramax Auto ultrazvukový plašič/odpuzovač kun a hlodavců do auta

Deramax Deramax Auto ultrazvukový plašič/odpuzovač kun a hlodavců do auta

990 Kč

Deramax®-Auto – Ultrazvukový odpuzovač-plašič kun a hlodavců do auta

Obchodní název odpuzovače: Deramax-Auto Cílová skupina škůdců: Kuny, hlodavci Typ odpuzovače: Ultrazvukový (bezhlučný). Pulzní signál. Prostředí: Odpuzovač pro ochranu automobilů, zemědělských strojů, karavanů, lodí apod.

Partner: SAPRO
Happy Green Odpuzovač krtků
57x

Happy Green Odpuzovač krtků

349 Kč

Další nabídka za 512 Kč

Odpuzovač krtků, vydává vysokofrekvenční bzučivý zvuk, šířící se půdou a ruší nežádoucího obyvatele. Solární článek nabíjí baterii, která dodává energii pro vysílač impulzu.

Od prodejce MALL
Ardes Lapač hmyzu S30B
6x

Ardes Lapač hmyzu S30B

1 499 Kč
1 331 Kč

Profi ekologický lapač určený pro obchody, domy, chatky, potravinářské provozy, jídelny, kuchyně atd. Ardes S30B pracuje bez jedů, chemie, kouře a jeho provoz je velmi tichý. Hmyz přitahuje z okruhu až 80 m2 speciální aktinická UV zářivka a je usmrcen pomocí elektřiny.

Od prodejce MALL
JATA MT 8 (MOSTRAP)
20x

JATA MT 8 (MOSTRAP)

2 479 Kč

Další nabídka za 2 499 Kč

Přístroj pracuje na principu imitace člověka (vůně, vydechovaný vzduch s CO2, pocení, teplota lidského těla a UV záření s vlnovou délkou člověka). Jsou to receptory, které komáří samičky vyhledávají, aby získaly proteiny z krve. Ekologicky komáry zahubí a tak přeruší reprodukční cyklus populace do jejich úplného zlikvidování. Dosah 1000 m2. Použití v exteriéru. Voděodolný s ochranou IPX4. Vyjímatelný zásobník. Tichý 25 dB. Náplň vdrží 50 dní. 25 W.

Od prodejce MALL

Lapače, odpuzovače a plašiče hmyzu

Jak se zbavit obtížného hmyzu? Řešením může být lapač, odpuzovač nebo plašič. Nejefektivnější jsou elektrické lapače, které vás zbaví hmyzu spolehlivě během chvíle, nejdostupnější pak mucholapky, které hmyz nalákají a přilepí.

Lapač vs. odpuzovač hmyzu

Hmyzí odpuzovače pomocí vůně nebo zvuku pouze odpudí hmyz interiéru, okolí terasy apod. Na podobném principu fungují také plašiče hmyzu.

Lapače hmyzu přilákají a chytí hmyz, případně ho zneškodní.

Elektrický odpuzovač hmyzu

Elektrický odpuzovače hmyzu se plní tekutou nebo pevnou chemickou látkou, která se po zapojení odpuzovače do zásuvky zaktivuje. Výhodou je snadná instalace odpuzovače, nevýhodou může být chemické složení.

Ultrazvukový odpuzovač hmyzu

Ultrazvukový odpuzovač vydává vysokofrekvenční tón, který hmyz odradí. Napájí se pomocí elektřiny nebo baterií. Přestože jsou tyto odpuzovače pro většinu lidí neslyšitelné, děti nebo citliví jedinci mohou tón vnímat jako nepříjemný.

Odpuzovač hmyzu do stanu

Na trhu jsou také cestovní odpuzovače hmyzu, které můžete jednoduše zavěsit do stanu. K napájení stačí baterie. Vybírat můžete také odpuzovače klíšťat nebo moskytiéry.

Svíčky proti hmyzu

Repelentní svíce proti hmyzu jsou levným a estetickým řešením. Vonné látky uvolňující se během hoření hmyz efektivně odpudí.

Síť proti hmyzu

Síť a moskytiéra proti hmyzu fyzicky zabrání hmyzu vniknout do interiéru okny, dveřmi a podobně. Moskytiéru lze zavěsit také na terasu nebo nad postel.

Elektrický lapač hmyzu

Elektrický lapač hmyzu patří k nejefektivnějším a nejúspěšnějším. Pořídíte ho v řadě designů jako samostojný nebo závěsný lapač. Obvykle funguje na principu vyzařujícího UV světla a elektrického výboje, jejichž kombinace hmyz přiláká a poté zahubí.

Elektrická plácačka na mouchy vydává drobné elektrické výboje, které hmyz zahubí pouhým dotekem.

Mucholapka

Mucholapka patří k nejdostupnějším lapačům hmyzu. Její povrch je vysoce lepivý, pomocí vonných látek hmyz naláká, a poté přilepí.

→ Pořídit můžete také odpuzovače krtků na zahrádku, odpuzovače kun vhodné do auta nebo lapače vos apod.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Lapače, odpuzovače a plašiče hmyzu.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Lapače, odpuzovače a plašiče hmyzu výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Lapače, odpuzovače a plašiče hmyzu akce.