Lapače, odpuzovače a plašiče hmyzu a hlodavců

ISO 6240 Odpuzovač holubů a ptáků Sokol 40 cm

ISO 6240 Odpuzovač holubů a ptáků Sokol 40 cm

359 Kč

Imitace Sokola v životní velikosti. Slouží k vábení, přilákání nebo odlákání různých druhů ptáků.Možno použít i jako dekoraci. Ve spodní části se nachází odnímatelný špunt, který slouží k naplnění pískem, kvůli lepší stabilitě.

Bradas CTRL-IN201B přenosný odpuzovač komárů

Bradas CTRL-IN201B přenosný odpuzovač komárů

177 Kč

Bradas CTRL-IN201B přenosný odpuzovač komárů Odpuzovač komárů přenosný s baterií- vydává ultrazvukové vlny, které odpuzují komáry – pracuje bez zápachu a nevypouští škodlivé chemikálie – má 3 provozní režimy: 1. modrá dioda emituje ultrazvukové vlny, aby odpudil komáry2.

-25%
Ardes Elektrický lapač hmyzu a komárů 6S09
3x

Ardes Elektrický lapač hmyzu a komárů 6S09

579 Kč
429 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Ardes AR6S09 je ekologický elektrický lapač hmyzu a komárů. Optimální způsob, jak vyřešit problém s létajícím hmyzem komáry, vosami, moly, ovády atd.), v obytných prostorách, restauracích, barech apod. Pracuje ekologicky bez kouře, chemických prostředků a jedů! Elektrický lapač hmyzu je vybaven ultrafialovou lampou

Od prodejce MALL
JATA CMB9x3 Náhradní náplně pro MIB9V, MIB9N (3 ks)
2x

JATA CMB9x3 Náhradní náplně pro MIB9V, MIB9N (3 ks)

199 Kč
187 Kč

Kazety s náhradní náplní pro ekologické a účinné vábničky na komáry JATA MIB9V, MIB9N a MATR0120. Komáry hubí na principu imitace člověka UV záření. JATA CMB9×3 je určena pro použití v exteriéru. V balení naleznete 3 ks, které vám vydrží cca 100 dní.

Od prodejce MALL
Bradas Solární lapač hmyzu LED/UV s držákem BR-CTRL-IN102S

Bradas Solární lapač hmyzu LED/UV s držákem BR-CTRL-IN102S

339 Kč

Solární lapač hmyzu LED/UV s držákem Vlastnosti: Zabíjí hmyz elektrickým proudem Üčinně bojuje s mouchami, komáry, můrami, vosami, ovády a jiným hmyzem Doba osvětlení až 8 hodin při plném nabití 2 pracovní režimy: 1. bílá LED dioda pro osvětlení a dekoraci; 2.

Lapače, odpuzovače a plašiče hmyzu

Jak se zbavit obtížného hmyzu? Řešením může být lapač, odpuzovač nebo plašič. Nejefektivnější jsou elektrické lapače, které vás zbaví hmyzu spolehlivě během chvíle, nejdostupnější pak mucholapky, které hmyz nalákají a přilepí.

Lapač vs. odpuzovač hmyzu

Hmyzí odpuzovače pomocí vůně nebo zvuku pouze odpudí hmyz interiéru, okolí terasy apod. Na podobném principu fungují také plašiče hmyzu.

Lapače hmyzu přilákají a chytí hmyz, případně ho zneškodní.

Elektrický odpuzovač hmyzu

Elektrický odpuzovače hmyzu se plní tekutou nebo pevnou chemickou látkou, která se po zapojení odpuzovače do zásuvky zaktivuje. Výhodou je snadná instalace odpuzovače, nevýhodou může být chemické složení.

Ultrazvukový odpuzovač hmyzu

Ultrazvukový odpuzovač vydává vysokofrekvenční tón, který hmyz odradí. Napájí se pomocí elektřiny nebo baterií. Přestože jsou tyto odpuzovače pro většinu lidí neslyšitelné, děti nebo citliví jedinci mohou tón vnímat jako nepříjemný.

Odpuzovač hmyzu do stanu

Na trhu jsou také cestovní odpuzovače hmyzu, které můžete jednoduše zavěsit do stanu. K napájení stačí baterie. Vybírat můžete také odpuzovače klíšťat nebo moskytiéry.

Svíčky proti hmyzu

Repelentní svíce proti hmyzu jsou levným a estetickým řešením. Vonné látky uvolňující se během hoření hmyz efektivně odpudí.

Síť proti hmyzu

Síť a moskytiéra proti hmyzu fyzicky zabrání hmyzu vniknout do interiéru okny, dveřmi a podobně. Moskytiéru lze zavěsit také na terasu nebo nad postel.

Elektrický lapač hmyzu

Elektrický lapač hmyzu patří k nejefektivnějším a nejúspěšnějším. Pořídíte ho v řadě designů jako samostojný nebo závěsný lapač. Obvykle funguje na principu vyzařujícího UV světla a elektrického výboje, jejichž kombinace hmyz přiláká a poté zahubí.

Elektrická plácačka na mouchy vydává drobné elektrické výboje, které hmyz zahubí pouhým dotekem.

Mucholapka

Mucholapka patří k nejdostupnějším lapačům hmyzu. Její povrch je vysoce lepivý, pomocí vonných látek hmyz naláká, a poté přilepí.

→ Pořídit můžete také odpuzovače krtků na zahrádku, odpuzovače kun vhodné do auta nebo lapače vos apod.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Lapače, odpuzovače a plašiče hmyzu.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Lapače, odpuzovače a plašiče hmyzu výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Lapače, odpuzovače a plašiče hmyzu akce.