Sháníte pomocníka v podobě malého domácího spotřebiče či jeho příslušenství? Široká nabídka zboží z kategorie Lavazza kapsle na vás čeká u nás na MALL.CZ. Srovnali jsme pro vás produkty od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky.

Zobrazit více
  • Nečekejte na nákup - zboží vám můžeme doručit ještě dnes.
  • Výdejní místa máme na každém rohu.
  • Máte dotazy ke zboží Lavazza kapsle nebo k objednávce? Naše zákaznická podpora funguje nonstop.
  • Nakoupené zboží můžete vrátit do 14 dní i bez udání důvodu.
  • Kromě klasických možností plateb nabízíme MALL Pay – nakupte ihned a zaplaťte až za 30 dní.

U nás na MALL.CZ najdete mnohem více než jen malé spotřebiče pro domácnost. Prodáváme více než 1 milion produktů, mezi nimi také tassimo kapsle, moka konvička, kvalitní termohrnek, dárkové balení kávy nebo odvápňovač kávovarů.

Lavazza BLUE Delicato 100ks
52x

Lavazza BLUE Delicato 100ks

799 Kč
759 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kapsle Blue Espresso Delicato obsahují směs 100% Arabica kávy. Inovační Lavazza Blue spařovací systém poskytne pocit sladké chuti vonného espressa s pravou a trvalou pěnou.

Od prodejce MALL
Lavazza Blue Caffe Crema Lungo 100 ks - kapsle
114x

Lavazza Blue Caffe Crema Lungo 100 ks - kapsle

659 Kč
616 Kč 6,16 Kč/ks

Kávové kapsle Lavazza Blue Caffe pro přípravu lahodného kávového nápoje se sladkou chutí a sametovou zlatou pěnou. Zrna z Latinské Ameriky jsou ze 100% Aarabiky pražené v Turíně.

Od prodejce MALL
Lavazza BLUE Dolce 100ks
69x

Lavazza BLUE Dolce 100ks

799 Kč
699 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kapsle Blue Dolce obsahují 100% Arabica kávu, která se vyznačuje vysokou kvalitou a příjemnou vůní. Inovační Lavazza Blue spařovací systém poskytne pocit sladké chuti, vonného espressa s pravou a trvalou pěnou.

Od prodejce MALL
Lavazza  BLUE Amabile 100ks
36x

Lavazza BLUE Amabile 100ks

799 Kč
689 Kč

Kapsle BLUE Amabile obsahují vynikající směs kávy Arabica z Brazílie a centrální Ameriky doplněná kávou Robusta z jižní Asie. Inovační Lavazza Blue spařovací systém poskytne pocit sladké chuti vonného espressa s pravou a trvalou pěnou.

Od prodejce MALL
-15%
Lavazza  BLUE Ricco 100ks
58x

Lavazza BLUE Ricco 100ks

799 Kč
673 Kč

Kapsle BLUE Ricco obsahují vyvážený poměr kávy Arabica a Robusta. Speciální pražení a spařovací proces zajistí husté pravé espresso s čokoládovým nádechem a trvalou chutí. Inovační Lavazza Blue spařovací systém poskytne pocit sladké chuti, vonného espressa s pravou a trvalou pěnou.

Od prodejce MALL